Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no pewnie masz pierwsze objawy kręcenia licznikiem poprzednich właścicieli oby jak najmniej grzebania bez zaplanowania
-
Strefa Śmiechu
Ktoś zauważył że na bramce Greków stał Jaś F
-
SPOTY RADOMSKIE
ładnie nacierali na szwedów
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
coś w stylu wstrętna prawda piękny fałsz:naughty:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
też leda wrzuciłem ale zwykła nie smd i ma poświate niebieska już w dzień nawet nie chce myśleć co będzie po zmroku...- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jakie postojowe zapodałeś w nowe lampy coś ciekawego?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
e dzisiaj mnie kolega tam zachęcał ale dałem luz i dobrze bo zaczęło padać a tam chyba dachu nie ma... u mnie na osiedlu było tak wesoło po meczu z polska że jedną knajpę zamknął o 20:facepalm: patole:bicz:- SPOTY RADOMSKIE
no to typujemy wynik wtorkowy?- Rdza na dachu
Moja a4 b 5 zero rdzy na kanał jedynie muszę wjechać bo na belce małe rude coś siedzi jak porównam z escortem którego miałem poprzednio to jak auto flinstona- Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
jak by co mam przedlifty "Valeo" kompletne do sprzedania- SPOTY RADOMSKIE
Ruskie postraszyły to fakt- Strefa Śmiechu
Plik:Radio marycha.gif- SPOTY RADOMSKIE
to przydało by się wynik wytypować kto wygra mecz? Polska (sexy) drużyna piłkarska na chmurak.pl - prawda, że mamy śmieszne zdjęcia?- SPOTY RADOMSKIE
to lipa zostaje samo allegro, a pod m1 bedą pewnie lepsze hard cory- SPOTY RADOMSKIE
Koledzy pomocy chciałem wystawić w dziale sprzedam części ale nie wiem jak w to wejść (bo kupie nie ma problemu mam nowy wątek )- [B6 BBK] Moje S4
pięknie bulgocze nic dodać nic ująć, szkoda że z pierwszego zdjęcia nie słychać dźwięku na gsie pierwsza liga:decayed:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Oli elegancko z lampkami też już zapodałem u siebie- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu wczoraj jeździłem do pracy i z pracy ale swoja droga to w strone kozienic podobno warto zaatakowac a na jakim latasz bo ja mam treking? pogoda się psuje miałem lecieć do Skaryszewa ale widzę że se odpuszczę- SPOTY RADOMSKIE
mogą dać pouczenie ale lepiej dla niego jak wypisze kwit- [B6 BBK] Moje S4
hej kolego to ty byleś w piątek na spocie?- SPOTY RADOMSKIE
służbiści ale po ostatnich przygodach co im po montowali ukryte kamery i mikrofonie to poleciało ich kilkunastu głownie drogówka... to pękają coś wsiąść- Strefa Śmiechu
brakuje łańcuchów do zestawu Pierwsze ruchome schody w Uzbekistanie - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- [B6 BBK] Moje S4
u mnie zdjęcia się nie wyświetlają będzie trzeba oblukać na żywo - SPOTY RADOMSKIE