Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te felgi są oryginalne?


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to są ori felgi audi.. nie widać za dobrze ale chyba nie ma znaczka audi i jakieś dziwne napisy w okolicy wentyla. Dokładniejsze zdjęcia mam dopiero dostac.

DSC03462.jpg

DSC03469.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori fele mają od wewnątrz tłoczony wypukły znaczek Audi. A te numery są nadrukowywane, więc jest to raczej replika :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 18:56_________________________________________________Kurfa jest jak byk wytłoczone "made in China :wallbash:

Więc ORI to nie jest na 1000% :cool1::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ża jest made in china akurat o niczym nie swiadczy bo audi tez tam moze miec fabryke jak wiele koncernów.[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:46_________________________________________________jaki powinien byc ich nr 8E0 071 596 czy 8E0 601 025B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie fele na zime, ale moje ori takich numerów koło wentyla nie mają. Wieczorem będe w stanie podać nr seryjny z wewnątrz felgi.

Sprawdzone: 8E0 601 025 B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori są Ori i mają znaczek CCCO i nie mają żadnego Made in China, Thailand, itd.

Porównywałem Swoje Ori z innymi made in Thailand. Był tylko znaczek i inne dane 8EO..., które były wypukłe. Te nie ori mają tylko wypukłe gdzie były wyprodukowane, reszta jest grawerowana, co świadczy o tym że dodano później.

ORI robi firma Ronal i sygnuje i wyłącznie znaczkiem Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku mówiłem :gwizdanie: ori mają tylko :audi::a4fan:

Myślę, że jest to dobry wątek do pociągnięcia dalej mianowicie zanim się napisze że to co ma wybite Made in China jest podróbą. I w tym przypadku raczej tak nie jest. Oznacza to że od jakiegoś czasu (coś około 2007/08 roku) największa firma w Chinach produkująca felgi aluminiowe, po przejęciu jednej z firm niemieckich jest certyfikowanym dostawcą felg aluminiowych m.in. do audi, vw, mercedesa.

Zanim się napisze coś myślę, że powinno się zadawać trochę trudu i chociaż zapytać w ASO. Powyższy fakt potwierdziłem w dwóch ASO tj. jeden Audi drugi VW i otrzymałem twierdzącą odpowiedź, że felgi które posiadają wszystkie wypukłe oznaczenia audi ccco, odwrócona literka m, numer seryjny są oryginałami pomimo, że są produkowane w chinach.

Dla potwierdzenia napisałem też do importera audi w tej sprawie. Po otrzymaniu odpowiedzi postaram się wkleić najważniejsze informacje.

Co do felg na zdjęciach (choć niewyraźne) wynika, że felgi mają wszystkie oznaczenia audi łącznie z numerem seryjnym. Kraj produkcji może być w Chinach. Proponowałbym sprawdzić jeszcze raz wszystkie oznaczenia na felgach i jeśli są to znaki audi nie przejmować się że są wyprodukowane w Chinach.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wyprodukowane felgi będą miały miejsce produkcji pewnie Niemcy, Węgry, Norwegia, Włochy a im świeższe pewnie Made in China :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wyprodukowane felgi będą miały miejsce produkcji pewnie Niemcy, Węgry, Norwegia, Włochy a im świeższe pewnie Made in China :cool1:

sporo produkuja u nas :cool1: Ronal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte były podróbkami gdyż koło wentyli miały dziwne znaki, nie miały znaczka audi i nr był inny niz powinien. A kraj produkcji nie ma znaczenia gdyz sam kupiłem auto z Niemiec na felgach ori i kraj był właśnie Chiny.

Teraz znalazłem inne i czy te będą ori?

ori.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znaki są wypukłe, wzór felgi zgadza się z wzorami felg audi zamieszczonymi w tym dziale i numer seryjny zgodny z numerem na feldze nie powinny być podróbkami :good: do tego jeszcze znaczek odwróconej literki m powinien też znajdować się na feldze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wyprodukowane felgi będą miały miejsce produkcji pewnie Niemcy, Węgry, Norwegia, Włochy a im świeższe pewnie Made in China :cool1:

Boję się jednego, jeszcze chwila otworzymy lodówkę a tam co??

Chińskie światło będzie!

Normalnie dobrze że się jeszcze dzieci Chińskie nie rodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...