Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nawet taniej niż sprzedalem:D ---------- Post dopisany 10-04-2014 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 07:22 ---------- Fura odstawiona do malarza, jak wszystko pójdzie gładko, to w przyszłym tygodniu odbiór:cool:
  2. malowałeś ten górny pas? da sie go jakoś ściagnąc bez rzucania całego przodu?
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To trzeba się wybrać przy weekendzie na łowy, dzięki za info;) ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 14:15 ---------- Wpadły nowe fanty z głupa:grin:
  4. o to to, pozatym robi robotę
  5. Tak jest nowa sztuka, czerwona, obsesja na spocie;)
  6. Co nie tak z tymi zderzakami?
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ostatnio stal u mnie na szrocie 1z z klima, to może by się udało wytargac całą wiązkę,
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale Czesci pewnie większość to samo, tylko kabelkologii pewnie wiecej:D Progi spasowane, ubytki przy blotnikach,zakupione szpachlówka z włóknem i całość zalana żywica poliestrowa z siatka szklaną, dzisiaj je tylko lekko wygładzenie, i w środę auto leci do lakiernika, w przyszłym tygodniu ogarnięcie wydechu, gwint, koła, na koniec korekta lakieru i można wyjezdzac:D
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Manual tzn. na pokretlach? Ja bym chciał klimatronik żeby w końcu to 2din założyć
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie to jest teraz temat na topie, bo jest dawca, tylko muszę wiedzieć co dokładnie wchodzi w skład klimy, chłodnica sprężarka i rurki to wiem, ale com tam jeszcze trzeba? ma byc klimatronik czy reczna?parownik i przy klimatroniku caly burdel pod deska plus wiazka panel. przewody wchodza w bude do tego burdelu plastikowego z wiatrakiem. Truknij do Cwiary Cwiarzynskiego wątrobe na tym zjadł Klimatronik, jak się bawić to na bogato:wink:, panel leży pod 2din, bede sie odzywał do Cwiary w takim wypadku, taką rekomendacją nie pogardzę
  11. zobacze jak się poukładają sprawy ze sklepami:wink:, bo tak to niedawno wróciłem z garażu, od rana robota, potem sklep, i doby zaczyna powoli brakować, jak się uda odkuć z czasem to nie bedzie problemu, ale nic nie mogę zagwarantować na dzień dzisiejszy:wink:
  12. a te lampy co ma krzysiek to ori?, wychodzą ledy na wzór poliftów, albo kolega bidzio ograrnia to na ori lampie:wink:
  13. w środę odstawiam, dzisiaj jeszcze progi z s4 dopasowywałem, teraz bedzie:jerk:, w przyszłym tygodniu mam zamiar poskładać wszystko i w końcu wyjechać tak jak sie należy:decayed:
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No właśnie to jest teraz temat na topie, bo jest dawca, tylko muszę wiedzieć co dokładnie wchodzi w skład klimy, chłodnica sprężarka i rurki to wiem, ale com tam jeszcze trzeba?
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No ja będę chciał to ogarnąć przed malowaniem, żeby później nie kombinować, pewnie pójdzie żywica z tym włóknem szklanym, i na to szpachlówka z włóknem;)
  16. tylny też ma od eski:wink:
  17. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    jakby co to moje dieslowskie fajki 50mm bedą na handel:grin:
  18. slepy odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    ja do diesla pcham 80mm, a Ty do BiTa chcesz 70mm wrzucać, 80 byłyby idealne:wink:
  19. Tą moją padlinę to powycinaj, bo wstyd, z każdej strony coś nie tak, i jeszcze koza:doh:, ale już nie długo:slina:
  20. pod klimatronik? spasuje to do 1Z? jeśli tak to ile za to cenisz, skrobnij PW:wink:
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czym to lepiles?
  22. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no nienajgorzej to wygląda, tymbardziej u mnie byłoby Si bo na ciemnym kolorze jeszcze bardziej zginie:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.