Treść opublikowana przez ZAPi
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witajcie koledzy, mam prośbę o pomoc w kodowaniu centralnej elektryki, a4 b9 chodzi o odprowadzanie światłami do domu, aktualnie jest to realizowane za pomocą postojówek i świateł mijania - xenon, chciałbym zmienić xenony na halogeny z przodu w celu oszczędzania przetwornic i palników, niestety mój vcds z chin nie ma opcji podpowiedzi długiego kodowania z tym autem aktualnie kodowanie Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels:* Redir Fail! Part No SW: 8W0 907 063 CC HW: 8W0 907 063 BC Component: BCM1 MLBevo H13 0267 Coding: 80453142451800CD0545001018AC80F9110B3108000000000000000020001A2000410022025601 mógłbym prosić o pomoc, lub żebyście powiedzieli całościowe kodowanie lub jakie bajty i bity i na jaka wartość podmienić, albo screeny z pomocnika długiego kodowania to sam wpisze kodowanie z reki, z góry dziękuje za pomoc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To co jutro jakiś SPOT :)??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też przyjadę dajcie znać kiedy już nie mam a4 ale dalej 0000 na masce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ali89 mój kumpel z wwa ma jeszcze wydłubaną b6 kombi na avf na 250km xd;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, przyszedł czas na powiększenie rodziny, moje a4 na sprzedaż https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-sedan-1-9-tdi-sline-CID5-IDqHxaP.htm jeśli ktoś z klubowiczów chętny proszę dzwonić dogadamy się
-
Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
Poprosiłbym o nr oem Docisku od BRD W etce online znalazłem 2 nr 078141123C 078141123CX który będzie poprawny rozumiem ze jest mocniejszy niż avf, jakie inne dociski będą kompatybilne, kolega coś mi mówił ze mam pakować od 2,5 TDI tylko nie wiem od jakiego szukać zęby wszystko pasowało poprosiłbym numery oem, tarcza i tak kevlar czy podejdzie ten docisk 0B1141117JX to jest od A5 2.0 TDI kompatybilny z silnikami CJCA CMFA CJCB CGLD CGLC CJCD CMFB CNHC CNHA CSUA CSUB CGLD CGLC CGLE podejdzie do avf i czy bedzie mocniejszy
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
To super sprawa już rozumiem dziękuję za odp pierwszy raz słyszałem o takiej opcji, ja nie usunąłem egr właśnie dlatego że nie chciałem rezygnować z klapki gaszacej, a teraz mam alternatywę
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Sorki za ot co daje klapka gaszaca z 2.5 czym rózni się od 1.9 w dzialaniu co zyskujemy po modzie
-
prośba o sprawdzenie logów octavia 2010 1.9 tdi
Witam zerknijcie ostatnio brak mocy zrobiłem log turbo i przepływki czy sa ok? http://vaglog.pl/log-011_32X00wj.html http://vaglog.pl/log-003_mc3gz.html
-
octavia 2010 1.9 105 PD prośba o sprawdzenie logów
witam proszę o pomoc koledzy w analize logów octavi kolegi problem z brakiem mocy silnik 1.9 tdi 105 PD 2010r http://vaglog.pl/log-011_32X00wj.html http://vaglog.pl/log-003_mc3gz.html co o tym sądzicie proszę o szybka odp
-
Car_Audio
W B5 musisz zrobić panele drzwiowe wiec pewnie ok 400-450zł na gotowo cena wygłuszenia drzwi tez 350 z materiałami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Wszystkim trochu tu nie zagladałem może ktoś chętny na nowego moda
-
Schowek bagażnika prawy sedan
Moja siatka jest od skody oryginał 45 zł dawałem w necie
-
Bixenon zmiana kodowania Problem
Witam Mateusz przyjechał z kodowaniem 01001 i na nim działają lampy poprawnie, bez funkcji DRL po włączeniu świateł drogowych otwiera się przesłona w soczewce i jednocześnie zapala się żarówka do DRL w lampach ( na każdym innym kodowaniu tracimy światła drogowe ) po kodowaniu 01021 na bixenon działa funkcja DRL, ale przełącznik drl nie reaguje na przełączenie 1/0 światła palą się ciągle, nie otwierają się przesłony w soczewkach ( brak świateł drogowych ) i wyskakuje błąd 02450 - Bi-Xenon Shutter Solenoid (F320) 30-00 - Open or Short to Plus moduł MCE to 8E0 907 279 J moja opinia problem z instalacją ale jeszcze nie diagnozowaliśmy z uwagi na brak czasu, samochód zachowuje się tak jak by przesłona od bixenonu i żarówka DRL była połączona jednym przewodem pomiędzy lampami a MCE tak samo jak w B6 z tym ze tam są żarówki h7 na długich, a w b7 zamiast nich mamy żarówki DRL co sugerujecie sprawdzić jeszcze przed przedzwonieniem instalacji pomiędzy lampami a MCE
-
Wydech od 1.8 do 1.9
bierz i się nie zastanawiaj wszystko p&p będzie ciszej, i lepiej się opróżnia na wysokich obrotach powyżej 3500
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Ciszej, i lepiej się opróżnia na wysokich obrotach powyżej ,3500 obrotów to już mój drugi zestaw 1.8T w 1.9 AVF pasuje p&p
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Czarny z srebrnym znaczkiem zdecydowanie tu masz mój zwykły grill co prawda nie ska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SIEMA
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jake masz koło na zapasie 16' , 17' z ta tuba z ori wzmakiem bez bose b6 to zagra ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko spocik dziekówka, ps. Kto w Bydgoszczy odpowietrza hamulce podciśnieniowo bo mam problem w jednym samochodzie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam Przemas majstrujesz za wodotryski nowe
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej Daj znać co Tobie potrzeba to sprawdzę i podeśle,
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
była już o nim rozmowa w divisionie
-
zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
Hej ja mam AVF, miałem to samo po programie, wymiana dwumasa na nowy, plus tarcza obita kevlarem u Skoczylasa za 150zł chyba, tarcze mam podwójnie sprężynowaną od 2,5 tdi nie pamiętam już jakiego, a docisk został stary bo był ok. obecnie 165 KM/375nm rok już latam na takim zestawie i bardzo sobie chwale, sprzęgło jeśli chodzi o komfort jeżdżenia, i użytkowania jak seryjne.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej