Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skbart

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skbart

  1. Witam Panów specjalistów Kiedyś pisałem że kiedy wchodzę w zakres obrotów między 2000-3000 to pojawia się niepokojący dźwięk tak jakby coś wpadało w rezonans. Wszystko obejrzałem, wszystkie plastiki dokręciłem a problem nie znikł. Zrobiłem więc wszystkie potrzebne logii tak żeby przeanalizować EGR, przepływomierz oraz turbinę. Wszystko jest spakowane w pliku zip (pliki pdf) http://rapidshare.com/files/87120790/Logi.zip.html Proszę spójrzcie i napiszcie co o tym sądzicie. Pomijając te brzęczenie to silnik chodzi bardzo ładnie, cichutko, nie dymi, nie bierze oleju, mało pali i jak na 90km to nawet nieźle się zbiera. Przed świętami dzięki wam zmieniłem i czujnik i termostat i niestety też nie przestało brzęczeć, aczkolwiek teraz mam ciepło w samochodzie. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie, jeżeli wolicie jpg zamiast pdf napiszcie, zamienie!
  2. Witam, no i co poradziłeś sobie z tym tempomatem?? Wiesz co mam podobny problem raz działa, raz nie, jakby nie działal jakiś styk w manetce ale zauważyłem że jak "przegazuję" pedałem gazu lub jak dam w podłogę to zaczyna działać. A jak go włącze to potrafi się sam wyłączyć kiedy napotkam jakąś nierówność asfaltu. Też chętnie bym go sprawdził vagiem ale nie wiem jak Pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 11:16 _________________________________________________No dobra, poradziłem sobie, poluzował mi się czujnik położenia sprzęgła. Cały czas myślał że mamwciśniete sprzęgło. Pozdrawiam
  3. Panowie to jest cytat z innego forum: "Mam silnik AUY i wiem jedno, spalanie 7-7,5 litra,to norma. Jezeli sie chce zaoszczedzic 4 zl na 100 km,to trzeba mulic silnik, czego efektem sa zapieczone kierownice w turbinie, i na regeneracje trzeba wydac zaoszczedzone pieniadze." Na ilu obrotach trzeba trzymać silnik żeby nie było tak zwanego mulenia?? Ja jeżdżę w granicach 2500-3000 obrotó, wtedy mało pali, pozatym to jest 90 koni więc jeżdżenie powyżej 3000 i tak nic nam nie daje, to nie samolot
  4. Witam Panów, Jak zwykle zwracam się do wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie logowania. Mianowicie turbina zaczeła wydawać nieprzyjemny dźwięk w okolicy 2500 obrotów. Dzwięk ten przypomina jakby drżenie, jakby coś wpadało w wibracje . Teraz pytanie, które bloki logować dynamicznie żeby przedstawić do przeanalizowania? Pozdrawiam skbart
  5. Witam!!! Panowie wielkie dzięki czujnik nowy, termostat nowy i wreszcie ciepło. Postaram się w niedziele zrobić nowe pomiary to je załącze, w każdym razie naprawdę bardzo dziękuje za konsultacje i dobre rady. p.s. w innym już zamknietym temacie pisałem o świecach czy można je jakoś sprawdzić, ktoś sugerował że to kąt zapłonu. To były jednak świece trzy z czterech totalnie martwe, nie wiem jak on wogule odpalał
  6. Ruszyła się ale tylko w jakiś góra 30%, kiedy zatrzymywałem się, np na światłach to w widocznym tępie spadała ale nie do końca. Latem wskazówka zawsze stała na 50%. Dziękuje i czekam na dalsze uwagi, POZDRAWIAM
  7. Witam kolegów. Udało mi się zrobić pierwsze logi i chyba wyszły nienajgorzej. :th: Mam problem z grzaniem silnika więc wielka prośba o przeanalizowanie Termostatu i czujników. Wpatrywałem się w to i wydaje mi się że to któryś czujnik ale nie jestem pewien. Oczywiście na początku pomiar na zimnym później na ciepłym. Engine - 001 grupa 007 Instruments - 017 grupa 003 Pozdrawiam i czekam na uwagi[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 20:32 _________________________________________________Panowie! bardzo, bardzo proszę o pomoc jak wyżej, jadę jutro do mechanika i chciałbym wiedzieć co mam zmienić! Pozdrawiam
  8. Może to banalne pytanie ale czy można skontrolować stan techniczny świec żarowych w silniku AHU za pomocą VAG-a?? Rano na zimno odpala jak dobry fiat 125 , muszę go trochę pokręcić - na ciepło pali jak z nut Musze porobić Logi ale dużo pracy zawodowej i nie mam zabardzo czasu. Pozdrawiam skbart
  9. Witam wszystkich użytkowników wspaniałego FORUM A4 Mój login to skbart i jest to klasyczny zbitek imienia i nazwiska. Nie jest to może nic ambitnego ale posługuję się tym loginem od lat na różnych forach. Jestem z Grodzisk Mazowieckiego i poruszam się Seatem Alhambrą ze wspaniałym silnikiem 1,9TDI AHU Nie jest to może A4 ale potrzebowałem dużego rodzinnego samochodu. Wcześniej jeździłem Voyagerem 2,5TD VM i nie zmieniłbym go ale ten silnik to wielka włoska porażka , bałem się nim jechać na mazury bo w każdej chwili mógł się rozlecieć. Polecono mi ten silnik (AHU) i naprawdę jestem z niego zadowolony, lubię sam przy nim dłubać więc myślę że najczęściej będę się udzielał w dziale VAG. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i do usłyszenia na FORUM skbart

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.