Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fulki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fulki

  1. kureczka wielkie dzięki fulki nie ma za co:-)
  2. IFI :: Free services chopin tu masz etke klikasz na link naciskasz car prog a potem to już z góry model i tp silnik podcisnienie. pisz pw jak cos nie dasz rady
  3. dokładnie termostat dolny wąż chłodnicy cie do niego doprowadzi taki czarny plastik na 2 śrubach odkręcisz i tam go znajdziesz
  4. dokładnie tak a obstawiam uszczelke pod głowicą to nie są aż takie koszty a zamienic to na awx lub avf nie wiem czy 5 000 zł wystarczy sam slupek bez osprzetu kosztuje koło 1 500 zł a gdzie turbo i reszta
  5. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b6-tdi-schemat-polaczen-wezy-podcisnienia-silnikow-avb-awx-avf-48348/ to jest schemad podcisnienia do awx sprawdz czy masz tak samo
  6. a ja bym spróbował podmienic akumulator na mocniejszy (w lepszym stanie) już kilka razy o tym było pisane że niby kręci dobrze ale mocy brak ja mam to samo w avf ale jak podmieniłem akumulator ja ręka odjoł pożycz od kogos aku i sprawdz nic nie kosztuje a może pomóc
  7. widzisz ile z tym pracy? kasa też nie mała proponuje ci podleczyc twojego sprzedac i kupić b6 z awx lub avf dużej różnicy w kosztak nie będzie a bedziesz miał b6;)
  8. cos pokręciliscie z podcisnieniem albo zaslepilisce jakis przewód od podcisnienia i za bardzo wyciąga egr odłącz egr i powinno pomóc jak go zaslepiliscie? mi kiedys jeden węrzyk sie zagioł i to samo miałem
  9. avf i awx to silniki na pd avn nie więc z avn będzie mniej rzezania podzespoły do avn powinny pasowac jesli sie skusisz na awx lub avf to koszty nie małe
  10. ja mam to inaczej i tak jak mówie mam 3 zaworki sterowania podcisnieniem nie mówie ze tamte schematy są złe ale ja mam inaczej to połączone i mam jeszcze zawór podgrzewania paliwa on tez jest sterowany podciscnieniem podgrzewacz paliwa w tym temacie góral wkleił schemat chłodzenia i podgrzewania paliwa to jest własnie sterowane podcisnieniem. plik jest czysty nie ma sie co bac. jesli ktos by mial ten schemat podcisnienia to bardzo prosze
  11. jak najbardziej mam silnik AVF i inaczej to jest są 3 zaworki sterujące i 4 jest do podgrzewacza paliwa cos podobnego do klapy gaszącej ale ja to mam w passacie b5 fl 2001 chyba ze w a4 jest inaczej to sory
  12. ja mam inaczej połączone u siebie i mam 3 zaworki a nie 2 tak jak na tym schemacie brakuje jeszcze zaworu sterującego grzaniem paliwa a to tez jest sterowane podcisnieniem
  13. ok spoko dzięki wielkie będę kombinował dalej
  14. dokładnie tak jest jak mówsz fahoo ale żeby wymienic ten zawór to trzeba wymienic całą pokrywe no nie ?
  15. na filtrze jest zrobione około 5 000 km jak i na oleju z turbo raczej nie cisnie olej bo czysciłem kolektor ssący i miałem wszystko rozebrane raczej bym stawiał na tą odme bo z niej dosyc mocno cisnie i zastosuje tam ten odstojnik na jutro jestem umówiony na diagnostyke komputerową a co do vaga to go w koncu kupie morze przy okazji podpowiecie jaki tak żebym go w miare szybko połapał i troche posłużył. a co do kolegów to sztomel nie mam do ciebie daleko jakies 70km gdybys miał chwile kiedys to bym chętnie podjechał na vaga.
  16. wyjołem przepływomierz i go wyczysciłem troche jest lepiej ale znalazłem tam takie dwie blaszki i haczyk takie na cieniutki drucik ale go tam nie ma czy to mogło by powodowac spadek mocy na większych obrotach?
  17. witam po zdemontowaniu rury od dolotu zaraz przy przepływomierzu zauważyłem że rura i przepływomierz są mokre od oleju czy to wina odmy? dodam jeszcze że auto jest trochę mułowate niby kopa ma od 2 000tys obr ale około 3 000tys obr sie kończy czy to dlatego że przepływomierz jest olejem zamoczony? silnik to 1.9tdi 131km avf logów nie zrobie nie mam vaga:-(
  18. witam was w a3 mojej siostry poszła nagrzewnica cieknie do srodka płyn wymieniał to ktos kiedy? dużo z tym roboty trzeba wyjmowac deske? z góry dziękuje za pomoc audi a3 1.9 tdi 130 km 2001r
  19. fulki odpowiedział(a) na fulki temat w Nadwozie i Wnętrze
    oki dzięki kolego nie znam firmy tego radia nagłosnienia bose też nie ma wiem że tam było radio na płyty i na kasety ale postaram sie czegos więcej dowiedziec i zadzwonie do aso tak jak piszesz dzięki jeszcze raz
  20. fulki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ja miałem ten sam problem i wolałem kupic synchronizator wymieniłem dodatkowo sprzęgło i uszczelniacz na wale zamkłem sie w 1000 a za urzywanąskrzynie też musisz dac koło 500 700 zł. wszystko robiłem sam
  21. fulki opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam siostra ma audi a3 rozładował sie jej akumulator gdzie mam szukac kodu ma tylko ksiąrzke serwisową i nic więcej nawet nie wiem jak ten kod wpisac. a3 jest z 2001r 1.9 tdi 130km z góry dziękuje
  22. ale po wymianie żarówki przestała migac tamta żarówka robiła zwarcie
  23. sprawdzałe wygląda na szczelne vakumpompa niby zasysa jak zatkam palcem ale nie wiem jak mocno ma zassac jeszcze jutro raz sprawdze to podcisnienie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.