Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
tak pod pracą wystarczyło że pół godziny stał nie obstawiony swoimi, a kamery nic nie dadzą za mała szkoda itd już chłopaki przerabiali łącznie z zajumanymi lusterkami pozostaje tylko też liczyć na wiosnę i rowerek
-
SPOTY RADOMSKIE
ja w niedziele nie chodze na zakupy zeby tacy jak ty przynajmniej roboty duzo nie mieli ,a na pewno do obi czy praktikera bo to juz przegięcie najlepszy dzień do zakupu kibla abo płytek i zabrać ze sobą nas wczoraj ominęło ale dookoła było podobnie Audi A4, Audi 90, Subaru WRX Snow Driving - YouTube ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 23:01 ---------- jakaś qur.a przytarła mi dzisiaj zderzak taczki dać a nie auto nawet kolor został...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja zamiast wyjąć z barku to dostawiłem sztukę Niedziela pracująca:doh:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie wyjęte ori były trw a wrzuciłem lema piękna cisza ale nie będę popadał w zachwyt:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
a jeśli już to tak jak w SM Nasz Dom wieżowce z jedną klatka mają monitoring z cieciami, ale są małe wyjątki:whistling: ---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- za dopłatą 70 milinów klima:grin: Audi A4 B5 Avant 1.9TDI AUTO TEST - YouTube zastanawia mnie fis pełny w tym roczniku ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- ale kto bogatemu zabroni dobre podsumowanie:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
w takich blokach wystarczy wejść do klatki i widać gołym okiem co już można się spodziewać po sąsiadach i blokersach:wink: ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- z tego co widzę to nawet się zgadza Komunikacja - Radom
-
Strefa Śmiechu
W Kambodży można kupić "Szczęśliwą pizzę", na której dodatkiem jest marihuana
-
SPOTY RADOMSKIE
Tymczasem w Rosji mija kolejny zwykły dzień można sie zamulić Uwaga na BMW E38 nr. rej. WPR AE07
-
Strefa Śmiechu
Chodzić w szpilkach, - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
myślę że tel rezerwacja nie zaszkodzi ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
tak, policaje przyjechali i skończyło się na 800 zł do zapłaty:wink: ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Jelcz-Laskowice: Ukradli 640 felg samochodowych jadących do fabryki Audi w Niemczech - Gazetawroclawska.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj w uwadze na tvn było o wypożyczalni aut na Okęciu i kolo zarysował błotnik i się przypucował jak oddawał na dzień dobry 1.5 tyś zł a jak zaczął się buntować wzrosło do 3 i za kilka minut karki podjechały i mu jazdę kręcili dalej:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
anonse 24? jak puściłem wynajem sporo telefonów było ale nie wiem jak ze sprzedażą
-
SPOTY RADOMSKIE
patrząc na poczynania dzisiejszej młodzieży też bym na to nie liczył ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- Kwinto, jaką pianę kupiłeś? Piana Start "Effectal Cleentex" za okazyjna cene 20 zł 5 l pewnie cena z tego najlepsza:grin:
-
System operacyjny Android
Możesz śmiało normalną kartę 4 class ładować do Neo V, 16GB najlepiej bo jak europę wrzucisz na 8GB to za dużo miejsca Ci nie zostanie na zdjęcia, filmiki, gry. ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Powiem tak, jeśli będzie dalej tak samo wyglądać i tylko dodadzą hyper dupe kox procek i full hd wyświetlacz to rozważam nad przejściem na Xperie Z albo nowy HTC ONE. Ale poczekajmy jeszcze te nie całe 2 dni.. ok dzięki
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie rozpórka dolna czeka na montaż koza może trochę sztywniejsza będzie oraz dzisiaj już piane aktywną zakupiłem poczeka na cieplejsze dni:naughty:
-
System operacyjny Android
SE neo V a chciałem navi wrzucić do niego OK kolorowych
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------
-
System operacyjny Android
W hurtowni mam tylko zwykłe 4class więc nie ma sensu takiej kupować do S3 Ja dałem koło 200zł za 64GB 10 class Sandisk ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Nie kupuj tego dziadostwa.. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- Przekonamy się za nie całe 3 dni jak będzie na prawdę wyglądać. to jaką 8 gb? ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- [h=1]class10 Sandisk 8GB Ultra microSDHC 30MB/s UHS-1?[/h]
-
SPOTY RADOMSKIE
e kumplowi dopiero co drugie się urodziło i mu w bańce felgi i tuba:wink: nawet dzisiaj coś wspominał ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- jednak coś z kosmosu przyleciało albo inna forma ewolucji http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30793/000_Mvd6500086.jpeg
-
System operacyjny Android
ok Waldek zaraz zamówię sobie [h=1]class10 Goodram 8GB microSDHC adap 24MB/s FullHD[/h]
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, czy jesteś gotowy zapłacić odpowiednią kwotę, która by mnie zadowoliła za pilnowanie cudzych dzieci. o to mi chodziło
-
System operacyjny Android
korzystam od dłuższego czasu, ogólnie jestem zadowolony. W najnowszej wersji: zdecydowanie poprawili wybieranie/wyszukiwanie trasy/celu pojechanie własną drogą nie powowduje już, przez 20km, nakaz zawracania Co do malkontentów wydałem 112PLN na Sygica z DE,PL, Pepiczkami i z jakimiś tam jeszcze krajami, a co najważniejsze w promocji - druga licencja gratis (jeść nie woła i kiedyś pogonię) ok a jaką kartę masz w smarcie bo zastanawiam się czy jest sens kupić droższą 8 gb class 10?
-
SPOTY RADOMSKIE
ta jak krzykniesz to już w €
-
SPOTY RADOMSKIE
11 h z poniedziałku odwalone