Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Speedhuman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Speedhuman

  1. 22 Czerwiec Niedziela ZAWODY ZBIÓRKA 8.30 SCANIA GLIWICE PRZY WJEZDZIE NA AUTOSTRADE A4 WYJAZD 9.00 ta skania jest jak zjedziesz na z autostrady A4 na zjezdzie 311 gliwice rybnik Thx
  2. wyrażam chęci tylko jak w sb lub ndz jaka h ?? i kaj ta scania jest bo ja jestem freesh
  3. http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201302/1361205057_by_xXxBlachaxXx.jpg?1361205058 heheeh nooo nieeee costy az tak to nie bylo , bylo delikatnie
  4. Powiem ci zbiera sie ładnie z dymkiem nie ma co przepraszać sam kopce jak smok wiec z dymkiem za pan brat
  5. Dzięki wszystkim za spota , rownież dziękuje za podprowadzenie bym wiedział ze to tak daleko bym was nie fatygowal . Następnym razem postaram sie wrócić o własnych siłach
  6. Same a4 są czy trafiają sie tez a6 jakieś na arenie ?
  7. Witam ...3799str nie wiem czemu tam sie foty dodały
  8. nigdy nie godej nigdy ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------
  9. wpadnij kiedy na kopca bych sie looknal te postojowy bo takie mom szczescie ze mi nic nie podlazi
  10. jo tys sie dzis melduja
  11. :> Chetnie tez sie przejade heheh
  12. w czwartki ja ??? no to fajnie nic tylko czekać na sezon hehehe , no co do wt to dla mnie tez ciężka sprawa . Dziś wyjątkowo mam szanse wpaść i myślę te szanse wykorzystać , trzeba się parę rzeczy wypytać gdyż dopiero co parę dni posiadam a4 i jestem łysy na temat tej budy.....
  13. czym więcej tym lepiej no nic nie pogardzę i wpadnę jak nie będzie trzęsienia ziemi czy czegoś podobnego
  14. o kurde no szkoda ze tak lipnie może taki okres czy jak , czy też zawsze tak jest ?
  15. nie wiem jak teraz bo na ostatnim na jakim byłem było aż 15-20 autek , potem kolejny spocik tez coś tak kolo 20 ,było w ubiegłym roku w tym na ani jednym nie byłem
  16. no to gitara ciekawe czy więcej ludzi będzie niż na spocie a3 bo tam coś biednie było heh
  17. siemano mam małe pytanko będzie dziś ktoś na tym spocie , z chęcią bym se zerknął na jakieś a4 aby nabrac weny
  18. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.