Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Antena małe pytanko
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
moje radio wreszcie znalazło swoje miejsce docelowe i nawet słychać bo pod spodem są fabryczne otwory:banan:i kable też opanowane- SPOTY RADOMSKIE
pewnie też basen bym wziął ale kurs tańca przed weselem też by się przydał: Dziura:- SPOTY RADOMSKIE
30 lub 35 ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Kali jeśli można zapytać co wybrałeś?- SPOTY RADOMSKIE
u mnie w firmie wyskoczyli z propozycją- SPOTY RADOMSKIE
przyczepka dobra sprawa, ale rower to bardziej na nogi idzie chyba się złapie za sprzęt z epoki PRLu, po dłuższej przerwie strzele dychę na tym i trzy dni nie mogę się śmiać, na rozgrzewkę zaraz oblecę ze dwa okna w domu dla równowagi mięśni ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- rozjechałbym jak karalucha Radom: Pół jej twarzy to sino-krwawa masa. 79-letnia radomianka: pobiła mnie wnuczka (drastyczne zdjęcia) - 5 marca 2013 : Whip2:- SPOTY RADOMSKIE
rower wytarga się z piwni ale na oponę nic to nie da:kwasny: ---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ---------- z roboty mam propozycje na jakiś karnet "MultiSport" sporo opcji najlepsze widzę nordic walking i płacenie za to... to tak jak bym latał do i z roboty z kijkami:polew: MultiSport korzystał ktoś z tego?- SPOTY RADOMSKIE
dolna żeroma coś około 15 numeru przed plusem ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- od dzisiaj już mogę wymienić żarówkę w pracy wpadło SEP do 1 kV ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- wiosna wiosna a 4 kg się przytyło opona się zwiększyła na nowy sezon szkoda że nie w aucie:whistling:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
- SPOTY RADOMSKIE
jadą dalej:banan: ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- daleko mam do tej piwiarni a tym bardziej powrót pod górkę- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kali dezynfekcja % i jakoś poleci:wink:- SPOTY RADOMSKIE
czyli godzinę do Janek i godzię od Janek:decayed:- SPOTY RADOMSKIE
Jakość paliwa w 2012 ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- dla osób które nie mają pojęcia o jeździe pewnie tak, a młodzi przestraszyli się nagonki i trąbią w nocha a później efekty... Jak tam wjazd do wawy przed 9 rano klasyka od Janek? Czy coś się polepszyło nie leciał ktoś ostatnio? Bo nie wiem o której mam się zerwać- SPOTY RADOMSKIE
ZUCH chłopak:hi:- Montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem
jest pewna firma która ogólnie ma jedne z lepszych pod względem montażu ale maja problem z panelem od oświetlenia, lecz podlega to gwarancji 2 lata ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- nie warto wydawać w salonach łazienkowych itp po 6 - .. tyś bo lepiej po jakimś czasie wywalić taką za 1.5tyś zł i będzie cieszyło oko coś nowego, a nie trzymać się kurczowo ola boga tyle piniędzy:doh:- SPOTY RADOMSKIE
za którym razem?- Montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem
właśnie takie cuda montuję i mam już kilka firm które raczej omija się szeroki łukiem:decayed:- Montaż kabiny prysznicowej z hydromasażem
Czy jest ktoś na forum co montuje takie lub zwykłe? Chętnie wymienię się doświadczeniami wadami i zaletami: Cygaro:- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
lagune 2 i rezaj na 7 osób:wink:- Strefa Śmiechu
"Chomik" trolluje policjanta - Joe Monster ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Renata paszła... Ruskie wyciągają łódź z wody - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- SPOTY RADOMSKIE
ta zwolnili w cerfurze reala przeniosą a tam oszołom czy coś podobnego dla fanów 4 x 4 Co byście powiedzieli na takie mosty w Polsce? - Joe Monster ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- zapomniałem jeszcze o kauflandzie patrzyłem na tablice to maja poślizg już ponad miesiac:wink:- SPOTY RADOMSKIE
i co płaczesz -dobrze - bedziesz mial przy robocie sklep spozywczy Odzim my wolimy kasznke z targu:wink: już powoli robi się w Radomiu główną rozrywką i miejscem spotkań niedzielnych market:wtf: następne w kolejce real na żółkiewskiego i lidl na mieszka- Jakie CB Radio i antena do Audi?
To nie wiedziałem Sprawdzę to i dam znać, danke zobacz kabel pod anteną u mnie się ukręcił i było podobnie zalutował i git- SPOTY RADOMSKIE
"Chomik" trolluje policjanta - Joe Monster- SPOTY RADOMSKIE
już za tydzień Będziemy mieli kolejną Biedronkę w Radomiu - Inwestycje Radom - Co za dzień - Jakie CB Radio i antena do Audi?