Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
pieluchy klienty dostaja na poczekaniu w kolejce Dzicz czatowała już od rana sporo armatury miałem - 50 % z expo itp
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
spsikałem uszczelki w drzwiach oraz szyber cisza i spokój jak nówki funkiel
-
SPOTY RADOMSKIE
od 03 08 2012 wyprzedaż w obi czyli jutro kto pierwszy ten lepszy sporo klamotów leci
-
Reflektor ma być szczelny czy nie?
nic dodać nic ująć nie ma to jak wykład fachowca
-
Pisk przy podnoszeniu szyby kierowcy
ta odkopałem bo piszczenie jest osłabiające:wink:
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
podobno silikon w sprayu daje rade
-
Pisk przy podnoszeniu szyby kierowcy
trzeba bedzie zakupic ten silicon a sanitarnym nie da rady?
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
no i nic? bo mam to samo:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
- Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------- SPOTY RADOMSKIE
to zarąbiście że te wahacze są ok Od kolegi z forum z tym oknem nie mogłem uwierzyć juz widziałem kiedyś coś jeszcze innego Tak się wstawia okna tylko w Polsce - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu i kolejne "fachowcy" pewnie to robili http://www.wiocha.pl/157679- SPOTY RADOMSKIE
Jedno pytanie zamawiałem wahacze lemfordera i dostałem takie czy to jest znaczek zeszlifowany oooo? <br /><br />- SPOTY RADOMSKIE
z tego rzutu wygląda lepiej zobaczcie jak ma uchylne okno koleżanka czy to jakiś nowy patent? czy kompletny idiota wstawiał... <br /><br />- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
przesyłka express Z cała pewnością polecam i dziękuję!- Strefa Śmiechu
Ciężarówka - PaczTo.pl- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jak jeszcze szukasz kostek ori Krycha ma- SPOTY RADOMSKIE
Moim zdaniem fontanny były dosyć mocno charakterystycznym punktem miasta Nie masz innego zarysu bo jakoś mi sie to nie widzi- SPOTY RADOMSKIE
zobaczymy na jakie kolory będzie świecić nowe centrum metropolii <br /><br />- SPOTY RADOMSKIE
byłem wczoraj w tym starym miejscu i same nowe twarze i kebab słaby a tam po fregacie lada dzień otworzy pewnie koncesje sobie załatwi- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu to nie "Fregata " tylko turek "Anadolu" ten co miał tam na Wernera tylko pochapał sie ze wspólasem i będzie kebab- SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj widziałem drzwi 2 x robione w a 6 przez tego magika z "darcaru" kapitalna sprawa ale ma długie terminy- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Wahacze prawa strona górne jeden i drugi ile z przesyłka?- Golarki z allegro
kupiłem ostrza do fusiona 4 szt na allegro skrzybałem się a nie goliłem myślę że papierem ściernym lepiej by poszło Dołączam się do tematu jak ktoś ma sprawdzonego sprzedawce ori starcza mi na miesiac codzienne golenie- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zrobiłem tak jak Cris pisze wsuwki i koszulki Dla lepszego efektu bieli postojowej leda smd white- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zmieniać i niczego nie żałować, a xenon kusi... - Muzyka w naszych autkach