Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
bardzo dziękuję ci koleżko obadam temat u kolegi Dzika :>
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
Widzę że też trafiłeś piękną sztukę te avanty zgrabnie wyglądają wyjątkowo w kombi
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
wiem że to wygląda dziwnie ale autem jeździł ojciec szwagra Niemiec robił po 3000 tyś rocznie mam książę a na dodatek garażowany był a jaki filtr jeśli już? Dzię :hi:ki za odp
-
SPOTY RADOMSKIE
miałem inna zajawkę zwana essi ale z tego co widziałem to sporo golfów zawsze stało... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________wie ktoś gdzie w Radomiu można zalać olejem Fuchs'a
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ogólnie to jestem na tak z tym radiem mam już ze 3 lata i nie ma choinki jak w nie których ale to kwestia gustu :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
sory że wrócę do radia to nówka czy nie? bo sam mam takie jeszcze z poprzedniego auta to mi padło raz wejście na palucha a teraz widzę ze joy zaczyna mieć akcje w jedna mańkę
-
Spotkane na drodze
patrząc na takie przypadki jestem za aborcja z miejsca
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam wszystkich jestem nowy tu ... zostałem posiadaczem A 4 1996 1.8 z oryginalnym przebiegiem który teraz mam 52000 zalany jest olej Fuchs 5 W 30 nadchodzi czas na wymianę i nurtuje mnie pytanie co mu teraz zalać. Pozostać przy tym czy coś innego polecacie Dziękuję jeśli ktoś odpowie
-
SPOTY RADOMSKIE
to fakt wcześniej widywałem wiecej aut jak miałem drugą zmianę w kołchozie zwanym obi
-
SPOTY RADOMSKIE
że się wetnę pozdrawiam wszystkich z WR i okolic Musze któregoś pięknego piątku zajechać pod to obi
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
stwierdzam fakt że Avanty jedne z ładniejszych kombi
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
ładne cacko
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
witam Przepraszam że się wtrącę w wątek pracowałem w sklepie z łożyskami FAG - Germany SKF - Sweden FŁT - Poland na naszym rynku głownie liczące i szanujące się 3 firmy Pozostałe zostawiam bez komentarza (optimal,complex itd)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
był essi mk VI jest a 4 b 5 niebo a ziemia