Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
wiem widziałem plakaty ps.jutro wodomierz zakłada ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Turas pod Obi otwiera w niedziele, chwalił się że będzie największe mięso w mieście ale i pewnie najdrożej bo już się przypucował że podnosi ceny a i tak ma jedne z najdroższych : Blowup: ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- widzieliście to :Auto na wode, chcesz dobrze - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
najlepsze jest to że miasto jest obok miasta np Katowice,Sosnowiec,Mysłowice,Jaworzno itd, a nowy dworzec PKP w katach postawią szybciej, niżu nas wyremontują ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- polecam Silesia City Center obok dawnej kopalni ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- wycięte z pewnego ogłoszenia golfa 2 : ""czy auto jest garażowane?"- tak zreguły 2h tygodniowo jak robię zakupy w galerii z zadaszonym parkingiem:polew:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu temat z kolegą zaklepany Dziękuję ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------- SPOTY RADOMSKIE
- Strefa Śmiechu
Czasami mam wrażenie,że tak to wygląda - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- SPOTY RADOMSKIE
:polew:podejrzane ze strefy śmiechu przebieg aut z allegro ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- ważne że on ma blisko pozostali się nie liczą: Bicz:: Bicz:: Bicz:- Strefa Śmiechu
Deszcz meteorytów w Rosji oczami internautów- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ster na ul. Warszawskiej. Mozna tez podjechac do Skody albo do Seata (nie pamietam nazw ulic). ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- skoda na ul. wernera Tomek jak kolega ma na imie bo zapomniałem?- Głośniki na tył czy w półke??
dodałem 2 w półkę i jest lepiej a teraz kusi sub:naughty:- SPOTY RADOMSKIE
kusi bo by było lepsze jeb. przez pierd. a tak szału ni ma to fakt że z avanta, widziałem na forum jak kolo zrobił sobie zabudowę głośnika w boczku z włókna szklanego itd dosyć ciekawie mu to wyszło- SPOTY RADOMSKIE
pewnie komis jak na warszawskiej niestety nie znam się na b 6:hi: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Podali mewom środki na przeczyszczenie - Joe Monster- Strefa Śmiechu
Podali mewom środki na przeczyszczenie - Joe Monster- SPOTY RADOMSKIE
no ogólnie spoko miał a3 a teraz chyba b6 bo coś takiego się pojawiło w lepszym wyposażeniu:decayed: ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Pany orientujecie się czy podłączę tubę pewnie z avanta View image: 2012 11 08 009 pod radio pionieer deh4000ub? bez alpejskich kombinacji? ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 22:35 ---------- Skąd wzięły się nazwy znanych firm?- SPOTY RADOMSKIE
po 18 mam weekend pracujący a jak nie to po niedzieli po 16 ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- faktycznie już na nowym miejscu i sąsiad z bloku obok się załapał na fotehttp://regiomoto.pl/portal/mazowieckie/nowy-salon-volkswagena-w-radomiu-najwiekszy-na-mazowszu- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu wyprowadzasz się od żony?? Czy po prostu miejscówkę na piwo z kolegami ogarniasz?? żulernia? garsoniera mówi się ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- ta i spoty może tam będziemy robić w sezonie zimowym... ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- apropo bmw 850 na pełnej q- SPOTY RADOMSKIE
pracuje do 16 tak wiec można się ustawić o 16.15-20 jak by co to jest goły czynsz bez tv...- Strefa Śmiechu
Pin 'happy spider' - Pinka - zbierz, zapisz, podziel się- Jakie CB Radio i antena do Audi?
faktycznie z tym rzepem lepszy pomysł, bo jak do zwykłego dokleiłem dwustronna taśme to nawet minuty nie trzymało:grin:- SPOTY RADOMSKIE
nad rogami powinni popracować a zamiast kubeczka wiadro albo beczka:wink:- SPOTY RADOMSKIE
kolejne pomysły moich kolegów z pracy z cyklu Handmade "zagraj z nami w kości" (tj klocki spod palet) ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------- SPOTY RADOMSKIE
na pocieszenie zakup TT- SPOTY RADOMSKIE
poszło:wink: ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- Do wynajęcia ładne mieszkanie "kawalerka" Radom ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- wiedzą jaka marka jest dobra Samochody polskich piłkarzy. Czym jeżdżą Lewandowski i spółka?- Strefa Śmiechu
Przyjechał bmw i groźbami wymusił tankowanie - SPOTY RADOMSKIE