Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
trochę z innej beczki : dzisiaj robiłem przegląd i dostałem szoku po wymianie oleju tj filtra też (na warszawskiej) Olej mi zasrał silnik wyciek znikomy ale własnie się zastanawiałem skąd minimalny ubytek powstał na bagnecie ale do rzeczy co teraz czy odkręci filtr i przykręci ponownie czy bedzie trzeba nowy kopić Przerabiał już ktoś podobną przygodę?
-
SPOTY RADOMSKIE
- Jaki płyn do chłodnic
ja podjechałem do Skody i kupiłem 1 L koncentratu G12 ++ jak dobrze pamiętam chyba 23 zł- Strefa Śmiechu
- Podlokietnik
podobna cena http://allegro.pl/audi-a4-s4-s-line-super-podlokietnik-skora-polecam-i2257593899.html sam myśle o takim- [A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
spoko ładnie leża jestem za- Strefa Śmiechu
mój poprzedni samochód rok temu sprzedany http://moto.allegro.pl/ford-escort-idealny-jak-na-swoj-wiek-i2261931219.html 2x dzwon osobiscie miałem bez abs-u Bezwypadkowy, Sprowadzony, chyba 15 lat temu INSTALACJA GAZOWA- NOWA BUTLA GAZOWA ( Z TAMTEGO ROKU)butla ta sama pewnie numery przebite, przeterminowana od 3 lat tylko przebiegu jeszcze nie podał typowa sprzedaż w kraju- Strefa Śmiechu
http://www.noipasi.pl/4334/krowy-to-nie-sa-ciekawskie-zwierzeta.html- jakieś tam a6 do robienia km
widzę ze kolega ma więcej części od ręki niż nie jeden servis a i daleko nie jest ... Tylko się uczyć od panów rezania- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/19763/Jak_zachecic_do_kupna_totalnej_ruiny_ najważniejsze że ksenony i spryskiwacze- SPOTY RADOMSKIE
jestem za tym przełożeniem , "Fregaty" już nie ma ale będzie turek "anadolu" ten co jest teraz na okęciu już remont robi to będzie gdzie browara chlapnąć i kebaba wciągnąć na miejscu- SPOTY RADOMSKIE
u mnie klasyka druga zmianę mam- SPOTY RADOMSKIE
O! masz ci To radość dla oczu:naughty: (może będzie ta słynna co miotał nią szatan)- [A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
no dawaj dawaj foty kolego- SPOTY RADOMSKIE
Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma: Jestem ciekawy czy jest warta swojej ceny i czy z silnikiem wszystko ok. Mam nadzieję, że z czasem trochę zjedzie z ceny, wtedy może bym się bryknął obejrzeć ją Pewnie zejdzie ale to kwestia czasu jak wcześniej pozytywnie sie wypowiadał ale na oczy nie widziałem... ---------- Post added at 06:50 ---------- Previous post was at 06:49 ---------- Dzięki za podpowiedz ale nie ma też jak poczuć perfumy o zapachu spalonej gumy:banan:- SPOTY RADOMSKIE
Własnie kolega w pracy mi coś nawijał o tym ale to tylko jego znajomy ma generalnie był zachwycony ale ja na oczy go nie widziałem.: Guma:- SPOTY RADOMSKIE
widzę ze na finał chyba obowiązkowo podjadę oblukać- SPOTY RADOMSKIE
jeszcze nie byłem na żadnym ciekawe autko jest kolo mnie do sprzedania http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-bezwypadkowy-i2217003940.html może klubowe ...- SPOTY RADOMSKIE
wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz :Zaawansowany edytor WYSIWYG- Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/progi-zwalniajace-vt109402.htm- Strefa Śmiechu
http://technowinki.onet.pl/inne/na-luzie/nawigacja-gps-wskazala-kierowcy-droge-wplaw,1,5063023,artykul.html- [B5 ADR] by wojtek162
jakieś akcje podobno z zamykaniami gdzieś na forum widziałem- [B5 ADR] by wojtek162
ok dzięki- Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/447793,Niezle_ktos_to_wymyslil- [B5 ADR] by wojtek162
a stare kierunki pasują idealnie do tych twoich? - Jaki płyn do chłodnic