Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. no ja jednak odpadam nie wyrobię się
  2. zagłosowane Turlam dropsa na tempomacie Oj coś nie poszło bo dwa razy ten sam post. problemy z zasięgiem pod Skoczowem ,a później w Drogomyślu ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Turlam dropsa na tempomacie wariat, nie ma to jak jechać i pisać na forum z komórki. Stateczny ojciec tak nie jechałem ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 23:42 ---------- jakoś trudno mi uwierzyć całkiem do ciebie podobne, chociaż ty po tej akcji byś wyszedł i zaproponował flaszeczkę za obniżkę lub brak mandatu no i kółka kręcisz wokół autobusów :polew::polew:
  3. głosik poszedł na ciebie chociaż było ciężko przy tylu ładnych smerfach
  4. bedzie ktos oprócz Siemiana i Stiva? i spotykamy sie o 18:00 w nałężu??
  5. to całkiem dobrze bo już myślałem że na darmo zimówki zakładałem
  6. Jak się uda to w czwartek do was zawitam
  7. Fota roku Jak cie ładnie z profilu chycili, teraz wiem już skąd cie stać na te wszystkie remonty, dorabiasz jako model
  8. jakiś piżdżący zielony se zrób do tego klekota na biało w mat i ................... blachary opanowane na ślunsku szczerze to mam te lusterka w bialym macie... i syfi sie to jak jasny ciul... łatwiej felgi utrzymac w czystości ... felgi musze myc co 2 dni a lusterka dziennie masakra... rezygnuje z białego auta ... lepszy zielony fordowy focusowy lub niebieski ... lub ewentualnie czerwony mat kolejny smerf się przyda żeby tych gargameli odstraszyć
  9. Słuchaj ja mogę być na spocie w tym tygodniu tak koło 19-tej, w nałężu czy na McDupie w Jasienicy mi jest obojętne, to wtedy możemy coś po przekręcać.
  10. no wiesz ja ostatnio z tupającymi nóżkami dziewczynkami mam złe doświadczenia
  11. Artur chciał być na czasie i "fajny" a wy go tutaj zniechęcacie jeszcze się chłopak obrazi :polew::polew::polew::polew:
  12. Kuny koleżanki na wypad do Paryża :polew:
  13. Jakbyś był w BB to bym cię posłał do kumpla on handluje używkami z Austrii ja od niego biorę opony od 6 lat i zawsze zadowolony jestem. Teraz zabrałem komplet Conti WinterContact 6-7mm beirznika za 800 na dzisiejszym śniegu i błocie dają radę
  14. Ja po alko maratonie do dzisiaj rana mam masakrę Wiem co przeżywasz Grzesiu
  15. Arturku twój styl jazdy jest legendarny. 200 średnia przy 24 punktach to tylko ty tak potrzafisz :polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.