Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mam przeznaczone 300 zł na cb z anteną do używania nie codziennego co wybrać? dzieki za podpowiedzi:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek jak masz coś więcej wyślij na maila fotki [email protected] ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- choinka też pasowała
-
SPOTY RADOMSKIE
Inspekcja Transportu Drogowego - Nieoznakowane Samochody z Fotoradarem ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- wejść w sklep i po prawej stronie na dole będzie czerwony moduł KONTROLA PRĘDKOŚCI ITD ROZPOZNAJ
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
pewnie tak bo w zeszłą zimę przypikowałem w filar jak szalałem na rękawie:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrze to ująłeś "S4" znam osobiście takiego co ma "S3" w A3 1.9 tdi i srebrne lusterka:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- to Panowie do zobaczyska jutro po 19, partaniny u klientów już odmówiłem na sobotę
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
u mnie ta guma od strony kierowcy jest idealnie a z drugiej coś nie bardzo dochodzi... <br /><br /> <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak... mam na końcu "L"... i jechałem ok 20 Okulickiego dobrze że się nie wygłupiłem i z lewej nie podjechałem bo tak robię na ogół jak kilku na wprost stoi tak myślałem że to Ty:hi:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wpada w oko ładnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał ty masz na końcu literke "L" bo takie cudo dzisiaj jechało przede mną od ronda na Okulickiego około 20?
-
SPOTY RADOMSKIE
apropo spotu piątkowego nie wiem jak vagi sie ulokują pod "anadolem" trochę ciasno bo z choinkami się kolo rozkłada:whistling:
-
Spryskiwacz
u mnie w instrukcji napisane nr 24 wartość prądu 25 A biały
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
może amelinowe sa : Bag:
-
Spryskiwacz
albo oczyścić może zaśniedziało
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Racja pomyliłem się ostatnio brałem taki zestaw i jest obecnie <br /><br /> wcześniej był "Fuchs 5 w 30" przebieg na dzień dzisiejszy 61500 km lać to samo tego motula? Ps proszę bez zbędnych komentarzy odnośnie przebiegu
-
SPOTY RADOMSKIE
wersja hard tej piosenki Ona tańczy dla mnie (Cover) na 8 stacjach dyskietek (Raspberry Pi) - wersja poprawiona - YouTube
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
obecnie mam motula 8100 10 w 40 czy warto zamieniać na to ? OLEJ SPECIAL PLUS 505.01 50501 VW AUDI SEAT SKODA (2845008348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzięki za odpowiedz lub podpowiedz
-
SPOTY RADOMSKIE
aż zmusiłem się do obejrzenia tego : Bag:
-
Trzeszczenie podczas ruszania
a wstrzykiwałeś olej?
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki za zapro mnie i jeden i drugi termin pasi bynajmniej na dzisiaj ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- streetrace dobrze prawi GS nabity był w tym tygodniu jednak lepsza miejscówka pod anadolem ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- jakiś czas temu ustrzelona b 5 x 2 pod RWT, dostawiłem się co by nie <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
piękne lodowisko było wczoraj pod m 1 w tym miejscu co był ostatnio drift:kox: ---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ---------- Tomaszu to one http://images46.fotosik.pl/1506/09e8180119599b00gen.jpg ? ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- widzieli to Audi-Club.ee Quattro Expedition 5 / 5.12.2009.wmv - YouTube 80 jeden z lepszych:shock3:
-
Strefa Śmiechu
Nie ma wyprzedzania!
-
Strefa Śmiechu
Mężczyzna rzadko przywiązuje wagę
-
SPOTY RADOMSKIE
ta człowiek latał eskorcina to nawet nie pomyślał o a4:grin: ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- jak flinston
-
SPOTY RADOMSKIE
Szesnastka z osiemnastką w wannie!!!! - YouTube
-
Strefa Śmiechu
Szesnastka z osiemnastką w wannie!!!! - YouTube