Treść opublikowana przez Kwinto69
-
[B5 ADR] by wojtek162
elegancko teraz przód wygląda można wiedzieć co to za lampy? mam dylemat czy zespolone czy takie jak ty masz...
-
Strefa Śmiechu
!http://www.sadistic.pl/psie-zawody-vt107500.htm
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki za podpowiedz warto wiedzieć że jest taki magik u nas bo ja tylko wiedziałem o tym z lublina "AutoDent"
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie a zakładał ktoś "Firmy DACHSTEIN" wahacze z tulejami "WAHACZE WZMACNIANE !!! Prezentowana część została ulepszona konstrukcyjnie dzięki czemu sworznie nie ulegają szybkiemu wybiciu. Sworzeń wprasowany w teflonową tulejke i zabezpieczony metalową miseczką zapewniającą większą wytrzymałość na wybicie,a nie PLASTIKOWE-starego typu,które nie sprawdziły się podczas eksploatacji." Tak zachwala sprzedawca ile w tym prawdy?
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
jestem za
-
Klapa tył
prawdę powiedziawszy to ciekawostka z tym otwieraniem
-
Spryskiwacze mgiełkowe
widzę że wszyscy co sobie zapodali mgiełkę to b 6 faktycznie że w b 5 przedliftowa ma na masce i będą wyglądać jaj sterczące sutki :/
-
SPOTY RADOMSKIE
dziargaja za tym budynkiem głównym tam jakąś kanciape maja to przypuszczam że jak podłokietnik jaki kupic ułamany zawias to by też dali rade.
-
SPOTY RADOMSKIE
jadąc w strone warszawy, na jednym z pierwszych komisów po prawej, okolice nru 140-160, tam jest klejenie plastików, tylkosłabo widoczny szyld, dobrze i niedrogo, tylko cenę dogaduj przed usługą, pozdr u kinasa zrobiles ale nie wiedzialem ze plastiki tez robi bo zawsze to tłumikarz byltak tak plastiki też kiedyś wymieniałem cały wydech u nich jeszcze w escorcie też mogę polecić ale to moje zdanie. Zasiepa tu ogólnie teraz to fakt chociaż krótko tu jestem...
-
[ALL] Twój ulubiony film jaki oglądałeś
"Rejs" & "Miś"
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
bierz i zapodaj foty jak wskoczą
-
SPOTY RADOMSKIE
kolego dziękuje za odpowiedz własnie już wróciłem zrobili na kieleckiej za tym cmentarzem jak się jedzie w stronę Kielc przed wjazdem stoi rózowa syrenka od reki zrobili 15 pln za element znalazłem tez na słowackiego 157 przed rondem odradzam drogo i nie miło do tego nie słowni. Pozdro
-
[ALL B5] Komputer spalania do auta, zegarek, termometr a4 b5
Widziałem to też w zeszłym tygodniu i jest fota co do a 4 b 5 za duzo zachodu lepiej jednak zegary zmienic chyba... kombinacje jakieś alpejskie
-
SPOTY RADOMSKIE
już przerabiałem to lipa
-
[B6 AWX] Niebieski avant
jak dla mnie to kapitalnie teraz wygląda gratuluje gustu
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie gdzie się udać z lampą przednia do spawania dwóch uchwytów i jakie to koszta w przybliżeniu Dziękuję za podpowiedz.
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
osobiście dymione bym wziął moja jest ciemna zieleń Ciekawy temat te lampy mmm...
-
[B5 AFN] Tylne środkowe pasy bezpieczeństwa
u mnie tez się nie chowa widocznie tak jest za dużo byśmy wymagali
-
SPOTY RADOMSKIE
zobacz w selgrosie parę osób kupowało na większe biby
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy (zaczepy) lamp
ciekawy temat dzis tez urwałem zaczep przedliftowy latanie bokiem kontra filar na szczęście 1 szt i testuje klej patexa z dwóch składników ciekawe czy da rade...
-
Spryskiwacze mgiełkowe
ta chętnie też bym zamienił sobie
-
Taka prędkość czy sciema..
z magnetyzerem
-
Oryginalny termometr w liczniku
z chęcią zadziałam w tym temacie ale niech się cieplej zrobi :>
-
Oryginalny termometr w liczniku
witam nie posiadam klimy znalazlem taki czujnik http://moto.allegro.pl/czujnik-temperatury-zewnetrznej-audi-a4-b5-96-01r-i2085692652.html to wystarczy do podłaczenia? dziekuje za podpowiedz zegary mam ori bez fisa z dwoma wyswietlaczami
-
Strefa Śmiechu
Wieczór kawalerski musiał być udany