Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
klawo jak cholera to się nazywa przecierać szlaki
-
SPOTY RADOMSKIE
motory i rowery też powyciągali już...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ktoś mi podpowie co to jest? Dzisiaj takiego ustrzeliłem na prędze do ślubu replika,składak? z literką N to raczej nowość w mieście sory za jakość kalkulatorem:kwasny: ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- bentley ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek nie mów że takim byś pogardził
-
SPOTY RADOMSKIE
to same vw? ni ma
-
SPOTY RADOMSKIE
powietrze letnie mieli w zimówkach ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- ale nawalony jeszcze jestem ulalla:naughty: ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- 5 l na 6 osób filmu neie pamiętam ps drogówka sie pojawiła kam. na tnt torenty:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
i bardzo dobrze trochę się ukróci ale za wpis zrobią + 50 zł czas ruszyć w miasto i darmowe kino: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:
-
SPOTY RADOMSKIE
pokarało ich ostatnio mnie nastraszyli Rozbita kia należy do radomskiej policji., fot. Sebastian Pawłowski - 26 lutego 2013 ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------
-
Dziury w drogach ranking najbardziej dziurawych dróg.
w Piotrkowie rondo to duże też galancie dziurawe a jechałem latem:kwasny:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wezmę chyba nokie zamówię
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra dobra już do domu targaałem sprawdzałem na wtyczce do 220 ale nie trybi co do tablic niech zrobią jak w Szwecji tablice jak w artykule ale i przebieg niech walą co roku na przeglądzie i by się skończyło z parchami w komisach po 200 tyś km:naughty:
-
Antena małe pytanko
obstawiam cb parę osób borowało tam
-
[Przedlift] Zapalniczka
miałem to samo z cb sa krótkie wtyczki i mi zalutował taką do radia i jest ok ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- tego typu obydwie blaszki w kształcie półokrągłym a nie na wzór strzałki i tamte wypadają WTYK ZAPALNICZKI SAMOCHODOWEJ PACZKA 10 SZT. (3035782186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
przecinków,kropek i podkreśleń udaję że nie słyszę Jak na razie ciesze się z nowego gaga
-
SPOTY RADOMSKIE
sytuacja opanowana:naughty: teraz dokupić tylko głośniczek do cb
-
SPOTY RADOMSKIE
mróz jak diabli to plastiki sztywne w końcu zima:dziura:
-
SPOTY RADOMSKIE
ta i wykombinowawszy bo wtyczkę chciałem puścić przez popielniczkę...i jedno kółeczko z ząbkami pynkło:shock3:
-
SPOTY RADOMSKIE
już po wymianie nic nie puka i stuka :banan:ale zdążyłem zj***ć popielniczkę jak kombinowałem z kablem od cb:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
w ciągu ostatniego tygodnia same dupeczki dzwonią, mówiłem mu że może któraś chętna na współlokatorkę: Sexinbed:
-
SPOTY RADOMSKIE
kwadrat dogadany butelkę leżę jak by co: Git:
-
SPOTY RADOMSKIE
spaliłem:doh: ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- e działa
-
SPOTY RADOMSKIE
- System operacyjny Android
ta grałem ale antywirus mi usunął saevy i od nowa mi się odechciewa:whistling:- SPOTY RADOMSKIE
lux roz.ebią do Air Show?- SPOTY RADOMSKIE
swoją drogą ciekaw jestem czy wezmą się za remont lubelskiej po rewolucjach podziemnych - System operacyjny Android