Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak pod pracą wystarczyło że pół godziny stał nie obstawiony swoimi, a kamery nic nie dadzą za mała szkoda itd już chłopaki przerabiali łącznie z zajumanymi lusterkami pozostaje tylko też liczyć na wiosnę i rowerek
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja w niedziele nie chodze na zakupy zeby tacy jak ty przynajmniej roboty duzo nie mieli ,a na pewno do obi czy praktikera bo to juz przegięcie najlepszy dzień do zakupu kibla abo płytek i zabrać ze sobą nas wczoraj ominęło ale dookoła było podobnie Audi A4, Audi 90, Subaru WRX Snow Driving - YouTube ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 23:01 ---------- jakaś qur.a przytarła mi dzisiaj zderzak taczki dać a nie auto nawet kolor został...
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja zamiast wyjąć z barku to dostawiłem sztukę Niedziela pracująca:doh:
  4. u mnie wyjęte ori były trw a wrzuciłem lema piękna cisza ale nie będę popadał w zachwyt:wink:
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jeśli już to tak jak w SM Nasz Dom wieżowce z jedną klatka mają monitoring z cieciami, ale są małe wyjątki:whistling: ---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- za dopłatą 70 milinów klima:grin: Audi A4 B5 Avant 1.9TDI AUTO TEST - YouTube zastanawia mnie fis pełny w tym roczniku ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- ale kto bogatemu zabroni dobre podsumowanie:grin:
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w takich blokach wystarczy wejść do klatki i widać gołym okiem co już można się spodziewać po sąsiadach i blokersach:wink: ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- z tego co widzę to nawet się zgadza Komunikacja - Radom
  7. W Kambodży można kupić "Szczęśliwą pizzę", na której dodatkiem jest marihuana
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tymczasem w Rosji mija kolejny zwykły dzień można sie zamulić Uwaga na BMW E38 nr. rej. WPR AE07
  9. Chodzić w szpilkach, - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    myślę że tel rezerwacja nie zaszkodzi ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak, policaje przyjechali i skończyło się na 800 zł do zapłaty:wink: ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Jelcz-Laskowice: Ukradli 640 felg samochodowych jadących do fabryki Audi w Niemczech - Gazetawroclawska.pl
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzisiaj w uwadze na tvn było o wypożyczalni aut na Okęciu i kolo zarysował błotnik i się przypucował jak oddawał na dzień dobry 1.5 tyś zł a jak zaczął się buntować wzrosło do 3 i za kilka minut karki podjechały i mu jazdę kręcili dalej:grin:
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    anonse 24? jak puściłem wynajem sporo telefonów było ale nie wiem jak ze sprzedażą
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    patrząc na poczynania dzisiejszej młodzieży też bym na to nie liczył ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- Kwinto, jaką pianę kupiłeś? Piana Start "Effectal Cleentex" za okazyjna cene 20 zł 5 l pewnie cena z tego najlepsza:grin:
  15. Możesz śmiało normalną kartę 4 class ładować do Neo V, 16GB najlepiej bo jak europę wrzucisz na 8GB to za dużo miejsca Ci nie zostanie na zdjęcia, filmiki, gry. ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Powiem tak, jeśli będzie dalej tak samo wyglądać i tylko dodadzą hyper dupe kox procek i full hd wyświetlacz to rozważam nad przejściem na Xperie Z albo nowy HTC ONE. Ale poczekajmy jeszcze te nie całe 2 dni.. ok dzięki
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie rozpórka dolna czeka na montaż koza może trochę sztywniejsza będzie oraz dzisiaj już piane aktywną zakupiłem poczeka na cieplejsze dni:naughty:
  17. SE neo V a chciałem navi wrzucić do niego OK kolorowych
  18. ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------
  19. W hurtowni mam tylko zwykłe 4class więc nie ma sensu takiej kupować do S3 Ja dałem koło 200zł za 64GB 10 class Sandisk ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Nie kupuj tego dziadostwa.. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- Przekonamy się za nie całe 3 dni jak będzie na prawdę wyglądać. to jaką 8 gb? ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- [h=1]class10 Sandisk 8GB Ultra microSDHC 30MB/s UHS-1?[/h]
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    e kumplowi dopiero co drugie się urodziło i mu w bańce felgi i tuba:wink: nawet dzisiaj coś wspominał ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- jednak coś z kosmosu przyleciało albo inna forma ewolucji http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30793/000_Mvd6500086.jpeg
  21. ok Waldek zaraz zamówię sobie [h=1]class10 Goodram 8GB microSDHC adap 24MB/s FullHD[/h]
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wiem, czy jesteś gotowy zapłacić odpowiednią kwotę, która by mnie zadowoliła za pilnowanie cudzych dzieci. o to mi chodziło
  23. korzystam od dłuższego czasu, ogólnie jestem zadowolony. W najnowszej wersji: zdecydowanie poprawili wybieranie/wyszukiwanie trasy/celu pojechanie własną drogą nie powowduje już, przez 20km, nakaz zawracania Co do malkontentów wydałem 112PLN na Sygica z DE,PL, Pepiczkami i z jakimiś tam jeszcze krajami, a co najważniejsze w promocji - druga licencja gratis (jeść nie woła i kiedyś pogonię) ok a jaką kartę masz w smarcie bo zastanawiam się czy jest sens kupić droższą 8 gb class 10?
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta jak krzykniesz to już w €
  25. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    11 h z poniedziałku odwalone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.