Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
jak stanąłem obok swoją kozą to różnica z 7 cm prześwitu
-
SPOTY RADOMSKIE
w niedziele spotkałem koleżkę ma granatowego 2.8 na glebie ale auto odkupił od wujka czy coś takiego mówiłem mu o stronie na starych radomskich blachach bez literki jeszcze, może dołączy...
-
Lampy wzorowane na audi s4 do a4
nie dygaj Zapodaj sobie polifty sam przerabiałem to:wink:
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
było już coś dłubać trzeba
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu to było w sobotę ale to szczegół ...
-
Wymiana wahaczy audi a4 B5 - koszt
u znajomego robiłem po 2 górne wziął po 50 zł strone:hi: ale biorą po 80 i więcej przynajmniej u mnie ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- i dobrze jest spsikać wd ta śrubę co je łączy bo mówią że lubią się zapikać
-
SPOTY RADOMSKIE
wczoraj był dzień bez samochodu przed teatrem mieli znów to volvo co wsiada się i robi niby dachowanie za późno podjechałem bo zwijali się. Dobra jazda może być...
-
SPOTY RADOMSKIE
no zaraz przejdę się tez do nich to jest pod 118 ostatni blok na żeromce ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- byłem przed chwila cyfry ma kosmiczne w porównaniu z tym janserwis tylko strojenie 20 zł
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
efekt jest ale bixy też kuszą
-
Strefa Śmiechu
15 najbardziej pijackich zdjęć gwiazd - zdjęcie 1 trochę słabe te bazy ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
ok Dzięki Kali
-
Strefa Śmiechu
Z każdym krokiem
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro podjadę oblukać a przed Białobrzegami jadąc od Radomia po lewej czy po prawej? Bo jutro będę rano jechał na partanine to bym i tam zajrzał
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie pieniądze a zawsze pewność większa, przynajmniej mentalna ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- a może takie? Radio CB M-TECH LEGEND II + ZALUTOWANY WTYK Radom (2622644681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widze że w Radomiu ma kolo w media 329 kosztuje : Zyzol:
-
SPOTY RADOMSKIE
to chyba z tego co widzę nie duży koszt tego strojenia wole raczej do nich podjechać po zakupie ale to jeszcze...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki za podpowiedzi Widzę że te Uniden sa w cenie na allegro powyżej 400 zł myślałem o czymś tańszym trzeba zakupić cb by odłożyć na bixy , a jak to wygląda z tym strojeniem? Maiłem się przejść do punktu co zakładają ale zapomniałem koło wiaduktu pod 118 na żeromce. Był tam kto może?
-
Wybór CB radia :)
mhy jak dozbieram to będzie ciężki wybór czy bixy czy cb ale lepiej cb pierwsze bo co na mandat to na bixy
-
Wybór CB radia :)
to co za 200 zł to łoki toki se kupić?
-
Wybór CB radia :)
miał ktoś może lub ma RADIO CB ALAN 199 + ANTENA HUSTLER IC-100 ?
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie rozglądam się za cb coś w rozsądnej cenie, jakiś model sprawdzony? MIDLAND ALAN-109 ?
-
Lemforder - gdzie kupić oryginał
ja od kolegi "dzik" ze szczecina ori lema brałem wahacze ori towar
-
Strefa Śmiechu
Idealne obuwie
-
Syto, bez kitu...
a może Hammerite efekt młotkowy
-
Strefa Śmiechu
jeden kolega nalał do butów... wody a ten mu upiększył buty ochronne <br /><br /> ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ---------- jakaś nowa opcja montowania okna u koleżanki wynajmującej mieszkanie <br /><br />
-
Strefa Śmiechu
pogadajcie na pw ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------