Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie tak.U mnie tylko 1.8 szału nie ma pocieszyła by mnie chociaż literka T ale i tak ciesze się z tego co jest bo znam historie auta: Punk: ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
sie ma witamy:hi:- SPOTY RADOMSKIE
kilka stron wcześniej któryś mówił że ma kolegę z olejami- SPOTY RADOMSKIE
e nie do końca w bolero 2 tak ale w 1 wspomaganie było w każdym a co ciekawsze znalazłem go po roku pod wawa ale kolo już go zmodyfikował na gogle mapie też sie załapał z satelity namierzyli mnie <br /><br /> ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- kudalty66 e to fela wymiatała leci ktos pod m 1 ? bo ja zobacze po 14- SPOTY RADOMSKIE
E tam, taka osiemdziesiątka lepiej z czarnymi wygląda. Ja lubię takie wozy z przełomu lat 80 / 90. ---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ---------- poprzednie moje wozidło miało w kolorze zderzaki i lusterka i wyglądał według mnie lepiej od tych co nie mieli <br /><br />- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ta po niedzieli muszę oblukac z tym od środka może to to- Światla do jazdy dziennej
pare qni dodają- SPOTY RADOMSKIE
zderzaki w kolor i już lepiej tylko coś mi nie gra w opisie masz A 4 a na fotach 80...- SPOTY RADOMSKIE
ja na T.Love mam chęć polecieć jeszcze nie byłem na ich koncercie tez w g2- Strefa Śmiechu
wiem że przed lift i ma spryski i ten materac pewnie szwajcar- Strefa Śmiechu
potrzebne mu to na masce jak zającowi dzwonek AUDI A4 QUTTRO 2,8 SKÓRA SUPER - AUTKO (2669433492) - motoAllegro i stare lampy- SPOTY RADOMSKIE
ta będę ... nie daleko na 2 zmianie do 21 rowerem ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- dobry filmik podpatrzony w batalionie Joy Ride on Vimeo- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
o to może i u mnie pręży od chłodnicy? ale mam valeo:whistling:- Strefa Śmiechu
Biznesowa Straż Miejska- SPOTY RADOMSKIE
Biznesowa Straż Miejska- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
u mnie od kierowcy jest git ale od pasażera odstaje tyle że od jakiegoś czasu już położyłem lache na to- SPOTY RADOMSKIE
a z kim bo ja znam ciafała? z mt to o który obi my spota?w niedziele....- SPOTY RADOMSKIE
w niedziele to polecę na chwile- SPOTY RADOMSKIE
w przyszły weekend palenie i perfumy o zapachu spalonej gumy MT BMW Show M1- [ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
wypasik- SPOTY RADOMSKIE
oby nie jak temu początki zawsze trudne Jego pierwszy raz na ścigaczu - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- Strefa Śmiechu
<br /><br />- Wymiana wahaczy audi a4 B5 - koszt
no ja za 2 szt górnych lema z przesyłką do 300 zł płaciłem od Dzika- SPOTY RADOMSKIE
szlifierka znaczy się, mnie już szwagier zaraził jazdą, jak na razie to wole : Audi::, na łeb się nie leje i cieplutko <br /><br /> - SPOTY RADOMSKIE