Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning lampki podsufitki przed liftem :) (koszt około 25zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Ostatnio chciałem zobaczyć jaka żarówka jest w lampce żeby założyć tam żarówkę na diodach i gdy zobaczyłem nie wykorzystane 2 odbłyśniki to mnie olśniło :decayed:

I postanowiłem zrobić lekki tuning :grin:

Myślę, że niema się co nad tym rozpisywać, wszystko wyjaśnią zdjęcia ;)

IMG_20120810_163704.jpg

IMG_20120810_163711.jpg

IMG_20120810_163721.jpg

IMG_20120810_163725.jpg

IMG_20120810_163732.jpg

IMG_20120810_163736.jpg

IMG_20120810_165450.jpg

IMG_20120810_165453.jpg

Efekt na razie wyszedł taki :naughty:

IMG_20120810_165834.jpg

Docelowo chcę kupić taką żarówkę - koszt około 15zł + przesyłka ;)

2518292674.jpg

Jeśli było to przepraszam za powielanie pomysłów :oops: jeśli nie, to życzę udanych modów :decayed:

P.s. W tytule wliczona już żarówka którą chcę zakupić ( diody + rezystory to koszt 4,40zł )

Opublikowano

te diody możesz zastąpić modułami smd i dużo więcej światła będziesz miał :wink:

pomysł jak najbardziej na +

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że były już wątki o wykorzystaniu LED :wink: chodziło mi tylko o wykorzystanie tych niewykorzystanych odbłyśników :decayed:

Jeśli chodzi o moduły to na pewno lepiej by świeciło jednak u mnie w mieście nie mają takich skomplikowanych urządzeń :grin: dlatego postanowiłem zrobić to w ten sposób :decayed:

Ale powiem wam, że wieczorem jak poszedłem sprawdzić jak to się prezentuje to jest o wiele jaśniej :naughty: jeszcze zmierzę jakie diody potrzebne są do schowka, bagażnika i do tablicy rejestracyjnej i zrobię zamówienie na allegro :kox:

Opublikowano

mam wlasnie taki modukl smd u siebie i moge polecic, mam najwiekszy mozliwy jaki sie tam miesci :decayed: i nie trzeba rezac polifta i wycinac przy tym podsufitki czy lutowac czegokolwiek

Opublikowano

Na aukcji masz wyraźnie napisane ( napięcie zasilania : 12V DC napięcie stałe ) nie trzeba rezystorów.

Opublikowano
Na aukcji masz wyraźnie napisane ( napięcie zasilania : 12V DC napięcie stałe ) nie trzeba rezystorów.

Montowałeś to u siebie? To wystarczy tylko podpiąć do zasilamia żarówki rurki?

Opublikowano

tak

Opublikowano

to zamówię sobie też 2 szt :decayed:

Opublikowano

Kolego MagicBattle może wrzucisz fotkę jak to świeci w nocy:)

Opublikowano

no i jak dokupiłeś tą żarówkę szeroką bo jak u siebie założyłem to do końca się nie wygaszała minimalnie się tliła i była lipa :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.