Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na Kali S4 temat w Audi A4 B5
    Kali dzisiaj byłem nad Pilica i podjechałem do tesco w jedną uliczkę się wbiłem a tam same
  2. przypuszczam że to efekt po przeprowadzce sporo linków nie trybiło
  3. Zgadzam się z Gracjanem po kodzie najlepsza opcja. Ja tak dorabiałem u siebie i jest ok.
  4. mój dostał motula 8100 x cess'a 5 w 40 wcześniej miał zalanego fuchs'a 5 w 30 wymianę zrobiłem przed podana na kartce ale za uwarzyłem że minimalnie po przejechaniu około 5 tyś coś wciągnął. Zły olej dobrałem? <br /><br /> <br /><br />
  5. jak w usterce było wybił szybę i pieniądze chciał Usterka - Kluczyki w samochodzie - YouTube
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o to samo i ja przerabiałem na kropkę sie załapałem od modera
  7. to zamówię sobie też 2 szt
  8. Montowałeś to u siebie? To wystarczy tylko podpiąć do zasilamia żarówki rurki?
  9. ja spsikałem silikonem w sprayu ale szyber trochę się odzywa jeszcze...
  10. dołączę do pytania w jaki sposób jest mocowana na górze i po bokach nie ma żadnych prowadnic?
  11. zamieniaj sobie spoko już to przerobiłem:banan:
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta koło basenu orki stoi : Nabijasie: obstawiam że to jakaś fryzjerka WRA .....
  13. a może jaka benzynę polecacie?Bo ja większości tankowania na neste24 98 pb...
  14. w DE też spekulantów nie brakuje Ja ostatnio kupowałem u kolegi "Dzik" ze Szczecina polecam towar 1 klasa.
  15. ale czego rękawa czy gały?
  16. co racja to racja pamiętam jak w poprzednim aucie wymieniałem silnik to też miałem dylemat co zalać. Szkoda że tak nie fartownie zacząłeś... Pozdro
  17. godziny Ci sie pomyliły, wieczorynki dla dzieci sa o 19... myślę że już powinieneś być wykąpany i paciorek odmówić w intencji by tobie nie padł Ile ty masz zdjęte z licznika km to wolał byś ł nie wiedzieć jak już tak sie srasz : Bicz2:
  18. albo klej montażowy z patexa itp
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    dwie opcje z najlepszych polifty zespolone lub od S4 B5
  20. widzę robota idzie oby tak dalej
  21. ja robię nie całe 10 tyś rocznie a mój na dzień dzisiejszy ma 59 tyś z 96 r jak go wziąłem w kwietniu ubiegłego roku miał 48 tyś tak więc bywa i tak
  22. Lampeczki ze zderzakiem robią swoje Trzymaj tak dalej
  23. wreszcie upolowana "panna puntą" <br /><br /> <br /><br /> sory za ostrość ale mój kalkulator ma funkcje rozmycia gratis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.