Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. no ale jest darmowy jak się wrzuci cracka to co zamiast niego?
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mocne, mocne też było uderzenie http://eurosport.onet.pl/wideo/lewy-zrobil-jajecznice-goetzemu-zabojczy-wolej,122453,w.html
  3. nawigacja Sygic instalował ktoś na SE neo V?
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no brawo panowie mocy nigdy nie za wiele ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Tabasko jaki podtlenek stag300?
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    instalował ktoś na androida mape typu Sygic?
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u nas chyba nie ma
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    " Ośmioosobowa grupa z Radomia świetnie bawiła się na tegorocznym zlocie"
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiem obraz lepszy nawet jak tv nie ma hd
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Radom Fantazja Squad ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo już wszystko jasne do kablówki mi nie potrzebny będzie Wiadomości z regionu Radomskiego Mazowsze przechodzi na odbiór telewizji cyfrowej! - Region - Co za dzień
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?
  12. ma nawet wątek o tym ale nie pamiętam kto...
  13. moje jak było pod łokciem to pionowo leżało na boku ale w b6 ktoś ma wpakowane w tunel i elegancko mu wystaje tylko panel od sterowania ale wtedy głośnik musiał zapodać zewnętrzny ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- któryś ma w tym miejscu co jest za zapalniczką
  14. moje legend III mieściło się porównaj wymiary
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- może takie fele
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wyprzedzanie tirów - YouTube ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- i taki na czasie:cool1: ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Jazda ciężarówką w zimie po Rosji (Volvo 460KM Volvo 380KM) Kierowca TIR -a Lorry LKW - YouTube
  17. Nic się nie stao - PaczTo.pl
  18. było już duży plus obecnego miejsca że kable sie nie pałętają
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    miejsca by nie było cały parking za siepany to i dzisiaj pewnie też przez łowców promocji:decayed: z biedry
  20. co jeden to lepszy się wyłania Fatality łopatą - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  21. może konkurs miss dziur ---------- Post dopisany 07-03-2013 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 18:44 ---------- Droga Sieniawka - Łagiewniki - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzisiaj obadam czy ktoś chętny czy jak zawsze... ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Tłumy na otwarciu piętnastej Biedronki [ZDJĘCIA] - zdjęcie ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Fotoradar stanie dziś przy pięciu radomskich ulicach ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Tomek nie rzuciło ci się gdzieś w oczy projekt Parku Leśniczówka z tym skate parkiem?
  23. ok zgodzę się tylko te kable też g.wniane bo na wyjściach nie są w kształcie "L" obadam temat w sobotę
  24. przy moim wzroście nie zawadzam 174 cm a co do stłuczki jak ma cie połamać to i tak połamie:whistling:
  25. badaj koszta:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.