Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nawet taniej niż sprzedalem:D ---------- Post dopisany 10-04-2014 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 07:22 ---------- Fura odstawiona do malarza, jak wszystko pójdzie gładko, to w przyszłym tygodniu odbiór:cool:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
malowałeś ten górny pas? da sie go jakoś ściagnąc bez rzucania całego przodu?
-
[B5 1Z] A4 TDi
To trzeba się wybrać przy weekendzie na łowy, dzięki za info;) ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 14:15 ---------- Wpadły nowe fanty z głupa:grin:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
o to to, pozatym robi robotę
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Tak jest nowa sztuka, czerwona, obsesja na spocie;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co nie tak z tymi zderzakami?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładna płetwa:eek:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ostatnio stal u mnie na szrocie 1z z klima, to może by się udało wytargac całą wiązkę,
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale Czesci pewnie większość to samo, tylko kabelkologii pewnie wiecej:D Progi spasowane, ubytki przy blotnikach,zakupione szpachlówka z włóknem i całość zalana żywica poliestrowa z siatka szklaną, dzisiaj je tylko lekko wygładzenie, i w środę auto leci do lakiernika, w przyszłym tygodniu ogarnięcie wydechu, gwint, koła, na koniec korekta lakieru i można wyjezdzac:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
Manual tzn. na pokretlach? Ja bym chciał klimatronik żeby w końcu to 2din założyć
-
[B5 1Z] A4 TDi
No właśnie to jest teraz temat na topie, bo jest dawca, tylko muszę wiedzieć co dokładnie wchodzi w skład klimy, chłodnica sprężarka i rurki to wiem, ale com tam jeszcze trzeba? ma byc klimatronik czy reczna?parownik i przy klimatroniku caly burdel pod deska plus wiazka panel. przewody wchodza w bude do tego burdelu plastikowego z wiatrakiem. Truknij do Cwiary Cwiarzynskiego wątrobe na tym zjadł Klimatronik, jak się bawić to na bogato:wink:, panel leży pod 2din, bede sie odzywał do Cwiary w takim wypadku, taką rekomendacją nie pogardzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobacze jak się poukładają sprawy ze sklepami:wink:, bo tak to niedawno wróciłem z garażu, od rana robota, potem sklep, i doby zaczyna powoli brakować, jak się uda odkuć z czasem to nie bedzie problemu, ale nic nie mogę zagwarantować na dzień dzisiejszy:wink:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
a te lampy co ma krzysiek to ori?, wychodzą ledy na wzór poliftów, albo kolega bidzio ograrnia to na ori lampie:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w środę odstawiam, dzisiaj jeszcze progi z s4 dopasowywałem, teraz bedzie:jerk:, w przyszłym tygodniu mam zamiar poskładać wszystko i w końcu wyjechać tak jak sie należy:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ha,ha u mnie 555:D
-
[B5 1Z] A4 TDi
No właśnie to jest teraz temat na topie, bo jest dawca, tylko muszę wiedzieć co dokładnie wchodzi w skład klimy, chłodnica sprężarka i rurki to wiem, ale com tam jeszcze trzeba?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No ja będę chciał to ogarnąć przed malowaniem, żeby później nie kombinować, pewnie pójdzie żywica z tym włóknem szklanym, i na to szpachlówka z włóknem;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylny też ma od eski:wink:
-
C5 Freak Biturbo+
jakby co to moje dieslowskie fajki 50mm bedą na handel:grin:
-
C5 Freak Biturbo+
ja do diesla pcham 80mm, a Ty do BiTa chcesz 70mm wrzucać, 80 byłyby idealne:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tą moją padlinę to powycinaj, bo wstyd, z każdej strony coś nie tak, i jeszcze koza:doh:, ale już nie długo:slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pod klimatronik? spasuje to do 1Z? jeśli tak to ile za to cenisz, skrobnij PW:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czym to lepiles?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
postaram sie zdążyć
-
[B5 1Z] A4 TDi
no nienajgorzej to wygląda, tymbardziej u mnie byłoby Si bo na ciemnym kolorze jeszcze bardziej zginie:wink: