Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
- Zestaw BOSE sedan
ok dziękuje jak tylko dotrze półka i głośniki będę działał- SPOTY RADOMSKIE
w Cerekwi jeden Antek z grillem stoi szkoda że browaru jeszcze nie ma- Zestaw BOSE sedan
kabli jeszcze nie mam orientujesz się jakich szukać radio mam Pioneer 4000 ub- Strefa Śmiechu
blindyna? - PaczTo.pl- Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
nawał podpowiedzi widzę albo nie widzę- Zestaw BOSE sedan
u mnie zamówiona połka oraz głośniki co prawda nokia ale zawsze już coś będzie banglać- SPOTY RADOMSKIE
z innej beczki Piłkarz Radomiaka w kadrze Polski - 31 października 2012- [ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
ciekawa opcja- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
no wiosny nie ma co się spodziewać- Jakie CB Radio i antena do Audi?
czy do legenda II ta antena Midland LC-59 bedzie git?- SPOTY RADOMSKIE
widzieli to o tych żarowkach? Cała prawda o chińskich żarówkach XENONOWYCH HD - YouTube- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja już na stali od tygodnia i kołpaki trytytkami opasane- Jakie radio polecacie do b5 ?
używke masz na ale po 200 zł- SPOTY RADOMSKIE
wiesz zawsze musi dłużej przy kole kucać, a jest też kolejny plus nie odpadają na zakrętach i w śniegu:grin: a jak ma zaiwanić to wiadomo i koło odkręci ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- sam nie mogę uwierzyć że dwa lata przelatałem z nakrętkami na maszynkach, pato jest wszędzie gdzie się nie ruszysz- SPOTY RADOMSKIE
pewnie w razie stłuczki nie z twojej winy jakiśogarnięty kolo może wine zwalić na ciebie było coś juz takiego że masz nie właściwe żarówy itd poszukaj w necie o tym, a póżniej leżysz i kwiczysz ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Ja na zimówkach od tygodnia Urlop miałem więc na stali już latam nawet kołpaki trytytkami przypikowałem by utrudnić lepkim rączkom- Strefa Śmiechu
same jaszczurki najlepszy w 33 sek. a tutaj kukułka Wypadek na mszy - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sezon na na stłuczki otwarty Czekać na okazje i kupować zderzak ze spryskiwaczami- SPOTY RADOMSKIE
więcej śniegu więcej śniegu FWD na małym śniegu słabo lata bokiem się : Bag:- Jakie radio polecacie do b5 ?
polecam to radyjko mam z poprzedniego auta adoptowałem i dokupiłem te boczne plastiki bo ori jest szersze ja miałem bete, co istotne ten sam kolor wyświetlacza <br /><br />- Strefa Śmiechu
podobnego plana miałem wczoraj wpaść na imprezę integracyjna w masce z krzyku ale skończyło się na planie ...- Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
więc tak głośników nie ma i nie było ewentualnie w kodach zaraz zobacze coś takiego mam 8RE = cztery głośniki (pasywne) ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- to nie ja ją znalazłem tylko ona mnie a tak na serio historia auta znana...- Jakie CB Radio i antena do Audi?
o jezu ile czytania a mam zamiar kupic legenda II bez większych wymagań- Emblematy led Audi
to ja bym na dekle zapodał bo zimówki już mam - Zestaw BOSE sedan