Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wszystko również zależy od żarówek jakie wsadzisz ja osobiście miałem stare lampy w idealnym stanie ale zmieniłem na polifty ori używki i nie żałuje z cała pewnością już nie powrócę do tamtych Żarówki które polecam to H7 UNITEC ULTRA WHITE barwa nie jest ala xenon i o to mi również chodziło jest śnieżno biała.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
może kabelek pomyliłeś nie próbowałeś w inne miejsce go w tyknąć...
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
i wszystko jasne pozdro:wink:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
e tam zawsze pod górkę
-
Strefa Śmiechu
mocne punkty montaż radia i pokrowce AUDI A4 1,8 NOWY GAZ 96 NIEMIECKA ŚLICZNOTKA KLIM (2473550599) - motoAllegro
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
masakra roboty po pachy kupie przenośna
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
też już myślałem o tej opcji:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399412_401564119900307_1605666580_n.jpg
-
[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo
dobra sprawa z tym domykaniem szyberek też się u mnie zamyka
-
Czy to łożyska?
dokładnie z łożyskiem jest tak im większa prędkość tym większy hałas:thumbdown:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu widziałeś Radom: Tak ma wyglądać hala sportowa przy ulicy Struga (zdjęcia) - I nagroda - 13 lipca 2012 - zdjęcie nr 1
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim zamówiłem ten kabel mam nadzieje że da rade ogarnąć moja b 5
-
SPOTY RADOMSKIE
to extra będzie trzeba w vaga zainwestować Dzięki za odpowiedź ile może kosztować vag i gdzie go kupić?? ja zassałem z chomika
-
SPOTY RADOMSKIE
cena dobra ale pod ten program co ja mam będzie dobry?
-
SPOTY RADOMSKIE
to extra będzie trzeba w vaga zainwestować Dzięki za odpowiedź do Twojego to chyba nie jest duży koszt:) program mam "Polski_VAG_4.9_+_kody_bledow_PL" może jakaś podpowiedz jaki kabel kupić wystarczy mi tylko do b5
-
SPOTY RADOMSKIE
to extra będzie trzeba w vaga zainwestować Dzięki za odpowiedź
-
SPOTY RADOMSKIE
Komunikat "Oil" próby kasowania pokrętłami nie dają rady czy tylko vagiem w moim da się to skasować? 96r 1,8
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
widzę że w bezpiecznym miejscu zaparkowany
-
SPOTY RADOMSKIE
jak przewidywałem [h=1]Zakaz kąpieli na Borkach, woda się zazieleniła [/h]Radom: Zakaz kąpieli na Borkach, woda się zazieleniła - 10 lipca 2012
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
idzie burza chyba trzeba auto schować na parkingu w GSie bo jak gradem przypikuje to tylko się pochlastać- SPOTY RADOMSKIE
Dobrze kolega Kali prawi.Ja w niedziele lecę nad Pilice chyba do Białobrzeg a z tymi akwenami typu Borki lub Siczki to jak co roku drugi tydzień wakacji i zakaz min że od temperatury wszystko w wodzie kwitnie:kwasny:- SPOTY RADOMSKIE
u mnie w pracy wiatraki idą jak świeże bułeczki pamiętam chyba 2 lata temu wymiotło cały zapas w mieście w tydzień- SPOTY RADOMSKIE
Zalew w Jastrzębiu był ktoś?- SPOTY RADOMSKIE
kisiel jak co roku w drugim tygodniu pewnie zakaz będzie - SPOTY RADOMSKIE