Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Lapma przednia audi a4 b5 - proszę o pomoc !!
o ciekawe:wink:
-
Lapma przednia audi a4 b5 - proszę o pomoc !!
coś musi być kombinowane
-
[ALL B5] Wahacze
Kali dzisiaj byłem nad Pilica i podjechałem do tesco w jedną uliczkę się wbiłem a tam same
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
przypuszczam że to efekt po przeprowadzce sporo linków nie trybiło
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zgadzam się z Gracjanem po kodzie najlepsza opcja. Ja tak dorabiałem u siebie i jest ok.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
mój dostał motula 8100 x cess'a 5 w 40 wcześniej miał zalanego fuchs'a 5 w 30 wymianę zrobiłem przed podana na kartce ale za uwarzyłem że minimalnie po przejechaniu około 5 tyś coś wciągnął. Zły olej dobrałem? <br /><br /> <br /><br />
-
[ALL B5] Jak się dostać do auta?
jak w usterce było wybił szybę i pieniądze chciał Usterka - Kluczyki w samochodzie - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
o to samo i ja przerabiałem na kropkę sie załapałem od modera
-
Tuning lampki podsufitki przed liftem :) (koszt około 25zł)
to zamówię sobie też 2 szt
-
Tuning lampki podsufitki przed liftem :) (koszt około 25zł)
Montowałeś to u siebie? To wystarczy tylko podpiąć do zasilamia żarówki rurki?
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
ja spsikałem silikonem w sprayu ale szyber trochę się odzywa jeszcze...
-
Czy półka podejdzie?
dołączę do pytania w jaki sposób jest mocowana na górze i po bokach nie ma żadnych prowadnic?
-
Reczny skórzany z polifta do przedlifta
zamieniaj sobie spoko już to przerobiłem:banan:
-
SPOTY RADOMSKIE
ta koło basenu orki stoi : Nabijasie: obstawiam że to jakaś fryzjerka WRA .....
-
ON Verva vs Shell V-Pover ktore lepsze?
a może jaka benzynę polecacie?Bo ja większości tankowania na neste24 98 pb...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
w DE też spekulantów nie brakuje Ja ostatnio kupowałem u kolegi "Dzik" ze Szczecina polecam towar 1 klasa.
-
Gałka sline
ale czego rękawa czy gały?
-
Po kupnie samochodu padł silnik
co racja to racja pamiętam jak w poprzednim aucie wymieniałem silnik to też miałem dylemat co zalać. Szkoda że tak nie fartownie zacząłeś... Pozdro
-
Po kupnie samochodu padł silnik
godziny Ci sie pomyliły, wieczorynki dla dzieci sa o 19... myślę że już powinieneś być wykąpany i paciorek odmówić w intencji by tobie nie padł Ile ty masz zdjęte z licznika km to wolał byś ł nie wiedzieć jak już tak sie srasz : Bicz2:
-
Gałka sline
albo klej montażowy z patexa itp
-
wymiana lamp - przód
dwie opcje z najlepszych polifty zespolone lub od S4 B5
-
[B6 AWX] Avant TDI srebrna rozpierducha
widzę robota idzie oby tak dalej
-
Po kupnie samochodu padł silnik
ja robię nie całe 10 tyś rocznie a mój na dzień dzisiejszy ma 59 tyś z 96 r jak go wziąłem w kwietniu ubiegłego roku miał 48 tyś tak więc bywa i tak
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Lampeczki ze zderzakiem robią swoje Trzymaj tak dalej
-
Strefa Śmiechu
wreszcie upolowana "panna puntą" <br /><br /> <br /><br /> sory za ostrość ale mój kalkulator ma funkcje rozmycia gratis