Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
ale baran:facepalm: Przyjechał bmw i groźbami wymusił tankowanie
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda że nie ma światełka podświetlającego bita praktyczne w ciemnych dziurach
-
SPOTY RADOMSKIE
najtańsze chyba na rynku z tym że 12 v plus takich blacków że jak padnie to ma wejście w rączce na kabel zasilający i lecisz na kablu ps.mam taka 5 rok
-
SPOTY RADOMSKIE
i główka chyba plastikowa ...
-
SPOTY RADOMSKIE
paragon 2 lata gwarancji, faktura rok:hi:często i gęsto z takim sprzętem bywa
-
Strefa Śmiechu
doinwestowany
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak do amatorskiego użytkowania to black& decker wystarczy ale min 14i warto szukaćz 2 bateriami, osobiście mam juz 5 rok głównie do montażu kabin więc ciężko nie pracuje ale jestem zadowolony W obi w Radomiu mieliśmy na wyprzedarzy nie całe 200 zł blacka, jeśli konkretne działania to AEG polecam albo Makite, raczej Boscha unikaj chyba że ponad 450zł
- SPOTY RADOMSKIE
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Perfekcyjne hamowanie tira - Maxior.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
symulant dobry Lewandowskiemu puściły nerwy ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Tak się kręci bączki! - Maxior.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
chytra baba zajumała:whistling: ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- http://bestcar.onet.pl/645525,kategoria.html ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------- SPOTY RADOMSKIE
na Potoku podobno te kapcie poleciały:wink: ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- większe zdjęcie Album bez nazwy | Facebook- SPOTY RADOMSKIE
jest na czym oko zawiesić- SPOTY RADOMSKIE
Do wynajęcia będę miał kawalerkę na os.Potok może ma ktoś rozgarniętą osobę chętną - kuchnia z jakąś lodówka i kuchenką - w kiblu nowy sracz + wanna odpicowana:wink: + wodomierz na dniach - pokój bez mebli Wszystko odmalowane i odświeżone właśnie kończę Czynsz 200 zł wynajem 350:whistling:+ opłaty to wiadomo- [B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
spoko te felgi latał i u mnie kolo na takich, kierunek zmień na biały albo dymiony ta mandarynkę parę groszy a cieszy oko:hi:- Spalony ksenon
i nalatane max 200 tyś Kolega jaja se robi pewnie:hi:- Jakie CB Radio i antena do Audi?
a co tam tuningują?ale to i gwarancja przepada nie...- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Sokal ale będzie obsadzona w błotniku?- Spalony ksenon
w przedlifcie po lewej koło kierownicy- SPOTY RADOMSKIE
tvn 22.30 "Top Gear" trochę stare ale zawsze coś ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/spalony-ksenon-260298/#post3308851- Spalony ksenon
chyba jeszcze szuka:whistling:- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja mam bez kostek wsuwki zastosowane, ale powiem ci że kup sobie lepiej od razu wtyczki chłopaki maja często po 30 zł za 2 a teraz jak mnie kusi na bixa to wygodniej by było na wtyczkach ori:hi:- SPOTY RADOMSKIE
ten też mu działa dobre pół roku przyzwyczaił się - SPOTY RADOMSKIE