Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. zbiornik jeszcze trzabyło wymienic, i korki z r8, i bedzie suto:jerk:, ale samo v6 już robi robotę
  2. sezon ledwo się zaczął, a on już drugi komplet ma - spoko, do OEMa jeszcze siedem wzorów się przewinie ja jeszcze lata nie zdążyłem wrzucić, a ten już drugi komplet składa:grin:
  3. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
  4. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    czekam na to:naughty: ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Jedyne co może rozbić to swe lewe jajo Tyś to już rozbił bank:grin:
  5. Fly nie myślałeś o dokładce z Cupry, ładnie by siadła na froncie:wink:
  6. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    no gleba elegancka, teraz tylko jakieś dobre koło, i rozbijesz bank:naughty:
  7. straszne balony:decayed:, czemu tak pomieszałeś opony?, ogólnie nieźle się prezentuje, no i graty za ogarniecie kratek RSowych w zderzaku, mój nie spełniony mod:naughty:
  8. Kamil załóż nowy wątek, a ten w kosz, bo fura zmieniona, i się miesza co i jak i do czego:wink:
  9. drogo masz a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto? posmarować dach smalcem chyba całe auto wysmarować, ale to pewnie Krissu o to zadba:grin:
  10. drogo masz a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?
  11. Jest mega dobrze:cool: Wyrobisz się na rozpoczęcie do krk? Moja w następny poniedziałek leci do lakiernika, i powinienem zacząć toto składać, można by wtedy ogarnąć jakaś sesyjke na trzy auta
  12. To s4 A to czemu tył seria?
  13. a co z fotelami? dotarły?
  14. Panowie mieliście, spota dzisiaj? Widziane dzisiaj pod Cleopatra białe a4b5 z przodem od rs i progami z eski, nieźle się prezenci:cool:
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    +1 Zamalowalem tylko tą gumowa nakladke;) Kolektor najbardziej jest zawalony na tym zagięcia u góry, no i kanały w bloku też muszę wyczyścić bo mają połowę srednicy:what:
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To jest wersja próbna pomalowalem je sprayem, szukaj na allegro śrub do mocowania tarcz hamulcowych w rowerze;) ja wpisywałem w szukajke śrubki złote Ja bede brał te ZŁOTE NIERDZEWNE ŚRUBY ŚRUBKI DO SZYB i OWIEWEK A2 (4054394959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- Da radę ściągnąć sam dolotowy tylko trzeba mieć przedłużke, u mnie pięć śrub poszło spoko, z jedna musiałem powalczyc
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    progres: ogarnięte tylne hamulce, na jesien planuje regenerację u Dava, narazie brak funduszu:wink: Wykręciłem EGR żeby go zaślepić Z racji że poszło w miarę sprawenie rozkręciłem kolektory dolotowy i wylotowy, dolot był tak zapchany że szok:shock3:, na fotce lekko dłubnięte, w przyszłym tygodniu biorę się za moczenie i wypalanie reszty:wink: No i mała zapowiedz tego co bedzie pod maską, da radę ściągnąć sam ten plastikowy pas?
  18. próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em . Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady jejeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink: ja już powoli nie mam co rzeźbic może opalarka? no u mnie co miało wytrzeć to wytarło:decayed:
  19. próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em . Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady jejeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink:
  20. Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie przeczytałem dół jako tył, czas na weekend:wink:
  21. ale się dzieje:kox:, jak Ty tym tyłem chcesz zejść jeszcze jak błotnik siedzi na oponie:slina:
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakąś polerkę i tak sie strzeli, bo i tak oba zderzaki i progi do malowania:whistling: ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 23:23 ---------- Gwint wrócił z regeneracji, wszystkie amory z nowymi wkładami i dodatkowo utwardzone, do tego nowe przednie nakrętki, kręcą się aż miło:decayed:, odebrałem też sprężyny z piaskowania i malowania, na dniach bede chciał to poskładać, pod koniec marca lakiernik ma ogarnąć zderzaki, i bedziemy się zbroić na sezon:decayed: ---------- Post dopisany 21-03-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 23:15 ----------
  23. nie próżnujesz widzę , ale tak ma być non stop progress:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.