Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna do Cieszyna zamiast na spota pojechał i mu A4 odmówiło posłuszeństwa i samo się zainkasowało A tak w ogóle to 2,5 w cale tak dużo nie pali mi 8l po mieście czyli tragedii nie ma ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- P.S. aleście naspamowali
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Właśnie że ma lać a naklejek też ni ma czyli go nie będzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna masz te naklejki??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żarcia to już mam dość na najbliższy miesiąc- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkiego najlepszego, smacznej rybki z okazji świąt dla was wraz z rodzinkami- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkiego najlepszego, smacznej rybki z okazji świąt dla was wraz z rodzinkami- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ten kolo co chwilę jakieś wypasione auto sprzedaje No fotkach widać jeszcze prosiaka i lambo potem przejrzałem furki które sprzedaje i ma tego na jakies 20baniek lambo w garazu to reventon za 1,7banki Przy tym co ma w garażu i co poza tym sprzedaje to ferrari też by mi się wydawało "powolne" i bym je sprzedał Ale jest światełko w tunelu kolo pisze że można zostawić auto w rozliczeniu czyli kupię jeszcze jakieś 10szt. A4 B6 i będzie na rozliczenie :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty masz jednak poryte :decayed::decayed: Eeeeee..... No- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pamiętam jaki tam jest numer domu ale jest to Jaworze Dolne jadąc z Wapienicy Cieszyńską do Jasienicy po lewej stronie przy drodze zaraz za "Auto-Części Daniel" w takim dołku jest tam reklama na ledach zaraz przed starą fabryką mebli fioletowy budynek ja moge sprzedać za 130 zł też dobra cena, dobrze wiedzieć, ale i tak 4PLN drożej ---------- Post dopisany 22-12-2012 at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2012 at 13:18 ---------- Uf spam nadrobiony myślałem że nie dam rady tego dzisiaj przerobić :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
niezła historia :/ Podnieś sobie AC na auto i śpij spokojnie. A co da podniesienie sobie AC na auto? chyba jedynie większe opłaty. I tak po kradzieży jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania to dają tyle, jaka jest cena rynkowa możesz sobie w polisie zastrzec jakich zmian dokonałeś i jaka jest wartość dodatkowego sprzęt włożonego i to zostanie dodane do rynkowej wartości pojazdu w momencie kradzieży. oczywiście taka usługa nie jest darmowa i polisa jest odpowiednio droższa ale przy kasie jaką choćby Mirek włożył w auto może i warto, ale to już każdy musi ocenić sam dla siebie.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
może w następnym roku się z tobą wybiorę bo teraz za dużo wydatków- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
GRATULACJE MIREK :banan::banan::banan: Ja już wcześniej pisałem że znajomy to ma zamontowane w bmce i dwa razy włamali się do środka i zrezygnowali auto zostawili uszkodzony był tylko zamek nic nie zgoneło. Najwidoczniej coś w tym musi być bo od ponad roku już nie ma takich przygód, na tylnych szybach nakleił dwie małe naklejki z logo zeder i spokój.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jeżeli będzie spot za tydzień to ja się piszę.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja nie będę temperatury nie te pizga jakoś w BB jest -7 niby nie dużo ale pizga Wracając do tematu dolewki do paliwa to osobiście nic nie dolewam i nawet przy -34 w zeszłym roku palił i jechał bez problemów. No i najważniejsze to grzany garaż na noc- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
podziękował mam nadz że to nie problem i kasę mogę dać Ci przy okazji Kuna ale serio pytam o jakie naklejki chodzi? a4-klub? jakie wymiary? sorry ale nie śledziłem wątku wcześniej a nie wiem czy w ogóle była tu o tym mowa czy np na spocie nie rozmawialiście więc nawet nie szukam No mam nadzieję że te małe co na tylnych bocznych szybach widziałem odbiorę je na spocie i od razu się rozliczymy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
możesz jeszcze zobaczyć do Byloka w Jasienicy ja tam kupuję olej Castrol Edge 5W40 TurboDiesel 5L za 126PLN całkiem dobre ceny olei tam mają w BB najtaniej- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a skąd Ty to wiesz, jakby to robili profesjonaliści to autkiem odjadą a nie będą holowali, mojemu ojcu ukradli kiedyś w bukowinie vectrę, też wszyscy myśleli profesjonaliści a się okazało że goście wzięli na krótkiej lince na hol i nikt nie mial pojecia jak to zrobili :shock3:wszystko rozjebane w srodku szyba zbita bo auto znalazlo sie po 2dniach 50km dalej.. ciagneli i nie dociagneli dali spokoj.. Nie chce mi się dyskutować z Tobą na takie tematy bo pojęcia widać nie masz za bardzo:facepalm: Dowiedz się najpierw jak odpalić B8 bez kluczyka. przecież jej nie odpalili chodzi o podejcie-> wedlug Ciebie założyć że to profesjonaliści i auto przepadło? tak to na pewno się nie znajdzie:facepalm: trzeba przypuszczać że się odnajdzie i szukać przez najbliższe dni..i mieć nadzieję!!! Bo anuż.. Widzę że nadal nie kumasz i niech tak zostanie. Czytaj ze zrozumieniem, chyba wyraźnie napisałem że ma szansę odzyskać auto ale musi uruchomić inne źródła i tego mu życzę. przestańcie się kłucić nie ważne czy profesjonalista czy amator fakt że auta nie ma a każdy złodziej jak będzie chciał to ukradnie co sobie zaplanował. Sąsiadowi okradli chatę jak spał z żoną na górze wynieśli wszystko z dołu ukradli oba auta z zamkniętych garaży psy też miał dwa dobermany niestety pieski nie przeżyły. nie ma się co kłucić jeszcze w takich okolicznościach tylko pomagać Mirkowi jak tylko się da CZYLI OCZKA OTWARTE PANOWIE!!! P.S. Mirku poinformaowałem również kilku znajomych co u nas mają auto części obiecali zaciągnąć info czy któś coś nie słyszał lub widział. Bo skoro u mnie jest największe skupisko auto-części w europie to może u nas wypłynąć co nie co chociaż niestety już w częsciach- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spadaj- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
zainteresowanie grupą VW nigdy nie spadło jak sobie zobaczysz statystyki z ostatnich lat to zawsze na czele znajdziesz passaty i A4 taka nie stety jest rzeczywistość a to dla tego że bardzo dużo tych aut u nas jeździ i łatwo obchnąć części To nie wszystko... jak opisujecie co macie fajnego w samochodzie, dodawacie zdjęcia to taki samochód prędzej czy później zauważy sie na drodze. Z forum hondy były próby kradzieży tych najlepszych pewnie na części. Nawet u mnie z pod domu... Na terenie śląska grasuje jakaś banda bo passaty znikają na tony! A policja co? śmieje sie i tyle;/ Moim zdaniem jedyna opcja to podstawić jakieś wypasione auto które zwróci uwagę i polować na skur.... znajomy w bmce zamontował sobie to zabezpieczenie zedera i miał dwie próby włamania do środka weszli ale auto otwarte zostawili także może warto to zamonotwać widocznie się tego nie chytają??!!- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Skurwy....ny robić się Ukraina czy co zaraz tak jak tam zapier...dolą cale garaże bezczelna banda takich to wykastrować powinni, oby ich dopadła sprawiedliwość.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Daj znać ile kaski z przesyłką- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wspólczycia stary- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no i mła 2 sztuki to już masz 6 razem Jak zobaczę to od razu zastrzelę to spod domu ci zwineli???? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu