Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie zamontować przełącznik od gazu


sgx

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek będę montował gaz, i tak się zastanawiam gdzie najlepiej jest ten przycisk wcisnąć? Instalacja będzie BRC Sequent24 czy jakoś tak, zakładam, że będzie bezobsługowa, jakie jest wasze zdanie? Gdzie u was jset zamontowany ten przełącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po lewej stronie. Jak jest włącznik świateł to niżej i trochę w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w malym schowku pod wlacznikiem swiatel ,tylko u mnie zle zrobili bo zeby zobaczyc ile jest gazu to musze lekko zapuszczac zurawia(mam na prawej sciance tego schowka), niech ci zamontuja na lewej sciance tego schowka i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pod wlacznikiem swiatel ale myślę go przerzucić w zaslepke kolo swiatel awaryjnych...
ciekawa opcja patrząc po cenach wachy to i ja założę podtlenek LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycje przewagą głosów każe zamontować w okolicach wyłącznika świateł, poziom gazu mnie nie interesuje, bo z doświadczenia z poprzednich instalacji i tak patrzy się na km, a być może wskaźnik umieszcze sobie na FIS'ie :kox:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________

Tez mam pod włącznikiem swiatel ale myślę go przerzucić w zaslepke kolo swiatel awaryjnych...
ciekawa opcja patrząc po cenach wachy to i ja założę podtlenek LPG

No niestety w minionym miesiącu w baku znalazło się 600zł, więc trzeba pomyśleć nad oszczędnościami, w tym tempie nie będę musiał długo czekać aż się inwestycja zbilansuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obok włącznika świateł po prawej stronie, tam gdzie jest regulacja świateł, mam xenony, więc miejsce było wolne :naughty:

Ja też mam ksenon ale teraz będę montował moduł świateł dziennych podłączony pod włącznik DRL dlatego tam nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...