Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adriand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adriand

  1. ja mam jeden komplet wyprodukowany na Węgrzech, ale ze wszystkimi oznaczeniami i numerami- 100% ori.
  2. bo takie były na felgach które kupiłem a że są prawie nowe to ... sam rozumiesz dokładnie ten sam powód.
  3. ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca. pozdrawiam
  4. właśnie przymierzyłem, po krótkiej przejażdżce nic nie trze, za to czuć różnicę w zbieraniu się i trakcji. gumy kupiłem praktycznie nówki na ori felgach. od opony do zwrotnicy jest jakieś 5-6mm- raczej nie powinno się nic dziać.
  5. witam, czy takie koła zimowe do a4 b6, na standardowym zawiasie nie będą za szerokie? opona nie będzie np trzeć o zwrotnicę? ile powinno być miejsca między nimi? dzięki za odpowiedzi!
  6. wydaje mi się, że to jest felga s-line do b6- z początków produkcji, ale potrzebuję 100% pewności. gdyby ktoś miał jakieś fotki, ew. opisy to potwierdzające, to będę wdzięczny! edit: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 to chyba te, także jeśli ktoś ma s-line z tymi felgami lub mógłby potwierdzić, to temat można zamknąć.
  7. Witam, szukam jednoznacznej odpowiedzi. Czy jest to wzór s-line? felga ta była montowana seryjnie w b6 s-line? b5? Nie mogę doszukać się konkretów. Czy do mojego b6 podejdzie bez dystansów (zawias komfort, fabrycznie 15'')? Mowa tu o felgach 17'' 7.5Jx17H2 ET43, takich jak ze zdjęcia: http://imageshack.us/photo/my-images/839/18072849741.jpg/
  8. stare, ale może komuś się przyda. z takimi rzeczami do Marcina z Navipolu- telefon: 501 963 597. mnie polecono i ja z czystym sumieniem, po skorzystaniu z usług- polecam!
  9. właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum. pozdrawiam! a co do meczu- wymęczone, ale jest;)
  10. zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej! dzieki za błyskawiczną odpowiedź!
  11. hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj: moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi. jakieś propozycje? pozdrawiam, Adrian
  12. u mnie wyszło, że czujnik temperatury do wymiany, reszta ok. orientuje się ktoś gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik? pozdrawiam, Adrian
  13. Hej, mam dość podobny, następujący problem: zrobiłem 500km trasę- w której trakcie zauważyłem, że wskazówka temperatury płynu chłodzącego wisi na samym dole- na 50st. Do tej pory dogrzewało się praktycznie od razu do 90st. i wskazówka ani drgnęła. Po dwudniowym postoju ruszyłem w drogę powrotną- samochód po ok. 5min od odpalenia uzyskał temperaturę 90st. i przestałem zwracać na to uwagę, jednak po jakimś czasie wskazówka znowu była na 50st. W czym może tkwić problem? płyn chłodzący jest ok i w dobrej ilości, samochód nie wydawał żadnych niepokojących dźwięków, żadna kontrolka ostrzegawcza się nie włączyła. Przez całą trasę chodziła klima, średnie spalanie przy średniej prędkości na całej trasie 108km/h to 5.2l/100km. Będę wdzięczny za odpowiedzi i rady, pozdrawiam, Adrian
  14. ile taka przejściówka może kosztować? niestety samochód był od nowości bez fabrycznego radia- wiem to zarówno od poprzedniego, a zarazem pierwszego właściciela, jak i po kodach wyposażenia. na jakiej zasadzie grają w takim razie głośniki przy radiu nieoryginalnym i dlaczego miałyby nie grać przy concercie II? gdzie w Krakowie mógłbym zrobić całość w dobrej kasie i porządnie, ew. gdzie mogę kupić potrzebne przejściówki? pozdrawiam, Adrian[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:05_________________________________________________kolejne pytanie: ile i gdzie zanajduje się subwoofer ze wzmacniaczem przy fabrycznej instalacji pod concerta? rozumiem, że jeśli autko nie miało fabrycznie concerta, to i nie ma wspomnianego wyżej subwoofera? w sedanie są ponoć dwie sztuki, a w avancie? pozdrawiam
  15. Jestem na trzecim roku dziennego budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Właśnie zaczyna się sesja, są egzaminy, zaliczenia- a na dodatek pierdyliard projektów do oddania na wczoraj. Jak masz zacięcie i Ci się chce- startuj na ten kierunek- sam jestem po klasie lingwistycznej, matmy i fizyki zacząłem się uczyć w styczniu przed maturą. W międzyczasie chodziłem jeszcze na rysunek i ostatecznie wybierałem między architekturą i właśnie budownictwem. Biorąc pod uwagę całokształt- łatwo nie jest, ale jak jesteś choć trochę cwany i w jakiejś części systematyczny- spokojnie dasz sobie radę. powodzenia!
  16. pytanie, którą? żadnej śrubki tm nie widzę, a ona wg. schematu, który jest w ww. temacie jest chyba po to, żeby trzymać właśnie uchwyt.
  17. hej, tak, jak w temacie, do którego podesłałeś link mam widoczny trzpień nr. 4 (widać na zdjęciu i na schemacie z linka), ale nie bardzo idzie go wyjąć, cała plastikowa część, którą widać u mnie na zdjęciach jest nieruchoma. nie chcę tego rwać na siłę, podejrzewam że jednak ten trzpień powienienem jakoś usunąć, żeby zamontować nowy uchwyt, jakieś pomysły? ps. schowek otwieram, wsuwając np. śrubokręt w otwór w dolnej części tego plastikowgo elementu, no i co jest częstą przypadłością- całe drzwiczki chodzą dość ciężko, wiem już o smarowaniu/wymianie siłownika. pozdrawiam, Adrian
  18. Hej, kupiłem samochód z urwanym uchwytem, jak na zdjęciach. czy zakup nowego uchwytu, np. stąd: http://allegro.pl/nowa-oryginalna-klamka-schowka-audi-a4-8e-01-08-i1569857143.html załatwi sprawę? Orientuje się ktoś jak należy wymontować tą pozostałą w drzwiczkach część (z tego co widzę, jest ona już przy nowym uchwycie)? Będzie problem z ponownym montażem, czy raczej celować w cały schowek? pozdrawiam, Adrian
  19. Hej, nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc wrzucam. Kupiłem samochód od pierwszego właściciela- od nowości bez fabrycznego radia, zamiast niego włożony jest kenwood kdc-w6031. I tutaj moje pytanie: chcąc zmienić ten sprzęt na oryginalnego concerta II muszę dokupić jakieś moduły, dodatkowe kostki etc. żeby w ogóle to chodziło i wyświetlało stacje na fisie (fis mam ten zwykły, nie full color)? Gdyby ktoś miał- jestem chętny na zakup concerta II w dobrym stanie (niepowycierany, sprawny, z kodem), mogę ew. dać tego kenwooda w rozliczeniu. pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi, Adrian
  20. Witam wszystkich! Parę dni temu kupiłem audi a4 avant 1.9 TDI, 2004r- w związku z czym zarejestrowałem się na forum. Na pewno będę miał kilka pytań odnośnie fabrycznego radia i mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc. pozdrawiam, Adrian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.