Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
jeden kierunek nie m oprawki na zarówke od starego osobnego nie spasi czy da rade?
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
lampy juz mam w domu w piątek dojechały ale bez wtyczek czyli co ucinam te stare i zapodaje te kostki takie jak ty zrobiłeś?
-
Które lampy?
bierz po-lifty osobiście w tym tygodniu zakupiłem valeo ori leża jeszcze w pokoju ale już cieszą oko:naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
czy oby na pewno tatarem?...
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
mcm polecam jedz rano bogaty zbiór najlepiej sie prezentuje kolekcja ferrari na srodku ale reszta tez spoko Lampeczki poliftowe valeo mi przyszły Europa z żarówkami za 323 pl i koncowki kupiłem ori lemy to po niedzieli będę miał wolny dzień czeka mnie dłubanie ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- ps z frajerami też nie pije ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- ps z frajerami też nie pije- SPOTY RADOMSKIE
http://ujarani.pl/24472 motto na weekend- SPOTY RADOMSKIE
to zakupy chyba tylko przez neta ja też czasem jak podłapie partaninę po godzinach to po 12 h na 24 ale to czasem- SPOTY RADOMSKIE
jak ja lubię w piątki drugie zmiany- SPOTY RADOMSKIE
kiedyś byłem w ciekawym muzeum w de okazy niesamowite zbiór bogaty nawet Adolfa kabrio merc był http://sinsheim.technik-museum.de/ warto zajrzeć jak by był ktoś w okolicy:kox:- SPOTY RADOMSKIE
jestem pewny że zgadliście do czego to służy a raczej ma...http://gadzetomania.pl/2012/02/06/japonski-gadzet-specjalnie-dla-pan-kupicie-sobie- SPOTY RADOMSKIE
żółtki zawsze do przodu przed Europą- Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/432712,Co_to_jest- SPOTY RADOMSKIE
http://www.wiocha.pl/432712,Co_to_jest- Muzyka w naszych autkach
- SPOTY RADOMSKIE
mhy ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- na euro telebimy wywala pewnie pod m1 i koło gs u- SPOTY RADOMSKIE
przy dobrym wietrze to powinna być II liga jak nie sfajdają tego:wink:- SPOTY RADOMSKIE
dres paski musi mieć ...- Muzyka w naszych autkach
Jakie czasy taka muzyka była http://www.youtube.com/watch?v=v_J2XJMq2eI&feature=related- Rezanie wtyczek lamp na polift
hehe to musze se zapodać taki zestaw:hi:- Rezanie wtyczek lamp na polift
jaaaaaaaaaaa jesteś wielki. Jakie miałeś poprzednie bosch czy valeo i wszystko trybi elegancko?- Muzyka w naszych autkach
świetny kawałek:kox: Kowi wiedziałem że ci spasi jak cristala m zapodałeś ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- na dobrych głośnikach to jest miazga jak dla mnie:banan:...---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- na dobrych głośnikach to jest miazga jak dla mnie:banan:...- SPOTY RADOMSKIE
filmiki ciekawie wyglądaja:naughty: ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- to na trasie do lublina? fotki z tego chyba wstawiałeś? ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- to na trasie do lublina? fotki z tego chyba wstawiałeś?- SPOTY RADOMSKIE
to fakt na PC ten need for speed world- SPOTY RADOMSKIE
do 3 części sztosu by pasił - SPOTY RADOMSKIE