Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
z czasem doreza się może, a tak serio to z tego co widzę to jarają się niektórzy że piknie świec im polift. Gra ktoś może z forum Radomskiego w tego nfs world w sieci?
-
SPOTY RADOMSKIE
podobno na soczewce jest lepi
-
Muzyka w naszych autkach
http://rateyourmusic.com/release/unauth/kraftwerk/vorsprung_durch_technik/
-
SPOTY RADOMSKIE
zrobię podejście wersja ekonomiczna bez tych adapterów za 200 z allegro tylko te od głośników:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali wiem kupie te od głośników ale przeraża mnie to z tymi kablami...lampy mam w dobrej cenie bo 330 z przesyłka valeo szkoda nie rezać
-
SPOTY RADOMSKIE
prawde powiedziawszy nie widziałem takiego instrumentu. Tomek ty chyba miałeś przedlifta a 4 zmianiałeś lampy przednie? Kabelki sam robiłeś czy kupowałeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
fajne widze że kolega ciekawszej muzy wyszukuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś gra w sieci w http://nfs-w.pl/ ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany nie ma ktoś "adapterów umożliwiających podłączenie bez przeróbek lamp z wersji polliftingowej" na allegro 200 pn może ma ktos tańsze...
-
SPOTY RADOMSKIE
w marpucie przyjmują określone modele jak byłem zapytać o lampy poliftowe to mówi do mnie " panie takich u nas nie złomują":whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta? nie nie
-
SPOTY RADOMSKIE
co to się dzieje z dublowaniem odpowiedzi widze że to często i gęsto:kwasny:
-
SPOTY RADOMSKIE
jeśli zamierzasz dłużej pojeździć autem do wkładaj Lemmfordera ,jak nie to pakuj byle co. Febi to już przerost formy nad treścią Napisz do kolegi Tom77,ma spoko ceny. Tom mi już wycenił co ciekawe na alle jest troche taniej mam kolege co ma sklep musze u niego sie zorientować i jednak przekonujecie mnie do Lemfordera osobiście jescze nic nie kupowałem z tej firmy Tom -końcówki Febi 70 zł/szt, Lemforder 110 zł/szt -wahacz tylny dolny "banan" Febi 200 zł, Lemforder 258 zł bez szału... ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie MOTO-RAD. CIEŚLAK L. WARSZAWSKA 141 26-600RADOM , MAZOWIECKIE w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie MOTO-RAD. CIEŚLAK L. WARSZAWSKA 141 26-600RADOM , MAZOWIECKIE w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony
-
SPOTY RADOMSKIE
jak na razie to szkoda mi bo ledwie dotarty niecałe 57tyś wymieniał ktoś w b 5 -końcówki drążków L & P i -wahacz tylny dolny "banan" za czym patrzeć : Febi? wiadomo Lemforder cena ewentualnie?
-
SPOTY RADOMSKIE
A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. z tego silnika za wiele juz sie nie da wyżeżbic? czy coś wymodziłes?
-
SPOTY RADOMSKIE
aż miło spojrzeć pewnie w tych latach co to było byłem zapatrzony w escotach...
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu co tam siedziało pod maską w a 4 ?
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę sqład od paru lat ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 23:29 ---------- http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27 ---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ---------- http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27
-
SPOTY RADOMSKIE
kuzwa to byłem tuż przed wami panowie i jeszcze do obi wpadłem
-
SPOTY RADOMSKIE
podbiłem dzisiaj koło fregaty około 19 .30 ale był tylko sqładzik bmw przywitałem sie odbiłem Jechał ktos za mna od bp chyba b 6 ktoś z klubu?
-
SPOTY RADOMSKIE
parking na ul zbrowskiego vis a vis urzędu skarbowego jeśli sie nie mylę
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
lepiej będzie wyglądać niż nie jeden z dokładanymi światłami dziennymi
-
Muzyka w naszych autkach
pare lat ma
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam interesuje mnie : końcówki drążków L & P strona wahacz dolny tylny strona lewa tj od kierowcy coś zdatniego filtr oleju mann a4 b 5 1.8 1996r Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam