Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
diabeł mnie podkusił kamieniem obrobić drzwi wewnatrzklatkowe w domu pomiędzy szafą... ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- ogarnięte
-
Trzeszczenie podczas ruszania
u mnie były dwa nowe wahacze poszedł olej w gumeprzez igłę i znów radość z jazdy:hi:
-
Strefa Śmiechu
Patrz w lusterka - PaczTo.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
wieczorem może być fajnie jak spadnie temp.
-
Strefa Śmiechu
Seks z dziewczyną
-
SPOTY RADOMSKIE
jeszcze dużo czasu ja mam wolne tego dnia jak na chwile obecną ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- takie coś znalazłem PolskaJazda ť Wszystkie samochody ť Audi ť Audi A4
-
SPOTY RADOMSKIE
w b 5 wiem że wycinają małe szybki nad błotnikiem
-
SPOTY RADOMSKIE
może chromy? wpisz
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
"rozwieje troche watpliwosci" 100 % : Wtf:
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieliście pacjenta "rozwieje troche watpliwosc" http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/audi-a4-b5-przerobka-b7-253512/
-
SPOTY RADOMSKIE
cassius który Andrzej? ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- to lepsze
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby chodziło o cofanie licznika? W Audi A4 jest to zabronione. nie mówi się "cofanie" tylko korekta
-
SPOTY RADOMSKIE
co masz na myśli?
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę że kolega czujny : Git:
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba będzie zaktualizować pierwszy post po "Fregacie" turek już zapodał szyld "Anadolu" ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------
-
Trzeszczenie podczas ruszania
prowizorycznie zaatakowałem strzykawka jak by trochę mniej w sobotę mam wolne to nawale towaru na kanale... ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 06:41 ---------- wcisnąłem przez igłę w gumy w wahaczach jak ręką odjął cisza:hi:
-
szuranie,postukiwanie podczas jazdy
mam to samo strzykawką atakowałem olejem po gumach wahaczy jak by trochę mniej:facepalm: ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 23:03 ---------- samo psikanie po gumach dało słaby efekt wcisnąłem do gum wewnątrz jak ręka odjął
-
drgania kiery przy hamowaniu?
na myjce też można dowalić na rozgrzanych tarczach...
-
Dziwne odgłosy z przedniej prawej strony nadwozia?
u mnie była jazda ze skrzypieniem i ocieraniem zapodałem olej do gum wahaczy i cisza:banan:
-
Strefa Śmiechu
było z 5 x
-
SPOTY RADOMSKIE
katastrofa normalnie:thumbdown: ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- tutaj to złotem będą płacić cena będzie podana w sztabkach Moto w Onecie
-
Modyfikacje Oświetlenia i Zderzaka
ulala grubo widzę
-
SPOTY RADOMSKIE
wynika z tego artykułu że nawet nie wiesz kiedy strzeli fote bo przysyłają
-
Oryginalny termometr w liczniku
kabel jak pociągnąłeś? nie za blisko silnika albo czujnik?
-
Strefa Śmiechu
Gdy samochód nie chce odpalić - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu