Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
- [B5 AVG] Moje A4 B5 Avant
- [B5 AFN] Zabezpieczenie przed kradzieżą - jak skutecznie unieruchomić auto
koła odkręć :> a tak serio to najtańsze i najszybsze to odcinka zapłonu- SPOTY RADOMSKIE
i jak były perełki? czy samych golfy sie zleciały...- [B5 AJM] Sygnalizacja terminów przeglądów
u mnie wyświetlała sie insp jak już kupiłem serwisowany do końca też nie mogłem skasować pokrętłami a znikło przy okazji jak ostatnio wyjąłem aku i malowałem tą podstawkę stał cała noc odpięty i znikła inspekcja Jak na razie nic się nie dzieje :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
na stronie golfa 3 "Spotkanie rozpocznie się 15 sierpnia [niedziela] od godz.15:00 na parkingu "Galerii Mrówka" w Ciechanowie dla navi: Ciechanów ul. Niechodzka 5] mam kursa na okęcie ale z rana szkoda że dopiero od 15 zlot tak to bym dwie pieczenie na jednym ogniu miał zapowiada sie ciekawie ...- SPOTY RADOMSKIE
coś ta data zamotana bo 15 wypada w poniedziałek :gwizdanie:- Mandaty i komornik
pamiętam jak kiedyś dostałem mandat 200 pln i nie pracowałem to pisałem podanie o rozłożenie na raty 4 ściemę walisz i można trochę odwlec z tym że to nie był samochodowy tylko awantury na mieście :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
naklejkę i ja muszę se zapodać ale jak ma 4.2 to i mocne- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
piękna sztuka :th:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dokonałem wyboru (ciężkiego) zamiast melanżu do poniedziałku ogarniecie 100% ale kusi nadal :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
BMW dobre nie jest złe alfą jezdził kolega z miska miał jazde rozpruł ze trzy razy i dał se spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________ładne to A 8 lata takie srebrne chyba usa widział ktos?- SPOTY RADOMSKIE
czy jakieś a 4 to pojawiają sie na spocie? bo z tego co widzę to panowie przesiedli sie na bmki- [B5 1Z] projekt złomek ;]
tył zarąbisty- [B5 AVG] Jakie radio z conajmniej CD
ja kupiłem ramke na allegro ale była całą prostokątna w ktorą wczodzi radio pionieer deh 4000 gra i buczy- [ALL B6] Gdzie zamontować przełącznik od gazu
ciekawa opcja patrząc po cenach wachy to i ja założę podtlenek LPG- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
widze że temat odświeżony też jestem po podobnym zabiegu wyjąłem aku i malowałem ta blachę co na niej stoi po wcześniejszym odkręceniu wiec widze że to norma w b5 pojeździmy to sie okaże czy wszystko git :>- [ALL B6/B7] Made in Italy
na polskich drogach to i koło urwie się a co mówić o pokrzywieniu alusów- [ALL B6/B7] Made in Italy
włoskie co sie nadaje i sprawdza to pizza i spaghetti swojego czasu sprzedawałem łożyska firmy SKF jeśli było na nich ITALY zawsze były słabsze :gwizdanie:- [B5 1Z] projekt złomek ;]
nie dzięki mam swoja niunie ale miło spojrzeć na taka jak twoja- [B5 1Z] projekt złomek ;]
ale piękne słoneczko- SPOTY RADOMSKIE
dzieki za info podjechać zawsze warto i poczuć perfumy o zapachu spalonej gumy- SPOTY RADOMSKIE
ap ropo bmw miało być tak pięknie http://www.wojnapp.pl/ proponuje zrobić w słonecznym na parkingu piętrowym najlepszy przelot bokiem z dołu na górę- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nawet nie podjechałem a badania zrobiłem :gwizdanie: w czwartek nastepna rozmowa aby lepiej- SPOTY RADOMSKIE
to szlifierką bedziesz latac - [B5 AVG] Moje A4 B5 Avant