Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    5 dobre
  2. Impreza | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- VW | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nasze miasto opanowały Mondeaki:shock3:
  4. https://www.youtube.com/watch?v=Z2UVTuqPgVU
  5. MAGDA GESSLER - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Czegoś to go nauczy - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Wiadomość dnia - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tuż przed urlopem
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wczoraj sporo vagów było ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 12:08 ---------- zaszalał Pirat drogowy złapany w Mleczkowie. Wynik? 900 złotych i 20 punktów - 23 kwietnia 2013
  9. Jedną wtyczkę przekładacie w kostce za kierą po lewej stronie. ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Zrobi się cieplej to zobaczę, danke u mnie było podobnie z prawej strony, cofnąłem pas na tych dwóch torxach które są za lampą i o wiele lepiej
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta mój niedaleko będzie nawet do 21 ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- byłem w Gerlingu na słowackiego koleś mi wyliczył OC 425 zł za cały rok:jerk: ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Niezwykły bikepark w Klwatce Królewskiej koło Radomia (zdjęcia) - Bikepark w Klwatce Królewskiej - 19 kwietnia 2013 - zdjęcie nr 1
  11. nie masz takiej osłonki drugiej - osłona na pompe abs z vr5?
  12. motto jednej firmy z allegro:grin:
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jednak nie padało ale kurzu widzę w ch. na nim Rower trzeba będzie wyciągnąć ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------
  14. u mnie już jest letnie założone to i korytka gumowe wyleciały dywaniki odświeżałem to spsiałem już w domu czas na ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 13:21 ---------- spoko faktycznie zapach coś ma w sobie, a jeszcze lepszy efekt był jak dzień wcześniej spsiałem fotel od kompa i rano było ciekawie jak by jakaś panienka dopiero co się ulotniła:wink:
  15. myśl myśl:wink:
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta było coś około 40 tyś dla pasangera:whistling: środe mam wolną to musze sie rozejrzeć nie potrzebuje ktoś okapu na hasło a 4 na miejscu za 250 okap kominowy "Antarctica" Radom ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- cena rynkowa ponad 400:whistling: ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 23:19 ---------- to w środę przejdę się z tym ubezpieczeniem i zapytam niech mi wyliczą bo widzę że mnie ostro skasowali, to będzie już na wymianę na letnie:jerk: ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- tylko patrzeć jak lunie jak zwykle po mojej wizycie na myjce:facepalm: balony letnie już zapodane:kox: ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- Sylwester - PaczTo.pl
  17. mielona kawa też ciekawa pamiętam jak swojego ściągałem z DE i siostra zapakowała tchibo świeżo mielonej ostro dawało w aucie:naughty:
  18. Do mnie tak samo :-) oby ten zapach mi sie spodobal bo co ja zrobie z pol litra ta właśnie takie pół litra jak nie podejdzie to ani psikać ani wypić
  19. nie ma bo zamówiłem i dzwonił do mnie że jak dopłacę 17 zł to dostanę dużą Może dzisiaj przywiezie kureier:jerk:
  20. pod tym akumulatorem to przerabiałem sam w zeszłym roku a wczoraj już też szmatą wybierałem wode:facepalm:
  21. czekam na kuriera zobaczymy co to warte Chemical Guys Stripper Scent odświeżacz pow. 188ml (3150837729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za u nas jest? ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- X Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2013 - YouTube
  23. nie ma gdzieś tańszego tego Stripper czy tylko allegro?
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Cofać i wypaść z samochodu? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:55 ---------- 0 no i co?moralniaki dopadają po sobocie i piątku? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Stanisław Bareja '' ja już czekam cały miesiąc '' - YouTube ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------
  25. było ale dobre kot po halunach:bag: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.