Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian to ty tu się popisywałeś chamulcami ale takiej dużej różnicy nie ma Ja jestem za termin jest mi obojętny, na tą chwilę w każdym bądź razie. Siemian przywieź czerwone żelki :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota Pany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ty będziesz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jaki skromny masochista :polew::polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale umyj proszę później te klucze jakimś środkiem do dezynfekcji Ja też nie wnikam co z nimi będziesz robić Jak je znajdzie, ruski tam od 45r. czołgu szukają :polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Się nam gargamel rozkręcił że już z smerfami zaczyna :polew::polew::polew: ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- A ty co tak za mną się kręcisz po forum- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I od razu przybyło kilka stron- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak, mi nie odpuści ja tam żadnej traumy nie mam, ale słyszałem że Tobie pewien kolarz za młodu wkładał termos w dupsko, a potem puszczał smerfy w tv żeby ukoić ból Ty na serio masz zryte Hammer A Ty to normalny niby jesteś ? :polew: PS. Ten Twój baseball co mi dałeś jest spróchniały i ma drzazgi, więc jestem cały podziwu jak Ty sobie go wkładałeś w pupę Przekazałem bo się zużył a ty to ponoć lubisz, zresztą ostatnio krążył twój filmik gdzie występujesz na pierwszym planie ze szklanką Oboje mamy nierówno :polew: ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- Chyba pod namioty. POPO zarażasz :polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pogratulować ja po 30 latach mam ich dość- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Do nikogo więcej nic nie mam tylko do rowerzystów cała reszta mi nie przeszkadza ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- A jedynym rozwiązaniem w tym je.niętym kraju to jakby w końcu wybudowali ścieżki rowerowe jak w każdym innym normalnym kraju ma to miejsce- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak, mi nie odpuści ja tam żadnej traumy nie mam, ale słyszałem że Tobie pewien kolarz za młodu wkładał termos w dupsko, a potem puszczał smerfy w tv żeby ukoić ból Ty na serio masz zryte Hammer- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Nie znam Suhego ani jego ojca po prostu nie nawidze rowerzystów i tyle w temacie. A traume z dzieciństwa to ty masz Hammer i dalej siedzisz na tym baseballu ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- nie będę się wyrażał na temat rowerzystów. Ale wszystkie cioty zawsze się zjeżdżają na tych swoich pedałach do Jaworza jak tylko jest pogoda i w końcu jedna ciota ostatnio miała bliskie spotkanie z maską superba może teraz ich będzie mniej. Od marca do Listopada powinny byc sezon na odstrzał rowerzystów. Zakały ruchu drogowego. Jedziesz sobie drogą a tu za każdym zakrętem wpadasz na takie dwie ciotki na rowerkach i żeby jeszcze jechali "gęsiego" a tu pełna plotek podróż jeden obok drugiego i jak jeden mąż wszyscy do Jaworza. Po prostu nie nawidzę rowerzystów. Przemo powiedz to Suhemu żę jego ojciec to ciota, widze że robisz się cwaniak jak Siemian A prafie se udało bes błenduf. :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- A tobie o co kaman???? lepsze 2,5 niż kosiarka a ja na ten silnik nie nażekam miałem już taki w Pasacie i teraz w B6 daje radę ja tylko pilnuję żeby wymieniać olej co 10k i wszystko. Na prawdę nie wiem do czego bijesz??!! P.S. a co myślę na temat rowrzystów sobie na bielskim przeczytaj bo mi się nie chce tutaj też wk..wiać przeczytałem i wyraziłem również swoją opinię na temat co napisałeś... Poprostu chyba jakaś trauma z dzieciństwa Cię dręczy, albo dostałeś różowy rowerek:whistling: U mnie w Jaworzu to jest plaga po prostu co jest pogoda wszyscy z okolicy jadą do nas na tych swoich pedałowozach i jak święte krowy środkiem drogi.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A tobie o co kaman???? lepsze 2,5 niż kosiarka a ja na ten silnik nie nażekam miałem już taki w Pasacie i teraz w B6 daje radę ja tylko pilnuję żeby wymieniać olej co 10k i wszystko. Na prawdę nie wiem do czego bijesz??!! P.S. a co myślę na temat rowrzystów sobie na bielskim przeczytaj bo mi się nie chce tutaj też wk..wiać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie będę się wyrażał na temat rowerzystów. Ale wszystkie cioty zawsze się zjeżdżają na tych swoich pedałach do Jaworza jak tylko jest pogoda i w końcu jedna ciota ostatnio miała bliskie spotkanie z maską superba może teraz ich będzie mniej. Od marca do Listopada powinny byc sezon na odstrzał rowerzystów. Zakały ruchu drogowego. Jedziesz sobie drogą a tu za każdym zakrętem wpadasz na takie dwie ciotki na rowerkach i żeby jeszcze jechali "gęsiego" a tu pełna plotek podróż jeden obok drugiego i jak jeden mąż wszyscy do Jaworza. Po prostu nie nawidzę rowerzystów.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O ile się będziesz trzymał z dala od Jaworza to udanej jazdy.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer ma rację w okolicy najlepsze ZOO to Ostrava szkoda paliwka na wyjazd do Opola. W Ostravie zaplanuj sobie cały dzień bo jest mnóstwo do oglądania i dupny teren do zwiedzenia. Wiem, bo do Ostravy mam 5min ciekawe przy jakiej prędkości:decayed: ?? ponaddźwiękowej:grin: Ja z BB jadę jakieś 30 Minut. W PL nie przekraczam 150 a w CZ i tak nie poszalejesz- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Hammer ma rację w okolicy najlepsze ZOO to Ostrava szkoda paliwka na wyjazd do Opola. W Ostravie zaplanuj sobie cały dzień bo jest mnóstwo do oglądania i dupny teren do zwiedzenia.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W BB może i bym pomógł ale w Dąbrowie już lipa.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- No i drugi siemain się przyczepił do włefisty :polew::polew::polew::polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.