Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
na dyzmę jak znalazł ledów na doczepia i bedzie eska....
-
Kto z was się ściga swoim audi?
świrowałem
-
SPOTY RADOMSKIE
to z kategorii mam talent, albo Adam Słodowy zrób to sam Kto zbierał łapka w górę Turbo (guma)
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Łowcy.B - Kurier z LSD - ZZWGHHH - YouTube
-
Kto z was się ściga swoim audi?
kolega z pracy ma vw golfa IV 1.9 tdi spod świateł na krótkim odcinku musiał schować się za mną
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOTY RADOMSKIE
Oferta - Audi A4 - POLECAM TUNINGOWANE - DZIKIE AUDI W PIĘKNYM KOLORZE. ALU FELGI -17 Z NOWYMI OPONAMI-SZEROKOŚĆ OPONY Z PRZODU 215 A Z TYŁU 235 ,KL poniosło kogoś- Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??
ta też niedawno dopiero się jarnołem że takie coś jest- Strefa Śmiechu
<br /><br />- Strefa Śmiechu
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/abby-ma-dosc-wyborow-placz-dziecka-sensacja-w-sieci,546333.htma u nas dzieci tak ze smoleńskiem nie długo będą płakać- Strefa Śmiechu
raczej szerokość a suwmiarką głębokość też zmierzy- Kto z was się ściga swoim audi?
widzę że temat się trochę rozwinął- Strefa Śmiechu
Każdemu należy się taki dzień - PaczTo.pl ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Prawdziwe źródło dubstepu- Muzyka w naszych autkach
Prawdziwe źródło dubstepu- SPOTY RADOMSKIE
od dzisiaj w obi już możesz kompletować zestaw świąteczny- Kto z was się ściga swoim audi?
ja pamiętam sytuacje u mnie w mieście jechałem w zimę escortem jeszcze i stało volvo na środku jezdni w centrum, mało co bym nie zaparkowałam mu w tył i po chodniku poleciałem oczywiście zacząłem wrzucać kierowcy okazało się że to jakieś karki siedziały w nim i rura za mną .. jak wpadłem w osiedlowe uliczki i światła zgasiłem to ich zgubiłem ale adrenalina była dobra- SPOTY RADOMSKIE
Kali charytatywnie bo profitów nie ma widocznych na koncie na koniec jeszcze fotka ale nie od nas: Stragany na cmentarzach ale jest już temat zastępczy czy zakupiłeś już choinkę <br /><br /> ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- jeszcze jedno do wszystkich św Zestaw Legia 9zł - Wgrane.pl- Kto z was się ściga swoim audi?
chyba jak każdy w tym kraju od zielonego światła do następnego skrzyżowania- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
a ja testów na samo C od pół roku sie uczę nawet już mam zainstalowane- Emblematy led Audi
o zapomniałem o tym "do piekła"- Emblematy led Audi
tede jeszcze tego nie widział? on by to zapewne skomentował odpowiednio- Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
u mnie pewnie nie będzie a po której stronie są poprowadzone?- SPOTY RADOMSKIE
na echu dnia widzę że spodobał się mój text jest nawet zacytowany Radom: Przezroczysty nagrobek i nowa świecka tradycja na cmentarzach (zdjęcia) - 2 listopada 2012 ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- głośniki nokia mi dzisiaj dotarły Mam pytanie czy dokupię takie wtyczki np w "zutexie" czy będzie jazda? ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- w półkę- Zestaw BOSE sedan
to wyłożyłeś karty na blat- SPOTY RADOMSKIE
haha ja dzisiaj atakuje na Firley ściągnąłem medal of honor Dzień wolny to będzie naparzanka i czekam na głośniki i półkę ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- dźwięk w gierce urywa łeb ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Jamal będzie w R-iu 16.11.12 Jamal Live | Free Radom - SPOTY RADOMSKIE