Treść opublikowana przez Speedhuman
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Co ma sie dziać Pieron nigdy jeszcze nie sprzedawałem auta bo było " cos nie tak " . Poprostu wystawiłem sprzedam to sprzedam chętnie kupi sie cos innego nie sprzedam płakać nie bede bo niemam co narzekać na autko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
bier obie- A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Luz można się zgadać na jakiś spot bardziej chyba planuje sprzedaż- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Co do felgi : http://www.asantiwheels.com/configurator.cfm http://www.lexani.com/wheelbuilder/ moze tu cos dorwiesz masz tez konfigurator pod A5 robia felusie pod dane et itd ....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki że mnie podjarałeś. Teraz kuźwa nie usnę Eeeeee jak widać spisz spokojnie w pn-Wt bede dopiero w posiadaniu mojego dysku to Ci pośle ....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Thx za spota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez wpadne zbieram sie powoli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- Spoty Katowice i okolice
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- Spoty Katowice i okolice
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi ) raczej 5 cm:wink: ale glownie chodzi tu o przestrzen moedzy kanapa a przednimi fotelami a jest jej duzo wiecej niz w A4B8:whistling: No ja to mm haha to dasz paczkę fajek więcej do tylu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- Spoty Katowice i okolice
Witam- A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam - Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line