Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali z Motorem Lublin pamiętam że to nie byli za bardzo lubiani masz tu linka http://radomiak.com.pl/rozgrywki/aktualnosci/radomiak_kontra_motor_historia_pojedynkow,548.html ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Głośniki w półce już są
  2. myślę że to jeszcze lepsze niż karny k....s za parkowanie Więc chodź pomaluj mój świat...
  3. NAJPIERW ROSOŁEK - Legendarne - Mem Generator
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    NAJPIERW ROSOŁEK - Legendarne - Mem Generator NIE ! PO WÓDCE MI ODPIERDALA - Legendarne - Mem Generator
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    haha już mi przeszło wyjmę swoja jutro i będę rezał ori otwory na głośniki
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta Michał już w wakacje było ogarnięte ori, półkę mi przysłał kolo z klubu jaśniejsza niż na zdjęciach myślałem że mu łeb roz.... wale
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trasa z przeszkodami górska to schodki pod blokiem puszki też były najlepiej z "rajchu" pamiętam sklep na żeromskiego przed pewexem teraz orange jeden z pierwszych co miał czekolady z całymi orzechami, soczki "orange" w kartoniku i piwa jak dobrze pamiętam z 3 kufellkami. Sklep "kram" deskorolki miał plastikowe jeździliśmy na "klubie milicjanta" przywozili ich starami na obiady, który był odważniejszy to chciał jeździć z różnym efektem deskę złamał jeden drugi po schodkach zjechał inny w szybę wpadł... ogólnie beka była zawsze
  8. u mnie taka jazda od wczoraj z przodu po stronie prawej jak ruszam jak by soc obcierało szybciej jadę cisza i na wertepach też to słychać wahacze wymienione na ori ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 22:58 ---------- strzykawka igła i trochę oleju i załatwione za 37 gr ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- gumy wahaczy tak robią
  9. a ja tego lata używałem tego nawet później nie podnosiłem
  10. w dekielkach są uszczelki które mogą się zle wyłożyć lub być wygniecione zobacz i taka opcje
  11. ja jutro też to będę przerabiał ze strzykawką
  12. jeszcze wyczytałem że warto olej wstrzyknąć na gumy od wahaczy po wizycie na myjce mi tak jak by się to zrobiło Mimo wszystko Łukasz dzięki za podpowiedz
  13. ech widzę że apteka mnie jutro czeka po prawej od wczoraj mi też daje czadu jakieś obcieranie czy coś takiego
  14. o Jezu:shock3: nie strasz dopiero zaczeło mi coś obcierać z przodu od wczoraj
  15. Jasio brutal
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no no Kali dobrze prawisz, na dokładkę rower Wigry 3 jeden miał tylko kolarkę to zawsze otwierał peleton pod górkę
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzisiaj niektórzy chodzą do takich sklepów kolekcjonerskich i zakupują np amfibie albo inne gó..a, pózniej szpital. Pamiętam jak kolega z klasy mieszkał w bloku obok starzy chodzili do roboty a on miał atari z grami na kasetach to byłą jazda wgrywać pół dnia i ERROR,a le wspomnienia bezcenne. Ja osobiście grałem w kapsle na skaje najcenniejsza byłą złota ufarbowana kwiatkiem mleczem, i wyścig pokoju do dzisiaj mam encyklopedie PWN z wyciętymi flagami
  18. na h 7 to pikuś podobno na xenonie to już lipa:whistling:
  19. prześwit u mnie jest na ori uchwytach (samochód z ori zderzakiem nie klepany) <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- jedna też mi drży ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------
  20. Spectacular crash with ejected - YouTube ale czerwone stringi całe
  21. Sposób na szybki zarobek w Rosji? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- Nawet mały Jaś wie co dobre - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  23. Nawet mały Jaś wie co dobre - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to jeszcze z kolekcjonerskich pamiętam "kukuruku" wafelki z pewexu:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.