Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
mysle ze nie ma czego sie juz spodziewać cieplej nie bedzie a widze ze u ciebie to prędzej śnieg sie pojawi niz u mnie w centrum aloe chyba w sobotę bede ogarniał temat
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.
u niektórych wystarczyło styki przeczyścić poszukaj na forum
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.
na moje oko pompka od centralnego tylko chłodniej sie zrobiło i dzisiaj juz kluczykiem otwierałem ze 3 razy podobno w zimie jeszcze częściej było w tematach wcześniej pompka centralnego szwankuje (u mnie alarm się wyłącza ale drzwi zamknięte i trzeba kluczykiem otwierać lipa jak diabli)
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja dzis widziałem klubowa :a4fan:w galerii słonecznej granatowa jeśli się nie mylę Wzw chyba miała tablice...
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja u siebie w przed lifcie w podsufitkę dałem leda to gdy wygaszacz zadziałał to ze dwie diody lekko się żarzyły i sobie odpuściłem natomiast w przednich mam POSTOJÓWKI DIODY SMD LED Ba9s T4W EFEKT XENON od ANDAR54 i jest gitara już ze 2 miesiące
-
[B5 ADR] moja A4
zielony panel jak Filip z konopi
-
SPOTY RADOMSKIE
miasto tylko zaorać :gwizdanie:
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
trzeba się położyć spać i przestać marzyć bo jutro do roboty
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
ładne cacko Respect i pomyśleć że dopiero wyjeździłem 10h na kursie C
-
SPOTY RADOMSKIE
nie twierdze że wszyscy...wiadomo sprawdzić warto ...
-
SPOTY RADOMSKIE
słyszałem i to nie tak dawno że takie stacje też sa opłacone przez kolesi z komisów bo odpalają im działkę za sprzedany samochód tak wiec ostrożnie z tym...
-
[B5 AVG] Alusy do b5
zarąbista ta stronka z tymi felgami dziex
-
[B5 AVG] Czy warto okleić folią Carbon-ową ?
wewnątrz spoko ale to kwestia gustu
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko filmik jeden z nielicznych nie nakręcony jakimś kalkulatorem Dzieki za odpowiedz na temat Kat C już się zapisałem a wygląda to następująco u Michalczewskiego 1400+ lekarz 70 + a na koniec najlepsze przewóz rzeczy i osób 3 tyś ...
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
a po kodzie nie dojdą z kolorem? jak nie to zmień mieszalnie
-
[ALL B5] Moja Niunia:)
dawaj dawaj
-
SPOTY RADOMSKIE
Yo! Pytanie za 100 punktów robił ktoś ostatnio prawko na C ile to mniej wiecej kosztuje u nas?
-
[B5 AFN] Centralny na pilota a domykanie szyb-problem
a masz funkcje komfort?
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
- Trasa Warszawa-władysławoo
tylko pozazdrościć miejsca zamieszkania :gwizdanie:- [B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
fajny kolorek- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hehe ale kupa te drugie- Trasa Warszawa-władysławoo
jeszcze jedno straż miejska nie lubi z wawy na helu czepiaja sie o parkowanie mi jebneli mandat z tekstem ze wy ze stolicy tyle ze ja nie ze stolicy ale masz pan " W" na tablicach to 500pln na łby sie pozamieniał stargowałem na 100 :gwizdanie:- Trasa Warszawa-władysławoo
leciałem (escortem jeszcze )dwa lata temu z Radomia przez wawe do władka ogólnie 7 jest spoko od trójmiasta gęsto w foto radarach ale teraz mieli pozdejmować te puste tak wiec okoliczni bardziej w temacie- [B5 AFN] Zabezpieczenie przed kradzieżą - jak skutecznie unieruchomić auto
podpowiedzi masz juz a decyzja należy do ciebie zgadzam sie z przedmówca w 100% - Trasa Warszawa-władysławoo