Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
do mojego zapodaję Stag 400 i hana co dalej? piszecie że bez listwy tak?
-
LUSTERKA 2000r. a 1997r. opinie
a czy szkło po ustawieniu nie jest pod innym katem niż eu i trójkątny plastik nie jest inny?
-
SPOTY RADOMSKIE
no ba ! a Ty ? ja w te rejony w sobotę na podtlenku będzie okazja porównania
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskalu widzę że lecisz do Bukowiny
-
SPOTY RADOMSKIE
daft punk? czy nowy stig?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany no własnie wiem że ten Stag to sprawdzony podjadę jeszcze we wtorek na Zbrowskiego zobaczę co zaproponuje i i za ile a "Agis" to kojarzy mi się z kiblem z cersanitu...taka seria Byłem na Zborowskiego przed chwilą tu naprzeciw Biedronki obok alarmów zaproponował mi Stag 400 i hama
-
SPOTY RADOMSKIE
kudalty66 byłem obok kieleckiej tj http://auto-gaz.radom.pl/i zaproponował mi zamiast "staga" - "agis'a" nie wiem co o tym mysleć i wtryski baracudy chciałem tylko że pewne na stagu te adr latajaa to nowsze jakies... a instalacje widziałem w autach co robia i faktycznie dosyc to ładnie poukładane http://darebashop.cz/index.php?route=product/product&path=82&product_id=99
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150128%2FBIALYSTOK%2F150129628
-
SPOTY RADOMSKIE
seria nie seria nie ma lipy same dęby
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Szwagier miał jedną z pierwszych wersji Wyżej stołki lepszy punkt widzenia a napęd wiadomo Q tj 4x4 z poczatku produkcji były wewnątrz dosyć archaiczne Ogólnie bym kupił z ropniakiem podobno były jakieś problemy
-
SPOTY RADOMSKIE
1 lżejszy mniejsze spalanie
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.gieldaklasykow.pl/audi-80-quattro-1983/ jeb http://moto.onet.pl/mycie-samochodu-szybkie-i-tanie/0gts2?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
u mnie dużo tego nie ma ale i tak efekt wewnątrz jest zadowalający i działają 2 lata ale rejestracja tył to musze zmienić bo dostawały wilgoci na myjce
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
ładna sztuka
-
SPOTY RADOMSKIE
jeszcze nie czekam na 13 i od jutra bede miał tydzień wolnego dopiero mogę się coś ogarnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
Wesołych i zdrowych https://www.facebook.com/media/set/?set=a.723726081029322.1073741829.100609723340964&type=1 nowy kalendarz ładne cacka
-
SPOTY RADOMSKIE
mordeczki lpg kto był na sp? może przed sylwkiem coś spontan jak nie pasiły terminy ogarnijmy się...
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda że nie mogłem podjechać pynkła mi przednia szyba od rogu dolnego nie ma śladu od kamyka czytałem że w skodzie to typowe ale w moim... to znak że idą święta i wydatków więcej
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem tez pozdrowiłem
-
SPOTY RADOMSKIE
do mojego jak rano rozmawialiśmy
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś zakładał LPG na zbrowskiego ewentualnie inny gazownik wart podjechania i polecenia oraz wyceny
-
SPOTY RADOMSKIE
jak stara dacia przepłynie po wszystkich wybojach to rezerwujemy stolik u turasa? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1526167957641839&set=pcb.1526168287641806&type=1&theater pani zaparkowała 300 za mal...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
18 mam wolne git termin http://www.penera.pl/50071/mowilem_kuwa_zebys_nie_szarpal_czyli_jak_sie_konczy_holowanie_przez_dwoch_debili.html tego nie było już po prawie http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,16955669,Kandydat_PiS_kreci_spot___slucham_Suskiego_idioty_.html