Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga? ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl To nie moja... Jest jeszcze jedna czarna zarejestrowana,chyba z komisu swisscar... Widziałem ją niedawno pod MOPS'em i jeszcze jedna w komisie yellowcar granatowa... Podobno jest jeszcze jakaś na czarnych kołach... - ale czy to esa- nie wiem - ja jej nie widziałem... Moja wyróżnia się czarnymi relingami, lusterkami i obramowaniami szyb i jest na standardowych avusach 18" to pewnie była ta o której piszesz czarna S4 na czarnych walcach z parapetem srebrnym z literka "L" na tablicach WR
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga? ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl
  3. Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl
  4. ok dzisiaj bede walczył po pracy Dzięki!
  5. Łada i wiocha - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Rowerzysta ma parcie na szkło - Śmieszne filmy -----
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:http://www.wiocha.pl/264202,Nie_mam_nic_do_homoseksualistow
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o k..wa ale urwał
  8. pany nie działa link w przypadku zmiany Valeo na Valeo polift wsadziłem lampy wczoraj ale długie z mijania mi nie działają gdzie to trzeba przełożyć pin pod kiera? ma kto jaką fote Dzieki ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Schemat dla przejścia z Valeo na Valeo zespolone. Jeśli po modzie nie świecą ci mijania wraz z długimi wejdź tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swi...-t29283.0.html u mnie się to nie wyświetla ma ktoś może jakaś fotke które to zamienić ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------
  9. mijania z długimi mi nie świeca a link nie działa...
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nic innego nie zostaje jak flage z godłem ale serio to stajo uta oszalikowane i nic... jutro będzie kto? bo daleko nie mam... może na rowerze?
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    też tak myślę i się zastanawiam czy to czasem nie samochód Hernika prezesa Radomiaka i sponsora...
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    które to osiedle trzeba omijać z daleka? stał dzisiaj pod zusem na żeromce górnej
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzisiaj na osiedlu spotkałem takie auto ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  14. http://www.smart-plus.pl/praca
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wyjmij szybę i zapodaj gogle też da rade na lato jak znalazł lepsza wentylacja klima się chowa. ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------
  16. o myśle że to bedzie obowiazkowe od 2030 ewentualnie koniecznie z dokładanymi ledami:facepalm:
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    że tak powiem głupa pali
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pod kit brał nas...
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nom
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta solar niby odbija promienie słońca
  21. :shock3: nie jeździli tym autem? pare osób mowilo mi ze bedzie zamulony myśle że nie jest żle, do tego garażowany ale w kraj od roku i ma więcej wgnieceń niż przez 15 lat tam...
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co to znaczy jak jeden drugiemu wytłumaczy http://www.youtube.com/watch?v=hbpTAD7V8rs a tak serio korzystał już ktoś z tej nanoochrony? http://www.smart-plus.pl/nanoochrona-auta
  23. moj z 96 r ma dzisiaj 57 000 kmodkupiony od rodziny w de i zero bombli oby tak dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.