Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto z was się ściga swoim audi?

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

chyba jak każdy w tym kraju od zielonego światła do następnego skrzyżowania :polew:

Opublikowano

żeby być pierwszym, bo nikt nie chce czekać aż slimok ruszy na zielonym:facepalm:

Opublikowano

Jak późno wstanę to mam wyścig z czasem :decayed:

Opublikowano

no.... raz mnie czas poganiał... gdyby nie ESP lądowałbym właśnie z tego powodu na rondzie...na zewnętrznej...

Opublikowano

ja pamiętam sytuacje u mnie w mieście jechałem w zimę escortem jeszcze i stało volvo na środku jezdni w centrum, mało co bym nie zaparkowałam mu w tył i po chodniku poleciałem oczywiście zacząłem wrzucać kierowcy okazało się że to jakieś karki siedziały w nim i rura za mną .. jak wpadłem w osiedlowe uliczki i światła zgasiłem to ich zgubiłem ale adrenalina była dobra :kox:

Opublikowano

Raz jak zobaczyłem w lusterku A6 C7 3.0 Quattro to redukcja i w opór, ale niestety... Nie ta moc. Cały dzień struty chodziłem :confused4:

Opublikowano

ale temat :grin:

Opublikowano

Ja się ścigam :witch:

:decayed:

Opublikowano
Raz jak zobaczyłem w lusterku A6 C7 3.0 Quattro to redukcja i w opór, ale niestety... Nie ta moc. Cały dzień struty chodziłem :confused4:

To musisz być dobry skoro patrząc w lusterko poznałeś jakie auto za Toba i do tego z jakim silnikiem na pokladzie

Opublikowano

widzę że temat się trochę rozwinął

Opublikowano

jak ktos jest chetny to zawsze

Opublikowano
jak ktos jest chetny to zawsze

no juz Ci mówiłem ze kolega z mazdy 2.0 + turbo jest chetny:decayed:

w sumie od swiateł do swiateł czesto... przewaznie jakas Honda Syfik albo BMFUJ e36:decayed:

Opublikowano
Raz jak zobaczyłem w lusterku A6 C7 3.0 Quattro to redukcja i w opór, ale niestety... Nie ta moc. Cały dzień struty chodziłem :confused4:

To musisz być dobry skoro patrząc w lusterko poznałeś jakie auto za Toba i do tego z jakim silnikiem na pokladzie

A ja myśle,że poznał najpierw,że to A6 C7 co chyba nie jest problemem, a po tym jak już oglądał jego tyłek to zobaczył 3.0Q :)

Opublikowano

ja moją ciężarówką większość Audi z TDI porabiam jak chcę, nie liczę nowych 313 PSów, w benie też kilka baty dostało niezłe :whistling:

Opublikowano
Raz jak zobaczyłem w lusterku A6 C7 3.0 Quattro to redukcja i w opór, ale niestety... Nie ta moc. Cały dzień struty chodziłem :confused4:

To musisz być dobry skoro patrząc w lusterko poznałeś jakie auto za Toba i do tego z jakim silnikiem na pokladzie

A ja myśle,że poznał najpierw,że to A6 C7 co chyba nie jest problemem, a po tym jak już oglądał jego tyłek to zobaczył 3.0Q :)

Zobaczyłem najpierw że to A6 C7 (jechał za mną dłuższy czas bo na trasie zwężenie było jeden pas w jedną stronę, drugi w drugą, a nie jak normalnie po 2 pasy), potem znaczek Quattro w grillu z przodu, a jak mnie mijał 3.0 na klapie.

Opublikowano
ja moją ciężarówką większość Audi z TDI porabiam jak chcę, nie liczę nowych 313 PSów, w benie też kilka baty dostało niezłe :whistling:

To może Ty łykałeś mnie kiedyś bez naczepy na trzeciego:polew::polew:

TDI to za dużo nie szaleje bo już wiek nie ten i mała na pokładzie:polew:

Staruszkiem AEB to zawsze szukałem rywala na drodze.

Raz pamiętam BMW wyprzedzało przede mną na długiej prostej kiedy kierowca zobaczył audi dorypał konkret ale niestety przy 160 zabrakło mu mocy,mina jego bezcenna:grin:

Za gnojka kolesia preluda dawała rady,zwłaszcza na zakrętach dziadostwo trzymało sie drogi jak przyklejone.

Opublikowano

wesz nie targam żadnego balastu za sobą :)

Opublikowano

vario co masz za busa?:decayed:

Opublikowano

F-150 V8 Triton i małe 5.4 pod maską

Sent from my Variophone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.