Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
chętnie bym oblukał wasze maszyny ale przypał serią podjechać :a4fan:widząc co sie zapowiada u mnie 99.9 % to jak go stworzyli... :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dostałem sie do nowej roboty jeszcze ch...sza niż poprzednia ale trzeba coś robić bo niunia nie ma za co jeździć
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
pamiętam jak mi padły łożyska w kole ale jeszcze w escorcie też nie myślałem ze to taki efekt że tak może wyć wydaje mi sie ze jak dostaje dużych obrotów ale nie to tylko moje domysły
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
może jakieś łożysko dostaje obrotów
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
pójdźmy na kompromis wszystkie sedany i avanty to zgrabne autka no może nie wszystkie... :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
nie ma to jak zajawka poprzednie auto moje był escort to dopiero były przejścia więcej wsadziłem w niego niż cena zakupu a i tak do samego końca był na stalowych 14 hard core 100% a za swoją niunie czatowałem cierpliwie 1.5 roku aż w końcu szwagier zdecydował się na jego najlepsza decyzje w życiu czyli że mi sprzeda :>
-
[B5 ABC] Moja mała V6 :)
dziwny ten co to tuningował to oświetlenie kierunki żółte a lampy lex ogólnie autko spoko szerokości
-
SPOTY RADOMSKIE
trzech to już banda
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
Widzę że jednak cene trzymają perełki B 5 ja kupiłem z 96r ( 1.8 na dzień dzisiejszy 52700 km )od szwagra jeździł jego ojciec przez 14 lat garażował mam swojego 3 miesiąc i już bardziej poobijany w kraju niż przez całe lata w rajchu ;( cena mojego w pełnym ori zapas nie wyjmowany nawet 3000 € + opłaty i wycieczka do Niemiec po niego... Sesje już były nie bawem coś więcej wrzucę Życzę udanych wojaży
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
ładnie wygląda też bym chciał te lampy tylko że mam b 5 ...
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
z oświetleniem wewnętrznym to zacznij od bezpiecznika czy nie spalony...
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
znalazłem taka hurtownie na allegro z olejami trochę mam obawy czy brać od niego http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1713298628.html?source=oo u mnie na mieście w inter cars krzyknął mi 190 pln za ten sam kupował ktoś może od niego?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
na jakim oleju latasz?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
A 4 B 5 1.8 1996r dwa miesiące temu kupiony było 48003 jest obecnie 50700 sprowadzony na oleju Fuchs 5 W 30 czas na zmianę wraz z filtrem na OLEJ MOTUL 8100 X-CESS 5W40 5L 5W-40 dobry wybór? [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 12:58_________________________________________________ ewentualnie zastanawiam się pomiedzy OLEJ MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 5L 5W-40 który wybrać?
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
według mnie pompka do szyberka nic nie ma po za funkcja komfort, natomiast jeśli mam szyber uchylony lub otwarty i zamykam z funkacją domykania to pokrętło nie wraca do ustawienia początkowego tj zamkniętego zostaje np na otwartym mimo że sie zamknął z kluczyka
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Domykanie szyb i szyberka to funkcja komfort dobra sprawa a co do pompki to wiem ale staram się tego jak na razie nie zauważać :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
ta zagadka z centralnym z kluczyka rozwiązana ale doszło mi cos innego pompka centralnego nie zawsze działą w 100% raz na jakis czas idac do auta z kluczyka alarm wyłącza sie ale centralka nie trybi i trzeba zadziałac z recznie ale to inny temat... natomiast czy centralny miałeś fabryczny to chyba w kodach jest.
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
taki sam miałem kluczyk po wymianie baterii świecił ale nie otwierał centralki osobiście mam problem z głowy bo mam teraz scyzoryk z alarmem i centralka w jednym problem z banki
-
[ALL B5] Zaślepka-pokrywa podszybia
warte zainteresowania na jesień i zimę jak znalazł, mam wszystko w ori ale tego plastyku przy wymianie aku nie założył
-
[B5 AFN] Jakie żarówki do lamp valeo
ok dzięki
-
[B5 AFN] Jakie żarówki do lamp valeo
chętnie też bym sie dowiedział coś więcej w tej kwestii
-
[ALL B5] Zaślepka-pokrywa podszybia
koledzy a ile to kosztowało tzn ta sama osłona?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
czapki z głów i klękajcie narody klasa
-
[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
elegancko wymiana lamp robi swoje widzę znajome radyjko deh 4000 ub jeśli się nie mylę tak trzymać!