Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. do mojego zapodaję Stag 400 i hana co dalej? piszecie że bez listwy tak?
  2. a czy szkło po ustawieniu nie jest pod innym katem niż eu i trójkątny plastik nie jest inny?
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ba ! a Ty ? ja w te rejony w sobotę na podtlenku będzie okazja porównania
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskalu widzę że lecisz do Bukowiny
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    daft punk? czy nowy stig?
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany no własnie wiem że ten Stag to sprawdzony podjadę jeszcze we wtorek na Zbrowskiego zobaczę co zaproponuje i i za ile a "Agis" to kojarzy mi się z kiblem z cersanitu...taka seria Byłem na Zborowskiego przed chwilą tu naprzeciw Biedronki obok alarmów zaproponował mi Stag 400 i hama
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kudalty66 byłem obok kieleckiej tj http://auto-gaz.radom.pl/i zaproponował mi zamiast "staga" - "agis'a" nie wiem co o tym mysleć i wtryski baracudy chciałem tylko że pewne na stagu te adr latajaa to nowsze jakies... a instalacje widziałem w autach co robia i faktycznie dosyc to ładnie poukładane http://darebashop.cz/index.php?route=product/product&path=82&product_id=99
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150128%2FBIALYSTOK%2F150129628
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    seria nie seria nie ma lipy same dęby
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sie ma witamy
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szwagier miał jedną z pierwszych wersji Wyżej stołki lepszy punkt widzenia a napęd wiadomo Q tj 4x4 z poczatku produkcji były wewnątrz dosyć archaiczne Ogólnie bym kupił z ropniakiem podobno były jakieś problemy
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    1 lżejszy mniejsze spalanie
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.gieldaklasykow.pl/audi-80-quattro-1983/ jeb http://moto.onet.pl/mycie-samochodu-szybkie-i-tanie/0gts2?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb
  14. u mnie dużo tego nie ma ale i tak efekt wewnątrz jest zadowalający i działają 2 lata ale rejestracja tył to musze zmienić bo dostawały wilgoci na myjce
  15. ładna sztuka
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeszcze nie czekam na 13 i od jutra bede miał tydzień wolnego dopiero mogę się coś ogarnąć
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wesołych i zdrowych https://www.facebook.com/media/set/?set=a.723726081029322.1073741829.100609723340964&type=1 nowy kalendarz ładne cacka
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mordeczki lpg kto był na sp? może przed sylwkiem coś spontan jak nie pasiły terminy ogarnijmy się...
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szkoda że nie mogłem podjechać pynkła mi przednia szyba od rogu dolnego nie ma śladu od kamyka czytałem że w skodzie to typowe ale w moim... to znak że idą święta i wydatków więcej
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Widziałem tez pozdrowiłem
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    do mojego jak rano rozmawialiśmy
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy ktoś zakładał LPG na zbrowskiego ewentualnie inny gazownik wart podjechania i polecenia oraz wyceny
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak stara dacia przepłynie po wszystkich wybojach to rezerwujemy stolik u turasa? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1526167957641839&set=pcb.1526168287641806&type=1&theater pani zaparkowała 300 za mal...
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    19? ja po 21
  25. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    18 mam wolne git termin http://www.penera.pl/50071/mowilem_kuwa_zebys_nie_szarpal_czyli_jak_sie_konczy_holowanie_przez_dwoch_debili.html tego nie było już po prawie http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,16955669,Kandydat_PiS_kreci_spot___slucham_Suskiego_idioty_.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.