Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
miotał nim jak szatan na własne życzenie- [B5 ADP] Czy pasuje licznik ?
Witam kolegę i jak podłączyłeś ten termometr zewnętrzny bo też mnie nurtuje ten temat. pozdro- [B5 ADR] Nasza B5
widze że kolega z rejonu- Spodnie
G Star w zeszłym roku kupiłem model "worker" 51 % cotton 49 % polyester na obecna temperature bomba- Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
http://pornodemotywatory.pl/ coś na mrożne dni :gwizdanie:- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
quattro ładnie lata boczkiem wczoraj były sprzyjające warunki pod obi :>- SPOTY RADOMSKIE
kapitalne lodowisko było wczoraj pod obi na parkingu- Muzyka w naszych autkach
troche klasyki :gwizdanie:- Muzyka w naszych autkach
- [B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
tylko pozazdrościć takiego szrotu u mnie sie cenia Pozdro Autko ładny ma kolorek- Strefa Śmiechu
AUTO POSIADA DODATKOWE KSENONY I POZYCJE W ZDERZAKACH http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-8-sekwencja-i2008856102.html :gwizdanie:- Nakarm psa
dołączam się i ja- SPOTY RADOMSKIE
ale pierwsza waza dobra- Strefa Śmiechu
sprawdź czy nie masz foty http://zaszybko.pl/index.php?go=baza- SPOTY RADOMSKIE
http://zaszybko.pl/index.php?go=baza- [ALL B5] SZEROKA STAL A4
idea dobra a wygląd kwestia gustu ja na +- [ALL B5] Moje A4 :)
no felgi kusza na wiosne widać że zadbany- SPOTY RADOMSKIE
wrócę do tematu inspekcji u mnie się świeciła jak kupiłem po odłączeniu baterii na jakiś czas bo malowałem podstawowe pod nią skasowała się sama i wszystko gra a widze że kolega Kesu ma ten sam rocznik- [ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
zły link- [ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
wkrętara i wiertełko nie podejdzie ? a później szcypcami wyrwij chwasta- SPOTY RADOMSKIE
chętnie bym oblukał ale za krótko bujam się swoja A 4 poprzednio parę lat escort to bardziej w klimacie...- [ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
ciekawa opcja- SPOTY RADOMSKIE
wygląda po tablicach że już jakiś czas w kraju bo nie ma literek na rejestracji po cyferkach a teraz dają pół alfabetu- SPOTY RADOMSKIE
ile to ma kucy? - Strefa Śmiechu