Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mandaty i komornik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanie do kogoś kto zna się całkiem porzadnie na rzeczy, otóż uzbierało mi sie trochę mandatów (950zł) no i aktualnie nie mam z czego tego pospłacać bo narazie jeszcze nie pracuje, a rodzice za wiele nie wiedzą i niech tak zostanie, moje pytanie... po jakim MNIEJ WIĘCEJ czasie komornik może zapukać do drzwi od dostania mandatu ? [ teoretycznie jest 7 dni na zapłacenie, ale to teoretycznie ]

Z góry dzięki :hi:

Opublikowano

ja kiedyś miałem nie zaplacone mandaty na 250zl przez ponad 1,5roku... dopiero jak zacząłem pracować i miałem dostać zwrot podatku to się odezwali do mnie...

Opublikowano
  • Autor

No 450zł to mam już też koło 1,5roku i narazie niby cisza ( jeszcze wszystko na stary adres jest ) ale boję sie troche że któregos dnia mnie zawiną na odsiadkę jakąś czy coś za ten hajs :> a 500dostałem wczoraj i stwierdziłem że jednak muszę nad tym poważnie rozważyć :thumbdown:

Opublikowano

Ja kiedyś zapomniałem zapłacić 100zł mandat, to przyszedł gdzieś po roku czasu, 5zł koszty wizyty dodatkowo były :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli przypuścmy jak sobię odpuszcze na jakieś pół roku i będę im tam potem spłacał po kilka zł, żeby blokować konto to nie będzie ostrej lipy?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________p.s Pablo ale Cie nie widziałem w c**j. :gwizdanie:

Opublikowano

kiedyś jak rozmawiałem z pewnym policjantem to powiedział mi ze jak nie mam kasy żeby opłacić cały mandat to najlepiej wpłacić jakąś mała część... np 50 zł Jeżeli potem przyszedł by jakiś komornik to masz podkładkę, ze starasz się spłacić mandat i masz dobry argument do rozłożenia mandatu na raty.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________najgorsze sa mandaty od kanarów w autobusie... tam to po 7 dniach masz karę za nie zapłacenie i sprawa do komornika :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Mówię tylko o policyjnych, no właśnie chciałem ogólnie wpłacać po kilka zł, ale chodzi o to że tych mandatów jest około 5~ więc na każdy musiałbym wpłacać... :P

Opublikowano

Witajcie!!

Jeżeli chodzi o mandaty to jak wcześniej już napisaliście co do egzekucji mandatów czyli wizyty komornika to daleka droga a wszystko zależy od bałaganu jaki posiada właściwy terytorialnie Urząd Skarbowy bo to na nich spada zadanie ściągnięcia należności za mandaty wystawiane przez np. Policję. Rok dwa lata taki okres może Cię czekać jak zawita do Ciebie komornik!! :naughty:. Jeżeli chodzi o częściowe spłaty to trzeba wystosować pismo do danego Urzędu Wojewódzkiego na którego konto należy dokonać wpłaty i opisać "tragiczną" sytuację finansową swojej osoby i że chcemy uiścić należności ale w dogodnych wskazanych przez siebie piśmie ratach!!najczęściej się zgadzają, bo ważne że wyrażasz chęć spłaty!!!!!!!!!!! :) Pozdrawiam!!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Margerita :P... Pismo to łatwo w moim wieku będzie napisać :> przecież się ucze, więc nie pracuje :rolleyes:

Opublikowano

No właśnie!!! :> rozumiesz jak postąpić, gdy pismo napiszesz ustalicie raty i ich wysokość to komornik nie zawita!! niestety anulować mandat może jedynie Sąd!! :( Powodzenia

:good:

Opublikowano

skoro nie pracujesz, to zacznij odkladac z kieszonkowego, bo po te mandaty ktos sie w koncu zglosi - 950PLN to juz spora kwota.

mi zawsze sciagaja z konta po roku [uS] jak nie zaplace.

Opublikowano
  • Autor

Niedługo się bujne do roboty to spłace większość... nie ma jak to pierwszą wypłatkę zostawić dla mandatów, no ale...

Flyer, ale zawsze można trochę odłożyć... termin spłaty przez rózne formy ;) .. z kieszonkowego to ja muszę tankować samochód :good:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:28_________________________________________________zresztą Tobie mają z czego ściągnąk jak pracujesz... a mi nawet komornik to co zabierze? :P

Opublikowano

kiedyś jak rozmawiałem z pewnym policjantem to powiedział mi ze jak nie mam kasy żeby opłacić cały mandat to najlepiej wpłacić jakąś mała część... np 50 zł Jeżeli potem przyszedł by jakiś komornik to masz podkładkę, ze starasz się spłacić mandat i masz dobry argument do rozłożenia mandatu na raty.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________najgorsze sa mandaty od kanarów w autobusie... tam to po 7 dniach masz karę za nie zapłacenie i sprawa do komornika :confused4:

:th:

... a jeśli chodzi o kanary to wszystkie zawsze darłem i wyrzucałem :decayed: wszystkie się przedawniły

Opublikowano

mi nigdy nie ściągali z podatku , zawsze przychodził komornik , czekałem na niego około roku. zabawne jest to ze nawet jak miałem zapłacone to dwa razy przyszedł - taki maja rozpierdol w papierach. zawsze płaciłem po 100pln miesięcznie - nigdy wiecej , no i nie pisałem w tej sprawie zadnych pism :rolleyes:

Opublikowano

To do mnie przyszedł komornik po 2 miesiącach od daty dostania mandatu. :polew:

Widocznie w moim US mają porządek :mysli:

Opublikowano

Dostales plac!!

Koniec kropka,a nie teraz wymyslanie...

Opublikowano

Dokładnie.

Za darmo ich nie dostałeś.

Zapłać a nie biadolisz.

Opublikowano

no i jeździj wolniej:)

Opublikowano
  • Autor

Spłace ale nie naraz, proste jak drut, bo mnie na to nie stać, dlatego stąd moje pytanie, a wy tymi wypowiedziami raczej nic mi nie pomożecie... bo to że kiedyś trzeba je spłacić to wiem. :cool1:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 20:07_________________________________________________to nie tylko mandaty samochodowe. Samochodowy jest jeden :P... a to że mam pech do świn no to już inna sprawa...

Opublikowano

Niedługo się bujne do roboty to spłace większość... nie ma jak to pierwszą wypłatkę zostawić dla mandatów, no ale...

Flyer, ale zawsze można trochę odłożyć... termin spłaty przez rózne formy ;) .. z kieszonkowego to ja muszę tankować samochód :good:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:28_________________________________________________zresztą Tobie mają z czego ściągnąk jak pracujesz... a mi nawet komornik to co zabierze? :P

Książki i piórnik :decayed: do mnie komor przyjeżdża średnio co miesiąc :) nigdy nie płace na czas :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.