Treść opublikowana przez WhyMe?
-
C5 Freak Biturbo+
Panowie też tak myślę nad rozbudową audio w przyszłości, a rnse mi tego nie pociągnie tak jak ma. Chyba że home made by kriss i dwa radia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jesli sie nie dogadaliscie co do stanu to uwazam ze koszty wysylki powinienes poniesc Ty (jesli uszczelka to osobny element lampy i mozna ja kupic w ASO). Jesli natomiast uszczelka to integralny element lampy powinien zwrocic Ci calosc (lacznie z przesylka w dwie strony). Takie jest moje zdanie - a zeby nie robic ceregieli powinien odeslac 4ry dychy i po zawodach. O tym pisze wyzej. Nie ma co robic ceregieli, zgrywac cwaniaka i chwalic sie znajomosciami czy stazem na forum. Trzeba miec poczucie winy i jakis honor. Skoro rzeczywiscie uszczelka jest czescia lampy to teraz trzeba przyjac to na klate i poniesc koszty. Chłopie czy ty czytasz co piszesz? Nie pogrążaj się
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Co wy pieprzycie? Uszczelka to dodatkowa część lampy? No proszę was. Jak ja kupowałem lampy to owe uszczelki były w komplecie i w tym przypadku też powinny być. Moim zdaniem wina leży po stronie sprzedającego a nie kupującego. Zwrot lampy na koszt sprzedającego i tyle w temacie.
-
C5 Freak Biturbo+
Nie mam ciśnienia ani trochę, przekonałem się że lepiej trochę poczekać i kupić taniej
-
C5 Freak Biturbo+
RNS-E Audi A4 aisin oryginalna fabryczna Audi (4299371837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2k za rnse
-
C5 Freak Biturbo+
Chyba że wrzucę RNS-E
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Takie to bym nawet w gnoju przyjął
-
C5 Freak Biturbo+
---------- Post dopisany 15-06-2014 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 20:31 ---------- Powiem wam szału nie ma z tą navigation plus. Wrzuciłem ją na allegro, jak się sprzeda to w padnie jakiś fajny kredens z pionka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć