Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest i drugie. Efekt specjalny mojego kalkulatora rozmycie tła a raczej szczegółów... <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
<br /><br /> będąc dzisiaj na spacerze spotkałem już kiedyś widzianą "panne puntą"
-
Gałka sline
na kleju latała?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
są rzeczy na których nie warto się szczypać i oszczędzać co widać to na tym forum:decayed:
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
piękna sztuka tylko dbać bo jest o co swojego czasu miałem escorta ale 1.6 to cosworth mnie kręcił ...
-
Syto, bez kitu...
zgadzam się z przedmówcami za drogo a po drugie na ciemnym brak efektu tylko na jasnym
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ta na krótka metę będzie zadowolony:wink:
-
Czujnik na przedniej szybie
w standardzie to raczej nie występuje coś dokładanego
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
ochłodziło się to już nie będą piszczeć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ostatnio zakładałem wahacze lema ze spiłowanymi znaczkami trzeba dokupić na drugą stronę i zobaczymy końcówki drążków też lema
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
to za gaz sporo ale znam z praktyki że nie ma co żałować na dobry zestaw podtlenku.Obecnie w swoim nie posiadam, miasto znajome mam rodzinkę tam... Pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
dogrzewali się pod pierzynkami bo zima była sroga
-
Gałka sline
no pięknie ale słabo widać ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- w profilu twoim oblukałem i lepiej widać spoko jestem za:naughty:
-
Gałka sline
może jakieś fotki tych gałek przerobionych?
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
Seksmisja - Jak nie zajaram to.... - YouTube- SPOTY RADOMSKIE
Gratuluję panowie Chyba za produkcje w tym samym czasie się wzieliście:wink:- SPOTY RADOMSKIE
ta diabeł tkwi w szczegółach:grin:- SPOTY RADOMSKIE
e to waga spoko nie to co w miśiu bilet mu kup- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
k**wa, poważnie?? Pieluchy w Obi?? Mogłem tam podjechać... pieluch nie ma ale kibli ci pod dostatkiem- Strefa Śmiechu
Spakowałam tylko najpotrzebniejsze rzeczy- Strefa Śmiechu
dzisiaj piątek <br /><br />- [B5 1Z] A4 TDi
Ładnie odpicowałeś go Kolorek jak i u mnie- Reflektor ma być szczelny czy nie?
ta już kiedyś tylne lampy w escorcie uszczelniałem silikonem - Strefa Śmiechu