Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
zbiornik jeszcze trzabyło wymienic, i korki z r8, i bedzie suto:jerk:, ale samo v6 już robi robotę
-
[B5 APS] by czorny
sezon ledwo się zaczął, a on już drugi komplet ma - spoko, do OEMa jeszcze siedem wzorów się przewinie ja jeszcze lata nie zdążyłem wrzucić, a ten już drugi komplet składa:grin:
-
[B5 APS] by czorny
- C5 Freak Biturbo+
- C5 Freak Biturbo+
czekam na to:naughty: ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Jedyne co może rozbić to swe lewe jajo Tyś to już rozbił bank:grin:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly nie myślałeś o dokładce z Cupry, ładnie by siadła na froncie:wink:- C5 Freak Biturbo+
no gleba elegancka, teraz tylko jakieś dobre koło, i rozbijesz bank:naughty:- [B5 1Z] Mój czarny zetor
straszne balony:decayed:, czemu tak pomieszałeś opony?, ogólnie nieźle się prezentuje, no i graty za ogarniecie kratek RSowych w zderzaku, mój nie spełniony mod:naughty:- [ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Kamil załóż nowy wątek, a ten w kosz, bo fura zmieniona, i się miesza co i jak i do czego:wink:- [B5 APS] by czorny
drogo masz a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto? posmarować dach smalcem chyba całe auto wysmarować, ale to pewnie Krissu o to zadba:grin:- [B5 APS] by czorny
drogo masz a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Jest mega dobrze:cool: Wyrobisz się na rozpoczęcie do krk? Moja w następny poniedziałek leci do lakiernika, i powinienem zacząć toto składać, można by wtedy ogarnąć jakaś sesyjke na trzy auta- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To s4 A to czemu tył seria?- A4 B5 TDI by a4-freunde
a co z fotelami? dotarły?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie mieliście, spota dzisiaj? Widziane dzisiaj pod Cleopatra białe a4b5 z przodem od rs i progami z eski, nieźle się prezenci:cool:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z Maćkiem byliście?- [B5 1Z] A4 TDi
+1 Zamalowalem tylko tą gumowa nakladke;) Kolektor najbardziej jest zawalony na tym zagięcia u góry, no i kanały w bloku też muszę wyczyścić bo mają połowę srednicy:what:- [B5 1Z] A4 TDi
To jest wersja próbna pomalowalem je sprayem, szukaj na allegro śrub do mocowania tarcz hamulcowych w rowerze;) ja wpisywałem w szukajke śrubki złote Ja bede brał te ZŁOTE NIERDZEWNE ŚRUBY ŚRUBKI DO SZYB i OWIEWEK A2 (4054394959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- Da radę ściągnąć sam dolotowy tylko trzeba mieć przedłużke, u mnie pięć śrub poszło spoko, z jedna musiałem powalczyc- [B5 1Z] A4 TDi
progres: ogarnięte tylne hamulce, na jesien planuje regenerację u Dava, narazie brak funduszu:wink: Wykręciłem EGR żeby go zaślepić Z racji że poszło w miarę sprawenie rozkręciłem kolektory dolotowy i wylotowy, dolot był tak zapchany że szok:shock3:, na fotce lekko dłubnięte, w przyszłym tygodniu biorę się za moczenie i wypalanie reszty:wink: No i mała zapowiedz tego co bedzie pod maską, da radę ściągnąć sam ten plastikowy pas?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em . Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady jejeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink: ja już powoli nie mam co rzeźbic może opalarka? no u mnie co miało wytrzeć to wytarło:decayed:- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em . Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady jejeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink:- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie przeczytałem dół jako tył, czas na weekend:wink:- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
ale się dzieje:kox:, jak Ty tym tyłem chcesz zejść jeszcze jak błotnik siedzi na oponie:slina:- [B5 1Z] A4 TDi
jakąś polerkę i tak sie strzeli, bo i tak oba zderzaki i progi do malowania:whistling: ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 23:23 ---------- Gwint wrócił z regeneracji, wszystkie amory z nowymi wkładami i dodatkowo utwardzone, do tego nowe przednie nakrętki, kręcą się aż miło:decayed:, odebrałem też sprężyny z piaskowania i malowania, na dniach bede chciał to poskładać, pod koniec marca lakiernik ma ogarnąć zderzaki, i bedziemy się zbroić na sezon:decayed: ---------- Post dopisany 21-03-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 23:15 ----------- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
nie próżnujesz widzę , ale tak ma być non stop progress:kox: - C5 Freak Biturbo+