Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
ścisłe centrum ok u siostry w rajchu dawno to za uwarzyłem i trzymają sie tego Progi zwalniające i można wolniej ale z tym na warszawskiej to już przegięcie
-
SPOTY RADOMSKIE
przez próg zwalniający też poleciał jak po maśle ... nowości zaplanowane u nas Komunikacja w Radomiu Drogowcy ograniczą prędkość w centrum Radomia - Komunikacja - Co za dzień ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- niech się robi ciepło i rower z piwnicy bo pochlastać się idzie Komunikacja w Radomiu Wiosną włączą wagę i kamery na krajowej "siódemce" - Komunikacja - Co za dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
0,47 jeszcze szybszy pieszy : Dziura:
-
SPOTY RADOMSKIE
a tymczasem w Gruzji http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ViOtWYq-hrk:shock3:
-
SPOTY RADOMSKIE
naprawiaj w naszym pięknym mieście stołki grzane? bo przypuszczam że w tym połączeniu szeregowym coś się spitoliło:kwasny: ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- na śniegu czuję sie jak bym trochę latał <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieli to http://a4-klub.pl/sprzedam-22/elm-327-bluetooth-diagnostyka-android-258209/
-
SPOTY RADOMSKIE
ale ma być koncert w G2 to może przyjadą...
-
SPOTY RADOMSKIE
cudze chwalicie...
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
a dłubania że hej
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
u mnie też jakoś słabiej grzeje stołek kierowcy a pasażera moment i lepiej daje
-
SPOTY RADOMSKIE
na żółkiewskiego lepsza 3 miał ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
SPOTY RADOMSKIE
ok poszło:hi: ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- a tymczasem w jednym z radomskich lokali "za-silikonowane" grubo. Glazurnik z fantazją <br /><br /> ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- <br /><br /> ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- podobno mt radom dzisiaj szaleje pod byłym cerfurem na orkiestrze:naughty: ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- e chyba pod m1 jednak Radom: WOŚP Radom: Wsiądź za kółko auta wyścigowego! - 13 stycznia 2013
-
Strefa Śmiechu
przy okazji przypomina mi się sprzedaż poprzedniego auta jak romowie kupowali i na oto moto był wystawiony rok młodszy i abs doszedł przez jedna noc
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm ile chcesz i jaki stan?
-
SPOTY RADOMSKIE
łoł dziękuje Kali
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany potrzebuję numer tego plastiku może ktoś podrzucić <br /><br /> ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- ściągnąłem etke ale coś nie hula mi
- SPOTY RADOMSKIE
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
<br /><br />
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
ja u siebie zmieniłem na lampy poliftowe ori, a podniecać jest się czym
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
jakoś nie widziałem twojego auta ale widzę że podobny przebieg masz do mojego mój w zeszłym roku jak go zabierałem z DE miał 48003 obecnie mam 62500 chyba się zmotywuje i też przedstawię Gratuluję i wiem o czym mowa tak jak w środku u mnie nowością pachniał
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
jeszcze tego brakuje tylko Moto w Onecie- SPOTY RADOMSKIE
o proszę lepsze jajca- Golarki z allegro
<br /><br /> <br /><br /> musisz zapytac ich- Wymiana bocznych kierunkow na blotniku.
lub dymione ewentualnie przezroczyste - SPOTY RADOMSKIE