Treść opublikowana przez Kwinto69
- SPOTY RADOMSKIE
-
Strefa Śmiechu
Impreza | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- VW | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem
-
SPOTY RADOMSKIE
nasze miasto opanowały Mondeaki:shock3:
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=Z2UVTuqPgVU
-
Strefa Śmiechu
MAGDA GESSLER - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Czegoś to go nauczy - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Wiadomość dnia - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
tuż przed urlopem- SPOTY RADOMSKIE
wczoraj sporo vagów było ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 12:08 ---------- zaszalał Pirat drogowy złapany w Mleczkowie. Wynik? 900 złotych i 20 punktów - 23 kwietnia 2013- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jedną wtyczkę przekładacie w kostce za kierą po lewej stronie. ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Zrobi się cieplej to zobaczę, danke u mnie było podobnie z prawej strony, cofnąłem pas na tych dwóch torxach które są za lampą i o wiele lepiej- SPOTY RADOMSKIE
ta mój niedaleko będzie nawet do 21 ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- byłem w Gerlingu na słowackiego koleś mi wyliczył OC 425 zł za cały rok:jerk: ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Niezwykły bikepark w Klwatce Królewskiej koło Radomia (zdjęcia) - Bikepark w Klwatce Królewskiej - 19 kwietnia 2013 - zdjęcie nr 1- jakieś tam a6 do robienia km
nie masz takiej osłonki drugiej - osłona na pompe abs z vr5?- Strefa Śmiechu
motto jednej firmy z allegro:grin:- SPOTY RADOMSKIE
Jednak nie padało ale kurzu widzę w ch. na nim Rower trzeba będzie wyciągnąć ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------- Zapaszki do auta
u mnie już jest letnie założone to i korytka gumowe wyleciały dywaniki odświeżałem to spsiałem już w domu czas na ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 13:21 ---------- spoko faktycznie zapach coś ma w sobie, a jeszcze lepszy efekt był jak dzień wcześniej spsiałem fotel od kompa i rano było ciekawie jak by jakaś panienka dopiero co się ulotniła:wink:- [ALL B5] Dolna rozpórka
myśl myśl:wink:- SPOTY RADOMSKIE
ta było coś około 40 tyś dla pasangera:whistling: środe mam wolną to musze sie rozejrzeć nie potrzebuje ktoś okapu na hasło a 4 na miejscu za 250 okap kominowy "Antarctica" Radom ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- cena rynkowa ponad 400:whistling: ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 23:19 ---------- to w środę przejdę się z tym ubezpieczeniem i zapytam niech mi wyliczą bo widzę że mnie ostro skasowali, to będzie już na wymianę na letnie:jerk: ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- tylko patrzeć jak lunie jak zwykle po mojej wizycie na myjce:facepalm: balony letnie już zapodane:kox: ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- Sylwester - PaczTo.pl- Zapaszki do auta
mielona kawa też ciekawa pamiętam jak swojego ściągałem z DE i siostra zapakowała tchibo świeżo mielonej ostro dawało w aucie:naughty:- Zapaszki do auta
Do mnie tak samo :-) oby ten zapach mi sie spodobal bo co ja zrobie z pol litra ta właśnie takie pół litra jak nie podejdzie to ani psikać ani wypić- Zapaszki do auta
nie ma bo zamówiłem i dzwonił do mnie że jak dopłacę 17 zł to dostanę dużą Może dzisiaj przywiezie kureier:jerk:- Wodana tylnim dywaniku po opadach desczu
pod tym akumulatorem to przerabiałem sam w zeszłym roku a wczoraj już też szmatą wybierałem wode:facepalm:- Zapaszki do auta
czekam na kuriera zobaczymy co to warte Chemical Guys Stripper Scent odświeżacz pow. 188ml (3150837729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOTY RADOMSKIE
:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za u nas jest? ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- X Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2013 - YouTube- Zapaszki do auta
nie ma gdzieś tańszego tego Stripper czy tylko allegro?- SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Cofać i wypaść z samochodu? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:55 ---------- 0 no i co?moralniaki dopadają po sobocie i piątku? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Stanisław Bareja '' ja już czekam cały miesiąc '' - YouTube ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------- Strefa Śmiechu
było ale dobre kot po halunach:bag: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- - SPOTY RADOMSKIE