Treść opublikowana przez fulki
-
Dławi się i szarpie..
kureczka wielkie dzięki fulki nie ma za co:-)
-
Dławi się i szarpie..
IFI :: Free services chopin tu masz etke klikasz na link naciskasz car prog a potem to już z góry model i tp silnik podcisnienie. pisz pw jak cos nie dasz rady
-
Wymiana 1Z na AWX, AVF czy AFN - pytanie o podzespoly.
i tyle gadania<gwizdanie>
-
Czy to normalne wskazania temperatur?
dokładnie termostat dolny wąż chłodnicy cie do niego doprowadzi taki czarny plastik na 2 śrubach odkręcisz i tam go znajdziesz
-
Audi A4 B5 skrzynia biegow 19 90km AHu
raczej tak
-
Wymiana 1Z na AWX, AVF czy AFN - pytanie o podzespoly.
dokładnie tak a obstawiam uszczelke pod głowicą to nie są aż takie koszty a zamienic to na awx lub avf nie wiem czy 5 000 zł wystarczy sam slupek bez osprzetu kosztuje koło 1 500 zł a gdzie turbo i reszta
-
Dławi się i szarpie..
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b6-tdi-schemat-polaczen-wezy-podcisnienia-silnikow-avb-awx-avf-48348/ to jest schemad podcisnienia do awx sprawdz czy masz tak samo
-
AWX po dłuższym postoju na mrozie ciężko pali i dymi
a ja bym spróbował podmienic akumulator na mocniejszy (w lepszym stanie) już kilka razy o tym było pisane że niby kręci dobrze ale mocy brak ja mam to samo w avf ale jak podmieniłem akumulator ja ręka odjoł pożycz od kogos aku i sprawdz nic nie kosztuje a może pomóc
-
Wymiana 1Z na AWX, AVF czy AFN - pytanie o podzespoly.
widzisz ile z tym pracy? kasa też nie mała proponuje ci podleczyc twojego sprzedac i kupić b6 z awx lub avf dużej różnicy w kosztak nie będzie a bedziesz miał b6;)
-
Dławi się i szarpie..
cos pokręciliscie z podcisnieniem albo zaslepilisce jakis przewód od podcisnienia i za bardzo wyciąga egr odłącz egr i powinno pomóc jak go zaslepiliscie? mi kiedys jeden węrzyk sie zagioł i to samo miałem
-
Wymiana 1Z na AWX, AVF czy AFN - pytanie o podzespoly.
avf i awx to silniki na pd avn nie więc z avn będzie mniej rzezania podzespoły do avn powinny pasowac jesli sie skusisz na awx lub avf to koszty nie małe
-
[1.9 TDI PD] Schemat połączeń węży podciśnienia
ja mam to inaczej i tak jak mówie mam 3 zaworki sterowania podcisnieniem nie mówie ze tamte schematy są złe ale ja mam inaczej to połączone i mam jeszcze zawór podgrzewania paliwa on tez jest sterowany podciscnieniem podgrzewacz paliwa w tym temacie góral wkleił schemat chłodzenia i podgrzewania paliwa to jest własnie sterowane podcisnieniem. plik jest czysty nie ma sie co bac. jesli ktos by mial ten schemat podcisnienia to bardzo prosze
-
[1.9 TDI PD] Schemat połączeń węży podciśnienia
jak najbardziej mam silnik AVF i inaczej to jest są 3 zaworki sterujące i 4 jest do podgrzewacza paliwa cos podobnego do klapy gaszącej ale ja to mam w passacie b5 fl 2001 chyba ze w a4 jest inaczej to sory
-
[1.9 TDI PD] Schemat połączeń węży podciśnienia
ja mam inaczej połączone u siebie i mam 3 zaworki a nie 2 tak jak na tym schemacie brakuje jeszcze zaworu sterującego grzaniem paliwa a to tez jest sterowane podcisnieniem
-
olej w przepływomierzu
ok spoko dzięki wielkie będę kombinował dalej
-
olej w przepływomierzu
dokładnie tak jest jak mówsz fahoo ale żeby wymienic ten zawór to trzeba wymienic całą pokrywe no nie ?
-
olej w przepływomierzu
na filtrze jest zrobione około 5 000 km jak i na oleju z turbo raczej nie cisnie olej bo czysciłem kolektor ssący i miałem wszystko rozebrane raczej bym stawiał na tą odme bo z niej dosyc mocno cisnie i zastosuje tam ten odstojnik na jutro jestem umówiony na diagnostyke komputerową a co do vaga to go w koncu kupie morze przy okazji podpowiecie jaki tak żebym go w miare szybko połapał i troche posłużył. a co do kolegów to sztomel nie mam do ciebie daleko jakies 70km gdybys miał chwile kiedys to bym chętnie podjechał na vaga.
-
olej w przepływomierzu
wyjołem przepływomierz i go wyczysciłem troche jest lepiej ale znalazłem tam takie dwie blaszki i haczyk takie na cieniutki drucik ale go tam nie ma czy to mogło by powodowac spadek mocy na większych obrotach?
-
olej w przepływomierzu
witam po zdemontowaniu rury od dolotu zaraz przy przepływomierzu zauważyłem że rura i przepływomierz są mokre od oleju czy to wina odmy? dodam jeszcze że auto jest trochę mułowate niby kopa ma od 2 000tys obr ale około 3 000tys obr sie kończy czy to dlatego że przepływomierz jest olejem zamoczony? silnik to 1.9tdi 131km avf logów nie zrobie nie mam vaga:-(
-
nagrzewnica a3
witam was w a3 mojej siostry poszła nagrzewnica cieknie do srodka płyn wymieniał to ktos kiedy? dużo z tym roboty trzeba wyjmowac deske? z góry dziękuje za pomoc audi a3 1.9 tdi 130 km 2001r
-
kod radia
oki dzięki kolego nie znam firmy tego radia nagłosnienia bose też nie ma wiem że tam było radio na płyty i na kasety ale postaram sie czegos więcej dowiedziec i zadzwonie do aso tak jak piszesz dzięki jeszcze raz
-
Synchronizator 3 biegu
ja miałem ten sam problem i wolałem kupic synchronizator wymieniłem dodatkowo sprzęgło i uszczelniacz na wale zamkłem sie w 1000 a za urzywanąskrzynie też musisz dac koło 500 700 zł. wszystko robiłem sam
-
kod radia
witam siostra ma audi a3 rozładował sie jej akumulator gdzie mam szukac kodu ma tylko ksiąrzke serwisową i nic więcej nawet nie wiem jak ten kod wpisac. a3 jest z 2001r 1.9 tdi 130km z góry dziękuje
-
Kontrolka świec żarowych
ale po wymianie żarówki przestała migac tamta żarówka robiła zwarcie
-
twardy pedał hamulca i ciężko wstaje turbo
sprawdzałe wygląda na szczelne vakumpompa niby zasysa jak zatkam palcem ale nie wiem jak mocno ma zassac jeszcze jutro raz sprawdze to podcisnienie .