Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Panowie też tak myślę nad rozbudową audio w przyszłości, a rnse mi tego nie pociągnie tak jak ma. Chyba że home made by kriss i dwa radia
  2. Jesli sie nie dogadaliscie co do stanu to uwazam ze koszty wysylki powinienes poniesc Ty (jesli uszczelka to osobny element lampy i mozna ja kupic w ASO). Jesli natomiast uszczelka to integralny element lampy powinien zwrocic Ci calosc (lacznie z przesylka w dwie strony). Takie jest moje zdanie - a zeby nie robic ceregieli powinien odeslac 4ry dychy i po zawodach. O tym pisze wyzej. Nie ma co robic ceregieli, zgrywac cwaniaka i chwalic sie znajomosciami czy stazem na forum. Trzeba miec poczucie winy i jakis honor. Skoro rzeczywiscie uszczelka jest czescia lampy to teraz trzeba przyjac to na klate i poniesc koszty. Chłopie czy ty czytasz co piszesz? Nie pogrążaj się
  3. Co wy pieprzycie? Uszczelka to dodatkowa część lampy? No proszę was. Jak ja kupowałem lampy to owe uszczelki były w komplecie i w tym przypadku też powinny być. Moim zdaniem wina leży po stronie sprzedającego a nie kupującego. Zwrot lampy na koszt sprzedającego i tyle w temacie.
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Nie mam ciśnienia ani trochę, przekonałem się że lepiej trochę poczekać i kupić taniej
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    RNS-E Audi A4 aisin oryginalna fabryczna Audi (4299371837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2k za rnse
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    Chyba że wrzucę RNS-E
  7. Takie to bym nawet w gnoju przyjął
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    ---------- Post dopisany 15-06-2014 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 20:31 ---------- Powiem wam szału nie ma z tą navigation plus. Wrzuciłem ją na allegro, jak się sprzeda to w padnie jakiś fajny kredens z pionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.