Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wahaczy audi a4 B5 - koszt


kjuska

Rekomendowane odpowiedzi

u znajomego robiłem po 2 górne wziął po 50 zł strone:hi: ale biorą po 80 i więcej przynajmniej u mnie

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

i dobrze jest spsikać wd ta śrubę co je łączy bo mówią że lubią się zapikać

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , warto kilka dni wcześniej przed wymianą wahaczy spsikać codziennie śrube coby ładnie puściła bo jak będzie problem to od razu dwa wahacze wymienisz :)

u nas w Szczecinie mechanik który z nami współpracuje wymienia komplet zawieszenia przedniego za 200zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W-wie pod Markami za kompletną wymianę zawiechy zapłaciłem 300zł.Czyli 150 zeta na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee 20 minut roboty albo od 30zl u znajomego w zwyz :wink: nie ma z tym wcale duzo roboty tylko przy przednim trzeba troche sprezyne w dol dac zeby srubke wyjac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wlasnie czeka wymiana gornych wahaczy , mechanik powiedzial ze czesci beda kosztowac kolo 450-500zl i 100zl robocizna.

p.s. czy za czesci nie jest za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy te wahacze bierzesz? Lemfordery?

Ja ostatnio za cały komplet zapłaciłem 280 zł czyli 140 za strone. I wydaje mi się, że nie jest to jakaś gigantyczna kwota :wink:

Części oczywiście swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy gornych trzeba odkrecic amora bo kasta blokuje srobe

Tylko przy przednim :nose: Tylny ma aż nadto miejsca :wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

mnie wlasnie czeka wymiana gornych wahaczy , mechanik powiedzial ze czesci beda kosztowac kolo 450-500zl i 100zl robocizna.

p.s. czy za czesci nie jest za drogo?

450-500 za komplet wahaczy to bardzo dobra cena z tym że... Zapytaj jakiej one są firmy i poczytaj na ich temat na forum :decayed: A stówka za robotę to dobra cena :wink:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

jakiej firmy te wahacze bierzesz? Lemfordery?

Ja ostatnio za cały komplet zapłaciłem 280 zł czyli 140 za strone. I wydaje mi się, że nie jest to jakaś gigantyczna kwota :wink:

Części oczywiście swoje

E no 5 stówek za Lemy to nie bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow...nie wiedziałem, że tyle kasy zaoszczędzam jak wymieniam je sobie sam. Ech - to jakieś 2 godziny pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto.audi a4b5.lewe górne wahacze do wymiany. Zacząłem sam lecz nie poradziłem sobie z tą długa droga przy kole. Robote skończył mechanik. Koszt 150...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...